האם אתה יכול להשתמש ב- FaceTime ב- Windows?

שיחת הווידאו Facetime של אפל היא אולי אחת התכונות הנפוצות ביותר שלהם. זה מאפשר לאנשים עם מכשירי iPhone, iPad ו- Mac לבצע שיחות וידאו קלות זה לזה. אינך יכול לבצע שיחות Facetime מ- Windows, אך ישנן מספר דרכים אחרות לבצע שיחות וידאו - אפילו למשתמשי iPhone.

לא, אין Facetime ב- Windows, וסביר להניח שלא יהיה בקרוב. Facetime הוא תקן קנייני, ופשוט אינו זמין מחוץ למערכת האקולוגית של אפל. אז אם קיווית להשתמש ב- Facetime כדי להתקשר ל- iPhone של אמא שלך ממחשב Windows שלך, אין לך מזל. עם זאת, יש כמה חלופות נהדרות לשיחות וידאו שעובדות ב- Windows.

להלן מספר זמינים ב- Windows, macOS, Android ו- iOS, כך שתוכל לקבל זמן פנים כמעט עם כל אחד. זוג זמין אפילו עבור לינוקס.

  • סקייפ:  בבעלות מיקרוסופט, סקייפ הייתה אחת מיישומי שיחת הווידאו הראשונים שהפכו למיינסטרים. מאז זה רק השתפר. סקייפ זמין עבור Windows, MacOS, iOS, Linux ו- Android.
  • Hangouts : Google Hangouts לא רק מאפשר לך לבצע שיחות וידאו, אתה יכול לקיים ועידת וידאו מלאה עם מספר אנשים. יש אפליקציות Hangout ייעודיות עבור iOS ו- Android, והיא זמינה לכל משתמשי שולחן העבודה דרך דפדפן האינטרנט שלהם.
  • Messenger Messenger:  האם ידעת שאתה יכול לבצע שיחות וידאו באמצעות Facebook Messenger? אתה יכול ותוכל להשתמש בתכונה כמעט בכל מערכת הפעלה. יש אפליקציות Messenger ייעודיות עבור iOS ו- Android, אך תוכל גם להשתמש ב- Messenger ישירות בדפדפן האינטרנט השולחני שלך כדי לבצע שיחות וידאו מ- Windows, macOS או Linux.
  • Viber:  Viber היא אפליקציה עשירה בתכונות בה תוכלו להשתמש לשיחות וידאו ולמגוון מטרות אחרות. יש לו מיליוני משתמשים ברחבי העולם והוא זמין למגוון פלטפורמות כמו iOS, Android, Windows, macOS ו- Linux.

וכן, יהיה עליכם לנקוט בצעד הנוסף בכדי לוודא כי האנשים שאליהם אתם רוצים להתקשר מותקנים האפליקציה הנכונה. אך לאחר שתסיים, תוכל לבצע שיחות וידאו כמעט לכל אחד. לא משנה אם הם משתמשים ב- Windows, iOS, Android, MacOS, ואפילו בלינוקס.

קשורים: הדרכים הטובות ביותר לבצע שיחות ועידה בחינם

אשראי תמונה: Rocketclips, Inc./ Shutterstock