10 פריצות הרישום הטובות ביותר עבור Windows 10

הרישום של Windows 10 עמוס בהגדרות נסתרות שימושיות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר ב- Windows. החל מפריצות רישום קלאסיות שעבדו ב- Windows 7 ועד פריצות חדשות לגמרי עבור Windows 10, הנה המועדפים עלינו.

החלף חלונות בלחיצה אחת על שורת המשימות

כמו Windows 7 לפני כן, Windows 10 משלב חלונות מרובים מהפעלת יישומים לכפתור יחיד בשורת המשימות שלך. כשתלחץ על הכפתור, תראה תמונות ממוזערות של החלונות הפתוחים שלך ותוכל ללחוץ על זה שאתה רוצה.

אבל מה אם אתה יכול פשוט ללחוץ על כפתור שורת המשימות של היישום כדי לפתוח את החלון האחרון בו השתמשת באופן פעיל? מה אם אתה יכול להמשיך ללחוץ על הכפתור כדי לעבור בין החלונות הפתוחים שלך? אתה יכול לעבור מהר יותר בין חלונות.

זה מה שההגדרה "LastActiveClick" עושה. אתה יכול פשוט ללחוץ על מקש Ctrl ולהחזיק אותו לחוץ תוך כדי לחיצה על כפתור שורת המשימות כדי להשיג התנהגות זו, אך LastActiveClick הופך אותו להתנהגות ברירת המחדל כאשר אתה לוחץ על כפתור שורת המשימות - אין צורך להחזיק את המקש. עליך להפעיל את LastActiveClick באמצעות פריצת רישום.

זו הייתה אחת מהגדרות הרישום האהובות עלינו ב- Windows 7, והיא שימושית באותה מידה ב- Windows 10.

קשורים: כיצד לגרום לכפתורי שורת המשימות לעבור תמיד לחלון הפעיל האחרון

הוסף אפליקציות לתפריט ההקשר של שולחן העבודה

לעתים קרובות יישומים מוסיפים קיצורי דרך לתפריטי ההקשר של Windows, ותוכל להסיר אותם אם תרצה בכך. אם ברצונך להוסיף קיצורי דרך משלך, בקר ברישום.

אתה יכול להוסיף קיצור דרך לכל יישום לתפריט ההקשר של שולחן העבודה של Windows, ומאפשר לך להפעיל את היישומים הנפוצים ביותר שלך בלחיצה ימנית מהירה על שולחן העבודה. בין אם זה פנקס רשימות או דפדפן אינטרנט, אתה יכול לפרוץ כל מה שאתה רוצה לתפריט זה דרך הרישום.

קשורים: כיצד להוסיף כל יישום לשולחן העבודה של Windows באמצעות לחצן העכבר הימני

הצג שניות בשעון שורת המשימות

Windows 10 מאפשר לך להוסיף שניות לשעון שורת המשימות שלך, כך שתוכל לראות את הזמן המדויק במבט חטוף. רוב האנשים לא יזדקקו לכך, אך דיוק זה הוא בעל ערך. אחרי הכל, Windows מסנכרן אוטומטית את שעון המחשב עם שרתי זמן הרשת כך שהוא אמור להיות מדויק עד השנייה.

זה לא היה אפשרי ב- Windows 7 ללא כלי צד שלישי שמשנה את שעון שורת המשימות שלך. למעשה, מיקרוסופט התנסה לראשונה בתכונה זו עוד בשנות ה -90. זה גרם לבעיות ביצועים במחשבים אז, אז הוא הוסר לפני שחרורו של Windows 95. כעת, 25 שנה לאחר מכן, סוף סוף תוכל לקבל שניות בשורת המשימות שלך על ידי הוספת הערך "ShowSecondsInSystemClock" לרישום שלך.

קשורים: כיצד לגרום לשעון המשימות של Windows 10 להציג שניות

הסר אובייקטים תלת ממדיים (ותיקיות אחרות) ממחשב זה

התצוגה "מחשב זה" בסייר הקבצים של Windows 10 כוללת לא מעט תיקיות שלעולם אינך יכול להשתמש בהן, כמו "אובייקטים תלת-ממדיים". בואו, מיקרוסופט: כמה משתמשי Windows באמת זקוקים לתיקייה למודלים תלת-ממדיים במרכזם ובמנהלי הקבצים שלהם?

Windows אמנם אינו מציע דרך ברורה להסיר אותם מתצוגת המחשב הזה, אך אתה יכול לעשות זאת ברישום. אתה יכול להסיר את תיקיית אובייקטים תלת-ממדיים מסייר הקבצים על ידי עריכת הרישום. אתה יכול גם להסיר תיקיות אחרות כמו מסמכים, הורדות, מוסיקה, תמונות וסרטונים, אם תרצה בכך.

קשורים: כיצד להסיר "אובייקטים תלת-ממדיים" ממחשב זה ב- Windows 10

הסתר את OneDrive מסייר הקבצים

OneDrive מובנה ב- Windows 10, אבל מה אם אתה לא רוצה להשתמש בו? אתה יכול להסיר את ההתקנה של OneDrive, בטח. אבל, גם אם כן, תראה אפשרות "OneDrive" בסרגל הצד של סייר הקבצים.

כדי להיפטר ממש מ- OneDrive ולנקות את העומס בסייר הקבצים, יהיה עליכם להיפטר מערך סרגל הצד של OneDrive ברישום.

קשורים: כיצד להשבית את OneDrive ולהסיר אותה מסייר הקבצים ב- Windows 10

תעל את מסך הנעילה

Windows 10 כולל מסך נעילה שמציע תמונות יפות בזכות הזרקור של Windows. יש לו אפילו יישומונים כך שתוכל לראות מידע מאפליקציות "אוניברסליות" כמו יישומי הדואר והיומן של Windows 10 במסך הנעילה שלך.

אבל בואו נהיה כנים, מסך הנעילה תוכנן במקור לטאבלטים של Windows 8. אם אתה משתמש במחשב שולחני או במחשב נייד, מסך הנעילה הוא רק עוד מסך שעליך להקיש עליו רווח כדי לעקוף לפני שתקליד את ה- PIN או הסיסמה שלך. זה יפה אם אתה מפעיל את Windows Spotlight, ואף על פי כן - ולא ראינו מיקרוסופט מתעללת בזרקור על ידי הכנסת פרסומות זמן מה - כך שזה לא רע

כדי להיפטר ממסך הנעילה, תוכלו לערוך את הרישום ולהוסיף את הערך "NoLockScreen". Windows יעבור ישירות להנחיית הכניסה בכל פעם שתאתחל, תעיר או נועל את המחשב האישי שלך.

קשורים: כיצד להשבית את מסך הנעילה ב- Windows 8 או 10 (מבלי להשתמש במדיניות קבוצתית)

הסר את Bing Search מתפריט התחל

כשאתה מקליד חיפוש בתפריט התחל, Windows בדרך כלל מחפש באינטרנט באמצעות Bing.

הכל בסדר וטוב אם אתה רוצה את זה, אבל מה אם אתה רק רוצה חיפוש מקומי? ובכן, מיקרוסופט אינה מציעה דרך קלה להשבית אותה.

למרבה המזל, אתה עדיין יכול להשבית את בינג באמצעות פריצת רישום. כבה את האפשרות "BingSearchEnabled" ושורת המשימות של Windows פשוט תחפש בקבצים המקומיים שלך. החיפושים שלך לא יישלחו לשרתי מיקרוסופט ולא תראה תוצאות Bing כשאתה רק מחפש קבצים מקומיים.

קשורים: כיצד להשבית את בינג בתפריט ההתחלה של Windows 10

היפטר מקורטנה

Cortana משולבת היטב גם בחוויית שורת המשימות של Windows 10. ניתן להשבית את Cortana לחלוטין, אך רק על ידי עריכת הרישום. השבת את הערך "AllowCortana" והעוזר הקולי של מיקרוסופט לא יופיע כאופציה עבור שורת המשימות או בתפריט התחל.

קשורים: כיצד להשבית את Cortana ב- Windows 10

השבת Shake למינימום

האם ידעת שאתה יכול לנער חלון כדי למזער את כל שאר החלונות שלך? אנשים רבים נתקלים בתכונה זו רק במקרה כאשר הם מתחילים להזיז חלון על ידי גרירת שורת הכותרת שלו והעברת העכבר במהירות.

קל לראות כיצד תכונה זו יכולה להפריע. כדי למנוע הפעלת תכונה זו בטעות אם לעולם לא תשתמש בה - ובאמת, כמה אנשים עושים? - עליך לאפשר "DisallowShaking" ברישום.

קשורים: כיצד לעצור את Aero Shake מלמזער את חלונותיך

השתמש במציג התמונות של Windows במקום באפליקציית התמונות

אוקיי, בואו נהיה כנים - אפליקציית התמונות הכלולה של חלונות 10 מעט איטית. בכל פעם שאתה לוחץ פעמיים על תמונה בסייר הקבצים וממתין לתמונות לטעון ולהציג אותה, יש לך שבריר שנייה לתהות "האם צופי התמונות לא היו מהירים יותר לפני עשור?".

אפליקציית התמונות היא לא המשחק היחיד בעיר, ועדיין תוכלו להתקין אפליקציות צד ג 'לחוויית צפייה שונה ומהירה יותר בתמונות. המתנה הישנה IrfanView עדיין בסביבה ומהיר כתמיד.

אבל אם אתה מתגעגע ליישום Windows Photo Viewer מ- Windows 7, אתה יכול לקבל אותו בחזרה. זה עדיין נכלל ב- Windows 10, אך מיקרוסופט הסירה את הגדרות הרישום שמאפשרות לך לפתוח קבצי תמונה בו ולהגדיר אותו כצגת התמונות המוגדרת כברירת מחדל. הם לא נמצאים במחשב חדש עם Windows 10 או במחשב ישן עם התקנה חדשה של Windows 10, אך הם קיימים אם שדרגת את המחשב שלך מ- Windows 7 או Windows 8.1.

לא משנה, כי אתה יכול להשתמש בפריצת רישום כדי לייבא את הגדרות הרישום הדרושות לכל מחשב Windows 10. לאחר הוספת ההגדרות הדרושות לרישום שלך, Windows Photo Viewer יופיע כאופציה בתפריט "פתח באמצעות" ואתה יכול אפילו להגדיר אותו כיישום ברירת המחדל שלך לכל סוג תמונות, ולהחליף את אפליקציית התמונות של Windows 10.

קשורים: כיצד להפוך את מציג התמונות של Windows למציג התמונות המוגדר כברירת מחדל ב- Windows 10

כל פריצות הרישום הללו נבדקו בעדכון של Windows 10 בנובמבר 2019 בסוף אפריל 2020.

ניתן לשנות רבות מאפשרויות אלה בעורך המדיניות הקבוצתית במקום ב- RegEdit, עורך הרישום. עם זאת, באפשרותך לערוך את המדיניות הקבוצתית רק אם ברשותך Windows 10 Professional, Enterprise או Education. פריצות הרישום יעבדו בכל הגרסאות של Windows 10, כולל Windows 10 Home.