כיצד להשבית או למחוק חשבון

Twitch היא פלטפורמה נהדרת לשבת, להירגע ולראות את הסטרימרים האהובים עליכם משחקים ומשוחחים עם הקהילות שלהם. אם אתה משועמם מ- Twitch, ייתכן שתרצה להשבית או למחוק את חשבונך. כך.

כיצד להשבית חשבון עווית

אם אתה זקוק לזמן קצר מהעווית, תוכל להשבית את חשבונך תחילה. זה יאפשר לך להשהות באופן זמני את הפעילות שלך ב- Twitch ולהסתיר את הפרופיל שלך מהתצוגה. לא תוכל להתחבר, לשוחח בצ'אט או להשתמש בחשבונך בשום דרך אלא אם תבחר להפעיל אותו שוב.

זו אפשרות טובה אם אתה רוצה קצת זמן מהפלטפורמה, אבל אתה חושב לחזור מאוחר יותר. אל תשכח לסיים קודם כל מנויים פעילים של Twitch Prime וכל מינוי ערוץ בתשלום אחר כדי להבטיח שלא תחויב בזמן שחשבונך מושבת.

קשורים: כיצד להירשם לסטרימר של עווית באמצעות אמזון פריים

אם אתה שוכח, אל תדאג - Twitch צריכה לסיים את המנויים האלו באופן אוטומטי לאחר פג תוקפם. אם אתה מפעיל מחדש את חשבונך לפני סיום המנויים, תוכל להמשיך ליהנות מההרשאות המוצמדות להם.

כדי להשבית את חשבון ה- Twitch שלך, עבור לאתר Twitch והיכנס. תצטרך לעשות זאת מדפדפן אינטרנט, מכיוון שלא תוכל להשבית את חשבונך באמצעות אפליקציית Twitch בשולחן העבודה, ב- iPhone או ב- Android.

לאחר הכניסה, בחר בסמל החשבון שלך בפינה השמאלית העליונה. מהתפריט הנפתח, לחץ על האפשרות "הגדרות".

בדף הגדרות העווית, גלול לתחתית עד שתגיע לקטע "השבתת חשבון העווית שלך" ואז לחץ על הקישור "השבת חשבון".

ודא שחשבון ה- Twitch שאיתו אתה מחובר הוא החשבון שברצונך להשבית. אם תרצה, תוכל לספק סיבה בתיבה "ספר לנו מדוע אתה מבטל את חשבונך", אך הדבר אופציונלי לחלוטין.

לאחר שתהיה מוכן להשבית את חשבונך, לחץ על כפתור "השבת חשבון".

כעת צריך להשבית את חשבונך. תצא מ- Twitch, וכל הפעילות בחשבונך צריכה להיות מושהית.

אם ברצונך להפעיל מחדש את חשבונך בכל נקודה, היכנס שוב ל- Twitch מאתר שולחן העבודה של השירות באמצעות פרטי חשבונך המושבתים.

תישאל אם ברצונך להפעיל מחדש את חשבונך - לחץ על "הפעל מחדש" כדי לעשות זאת.

פעולה זו תשחזר את חשבונך, ותאפשר לך להמשיך להזרים או לצפות בסטרימרים אחרים.

כיצד למחוק חשבון

השבתת חשבון ה- Twitch שלך נותנת לך אפשרות לשחזר אותו אם תרצה או תצטרך לעשות זאת מאוחר יותר. אם ברצונך למחוק את חשבון ה- Twitch שלך, תוכל לעשות זאת, אך פעולה זו תמחק לצמיתות את כל מה שמצורף לחשבון זה, כולל חברים, מנויים וערוצים הבאים.

לא תוכל לאחזר את חשבונך לאחר שתמחק אותו, ומשתמשים אחרים יוכלו לתבוע את מזהה המשתמש שלך לאחר שהוא ימוחזר. אם אינך בטוח, השבת תחילה את חשבונך - תמיד תוכל למחוק את חשבונך מאוחר יותר.

כדי למחוק את חשבון ה- Twitch שלך, עבור לדף מחיקת החשבון באתר Twitch. קישור זה אינו נגיש בקלות, לכן יהיה עליך ללחוץ על קישור זה באופן ידני כדי לגשת לדף. אם עדיין לא נכנסת לחשבון, תצטרך לעשות זאת תחילה.

אתה יכול לספק סיבה למחיקת חשבונך בתיבה שסופקה, אך זו אופציונלית. לאחר שתהיה מוכן למחוק את החשבון, לחץ על כפתור "מחק חשבון".

Twitch תאשר שחשבונך נמחק עם הודעה שאומרת זאת. ברגע שזה מופיע, חשבון ה- Twitch, ההגדרות וכל שאר הנתונים הרלוונטיים שלך יימחקו.

לא תוכל לאחזר את חשבונך לאחר שתעשה זאת, אך תוכל לרשום מחדש את חשבונך באמצעות אותו מזהה משתמש, אם תרצה בכך.