כיצד לחשב את ה- IV המדויקים של הפוקימון שלך באמצעות מערכת ההערכה החדשה של פוקימון GO

אם אתה משחק פוקימון GO, אז אתה כמובן רוצה את הפוקימון הכי טוב שאפשר להשיג. העניין הוא, לדעת כמה טוב פוקימון אינדיבידואלי הוא הרבה יותר מסתם להסתכל על ה- CP שלו ולהעביר אותו. לכל פוקימון יש IVs משלו - ערכים אינדיבידואליים - המגדירים כיצד הוא באמת יבצע בקרב.

ערכים בודדים למעשה מחולקים לשלוש קטגוריות: התקפה, הגנה וסיבולת (HP), כאשר כל קטגוריה מקבלת ערך מספרי מאפס לחמש עשרה. הכרת חוזק (ים) של הפוקימון שלך יכולה לעזור לך לאמוד טוב יותר כיצד להשתמש בו. לדוגמה, Vaporeon עם התקפה גבוהה עדיף להשתלטות על חדרי כושר, שם Vileplume עם הגנה גבוהה ישמש לשמירה על חדר כושר זה. אסטרטגיה חשובה כאן!

עד כה לא הייתה דרך ברורה לדעת את הערכים המדויקים של הפוקימון שלך. מחשבוני IV אמנם אינם דבר חדש, אך מערכת ההערכה החדשה של פוקימון GO מאפשרת לשחקנים לחשב את ה- IV המדויקים של הפוקימון שלהם  במקום להסתכל על קומץ תוצאות אפשריות ולקוות לטוב. זה יידע אותך אם פוקימון טוב יותר לתקוף, להגן או יכול להאריך את יריביו - או אם לא כדאי להשתמש בו בכלל.

באופן קולקטיבי, ניתן להשתמש בהרי IV אלה כדי לאמוד את "השלמות" של הפוקימון שלך מאפס למאה אחוז. אחוז זה מחושב על ידי צירוף שלושת הערכים, ואז חלוקה ל 45. לדוגמה, אם יש לך פיצוץ עם IVs של 15-13-11 (התקפה-הגנה-סיבולת), אחוז השלמות שלו הוא 86.7%. 15 + 13 + 11 = 39, ו- 39/45 = .866. ברור, פוקימון 15-15-15 הוא מושלם במאה אחוז, וכך הטוב ביותר שאתה יכול להשיג.

לפני שנכנס לשימוש במחשבון IV, עם זאת, בואו נדבר תחילה על מערכת ההערכה החדשה של פוקימון GO. כלי זה למעשה מזמן את ראש הצוות שלך - בלאנש עבור מיסטיק, קנדלה עבור חיל, או ניצוץ לאינסטינקט - ומבקש מהם "לדרג" את הפוקימון שלך. אבל הנה העניין: מה שהם אומרים בפועל מספק רמזים לכמה טוב הפוקימון שלך, ואתה יכול לשלב את ההצהרות האלה עם מחשבון IV כדי למצוא את הערכים המדויקים ואת אחוז השלמות של הפוקימון שלך. הנה פירוט מהיר של הצהרות כל ראש צוות ומה המשמעות בפועל עבור הפוקימון שלך:

בלאנש: צוות מיסטיק

 • בסך הכל, [שם הפוקימון שלך] הוא פלא! איזה פוקימון עוצר נשימה! : 82.2% (37/45) - 100% (45/45)
 • בסך הכל [שם הפוקימון שלך] בהחלט משך את תשומת ליבי. : 66.7% (30/45) - 80% (36/45)
 • בסך הכל [שם פוקימון] שלך הוא מעל הממוצע. : 51.1% (23/45) - 64.4% (29/45)
 • בסך הכל, [שם פוקימון] שלך לא צפוי להתקדם הרבה בקרב. : 0% (0/45) - 48.9% (22/45)

לאחר הניתוח הראשוני הזה, היא תגיד לך את התכונה החזקה ביותר שלה: Attack, HP או Defense. אם שניים או כל שלושת הנתונים הסטטיסטיים שלו שווים, היא גם תזכיר זאת. לדוגמה:

אני רואה שהתכונה הטובה ביותר שלה היא Attack / Defense / HP . זה תואם באותה מידה על ידי התקפה / הגנה / HP שלה .

לאחר מכן לגלות מהו הערך הזה. הנה ההתפלגות:

 • הנתונים הסטטיסטיים שלו עולים על החישובים שלי. זה מדהים !: לפוקימון שלך יש IVs מושלמים בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.
 • אני בהחלט מתרשם מהסטטיסטיקה שלו, אני חייב לומר .: לפוקימון שלך יש IVs של 13-14 בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.
 • הנתונים הסטטיסטיים שלו ניכרים באופן חיובי לחיובי. : לפוקימון שלך יש IVs של 8-12 בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.
 • הנתונים הסטטיסטיים שלו אינם מהמקובל, לדעתי. : לפוקימון שלך יש IVs של 0-7 בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.

אחרי זה היא תגיד לך את הגודל הכללי של הפוקימון ותסיים את השיחה.

קנדלה: צוות חיל

 • בסך הכל, [שם הפוקימון שלך] פשוט מדהים אותי. זה יכול להשיג הכל! : 82.2% (37/45) - 100% (45/45)
 • בסך הכל, [שם הפוקימון שלך] הוא פוקימון חזק. אתה צריך להיות גאה! : 66.7% (30/45) - 80% (36/45)
 • בסך הכל, [שם הפוקימון שלך] הוא פוקימון הגון. : 51.1% (23/45) - 64.4% (29/45)
 • בסך הכל [שם פוקימון] שלך אולי לא נהדר בקרב, אבל אני עדיין אוהב את זה! : 0% (0/45) - 48.9% (22/45)

לאחר הניתוח הראשוני הזה, היא תגיד לך את התכונה החזקה ביותר שלה: Attack, HP או Defense. אם שניים או כל שלושת הנתונים הסטטיסטיים שלו שווים, היא גם תזכיר זאת. לדוגמה:

שלה התקפה / הגנה / HP היא התכונה החזקה ביותר שלה. אני מתרשם באותה מידה מהתקפה / ההגנה / HP שלו.

לאחר מכן לגלות מהו הערך הזה. הנה ההתפלגות:

 • אני מפוצץ בסטטיסטיקה שלו. וואו! : לפוקימון שלך יש IVs מושלמים בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.
 • יש לו סטטוס מעולה! כמה מרגש! : לפוקימון שלך יש IVs של 13-14 בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.
 • הנתונים הסטטיסטיים שלו מצביעים על כך שבקרב זה יבצע את העבודה. : לפוקימון שלך יש IVs של 8-12 בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.
 • הנתונים הסטטיסטיים שלו אינם מצביעים על גדולות בקרב. : לפוקימון שלך יש IVs של 0-7 בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.

אחרי זה היא תגיד לך את הגודל הכללי של הפוקימון ותסיים את השיחה.

ניצוץ: אינסטינקט הצוות

 • בסך הכל, [שם הפוקימון] שלך נראה שהוא באמת יכול להילחם עם הטובים שבהם! : 82.2% (37/45) - 100% (45/45)
 • בסך הכל, [שם הפוקימון שלך] באמת חזק! : 66.7% (30/45) - 80% (36/45)
 • בסך הכל [שם פוקימון] שלך הוא די הגון! .: 51.1% (23/45) - 64.4% (29/45)
 • בסך הכל, ל- [שם הפוקימון] שלך יש מקום לשיפור ככל שהמאבק נמשך. : 0% (0/45) - 48.9% (22/45)

לאחר הניתוח הראשוני הזה, הוא יגיד לך את התכונה החזקה ביותר שלה: Attack, HP או Defense. אם שניים או כל שלושת הנתונים הסטטיסטיים שלו שווים, הוא גם יזכיר זאת. לדוגמה:

האיכות הטובה ביותר שלו היא ה- Attack / Defense / HP שלה. גם ההתקפה / ההגנה / HP שלה נהדרת!

לאחר מכן לגלות מהו הערך הזה. הנה ההתפלגות:

 • הנתונים הסטטיסטיים שלו הם הטובים ביותר שראיתי אי פעם! אין ספק לגבי זה! : לפוקימון שלך יש IVs מושלמים בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.
 • הסטטיסטיקה שלו חזקה באמת! מרשימים. : לפוקימון שלך יש IVs של 13-14 בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.
 • בהחלט יש נתונים סטטיסטיים טובים. בהחלט! : לפוקימון שלך יש IVs של 8-12 בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.
 • הנתונים הסטטיסטיים שלו בסדר, אבל די בסיסיים, עד כמה שאני יכול לראות. לפוקימון שלך יש IVs של 0-7 בקטגוריות הסטטוס הנ"ל.

אחרי זה הוא יגיד לך את הגודל הכללי של הפוקימון ויסיים את השיחה.

באמצעות מחשבון IV

עם כל המידע הזה, עכשיו אתה יכול לעבור למחשבון IV. אני משתמש באופן אישי במחשבון IV של Poké Assistant, כפשוטו וישר. ב- Poké Assistant, תחבר את המידע של ה- Pokémon שלך: שם, CP, HP, עלות אבק (להפעלה) והאם הוא מופעל או לא. אתה יכול גם לסמן את התיבה לכל מה שראש הצוות שלך אומר שהאיכות הטובה ביותר של הפוקימון שלך היא לעזור לחדד את התוצאות.

בדוגמה זו נשתמש בוופוראון החזק ביותר שלי בשם "אברהם" מכיוון שהוא מזכיר לי את אייב מהלבוי. יש לי גם פלארון בשם Hellboy, אבל הוא ... לא טוב במיוחד.

אני סוטה. בוא נעשה את הדבר הזה.

להערכתה, קנדלה (צוות חיל לכל החיים!) אומרת את הדברים הבאים:

"בסך הכל, אברהם שלך פשוט מדהים אותי. זה יכול להשיג הכל! ההתקפה שלו היא המאפיין החזק ביותר שלה. אני מתרשם באותה מידה מההגנה שלו. אני מפוצץ מהסטטיסטיקה שלו. וואו!"

 

 

זה בעצם אומר לי שלאברהם יש אחוז שלמות של 82.2% - 100%, וההתקפה וההגנה שלו שניהם 15. חזרה על ה- Poke Assistant, אני מחבר את כל המידע שלו למחשבון ואז מסמן את התיבות Att ו- Def ( כיוון שקנדלה הזכירה את שניהם), וגם את ויולה! אני יכול לראות שהוא רמה 19, עם התקפה של 15, הגנה של 15, וסיבולת של 10, בסך הכל שלמות של 88.9%. אני אקח את זה!

אוקיי, עוד דוגמא. הפעם נשתמש בהלבוי, ואראה לך עד כמה הוא לא טוב. להערכת קנדלה היא אומרת לי את הדברים הבאים:

"בסך הכל, ההלבוי שלך הוא פוקימון חזק. אתה צריך להיות גאה! ההתקפה שלו היא המאפיין החזק ביותר שלה. אני מפוצץ בסטטיסטיקה שלו. וואו!"

 

 

אז מה זה אומר לי? שטווח השלמות שלו הוא בין 66.7% - 80%, ונתון התקפה הוא 15. היגיון נוסף מאפשר לי לדעת ששני הנתונים האחרים שלו כנראה לא טובים במיוחד - לפחות אחד מהם יהיה נמוך למדי. כדי לברר את המספרים המדויקים, נחבר אותו למחשבון הרביעי.

על ידי הזנת כל המידע שלה וסימון התיבה "Att", אני יודע עכשיו שהוא רמה 19, עם התקפה של 15, הגנה של 13, וסיבולת של 2, מה שמעניק לו אחוז שלמות של 66.7%. לכן, למרות שהוא לא יכול להיות טוב במיוחד בסך הכל, יש לו התקפה חזקה והגנה הגונה. זה אומר שאני יודע שאוכל להשתמש בו בקרב, אבל הוא יתעלף קל יותר מפוקימונים אחרים. ואני בהחלט לא ארצה להכניס אותו לחדר כושר, כי הסיבולת הנמוכה שלו לא תימשך זמן רב.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לציין כאן הוא כיצד לדעת אם יש לך פוקימון 100%, וזה מה שכולם  באמת רוצים, בין אם הם מבינים אותו או לא. הנה המפתח:

 • ראש הצוות שלך נותן את הצהרת 82% - 100%, ו ...
 • אומר לך  שכל שלושת  הנתונים הסטטיסטיים הם הנקודות החזקות שלה (התקפה, הגנה, HP), ו ...
 • נותן את הצהרת "IV מושלמת" (המצוין לעיל לכל ראש צוות)

עם שלושת אלה ביחד, אתה יכול להסיק שהפוקימון שלך הוא 100% מכיוון שכל שלושת הנתונים הסטטיסטיים שווים (מסומן על ידי אזכור שלושתם על ידי ראש הצוות שלך), והצהרת "IV מושלם" פירושה אוטומטית שהסטטיסטיקה שהוזכרה היא 15. 15 + 15 + 15 = 45/45 = 1.00. מאה אחוז, מותק.

עכשיו קדימה, מצא את הפוקימון המושלם שלך!

על ידי שינון המשפטים של ראש הצוות שלך, תוכל במהירות לאמוד את השלמות הכללית של פוקימון מיד לאחר שתתפוס אותו. זה יקל על הידיעה הרבה יותר מה להתפתח או להפעיל, כמו גם היכן להשתמש בפוקימון שלך (בקרב, הגנה על חדר כושר וכו '). מערכת השמאות היא צעד נהדר בכיוון הנכון כדי לעזור לשחקנים להגיע לאסטרטגיה הטובה ביותר לא רק להוריד מכוני כושר, אלא גם להגן עליהם. בשילוב עם מחשבון IV, עכשיו אתה יכול לגלות כל מה שיש לדעת על הפוקימון שלך!

נ.ב: נקודות בונוס אם אתה יכול להגיד לי איזה סוג של פוקימונים כיניתי "CorpseFlower", כפי שנראה בתמונה הראשית של הפוסט הזה.