כיצד לצפות או להזרים את המשחקים האולימפיים 2018 (ללא כבלים)

למרות ההתקדמות בטכנולוגיית הזרמה לאורך השנים, צפייה באולימפיאדה בכל דבר מלבד טלוויזיה עם מנוי בכבלים היא עדיין טרחה. המשך לקרוא כאשר אנו מראים לך כיצד להשיג את תיקון האולימפיאדה שלך מבלי לנקוט בהרשמה לתוכנית כבלים.

כיצד נשלט הסיקור באולימפיאדה בארה"ב ובחו"ל

אז מדוע הצפייה באולימפיאדה היא אתגר כזה? כי בכל מקום שאתה נמצא בעולם, לרוב למישהו יש את הזכויות הבלעדיות לשדר את האולימפיאדה באזורך, ועד כמה הסדר זה עשוי להיות תלוי מאוד בשני ההסכמים עם החברות הבודדות שעליהן רשת בעלות הזכויות עוסקת והארגון האולימפי .

בארה"ב NBC שילמה  סכום כסף עצום להחזקת זכויות השידור המקומיות הבלעדיות לאולימפיאדה (מעל 4 מיליארד דולר כדי לשמור על זכויות השידור הללו דרך משחקי 2020). כתוצאה מכך יש להם שליטה מוחלטת על אופן הצגת האולימפיאדה בארצות הברית. (קוראים במדינות אחרות המעוניינים לצפות בסיקור אולימפי באמצעות כבלים מקומיים או משדרים צריכים להתייחס לרשימה מועילה זו של שדרני האולימפי 2018 ברחבי העולם)

מבחינה היסטורית, זה היה כאב עצום עבור אנשים שרצו לצפות בסיקור באמצעות שירותי סטרימינג, מכיוון שכל אפשרויות הסטרימינג ששימשו את NBC היו כיסוי חלקי בלבד, שהתעכבו בשעות מהאירוע בפועל, או בשניהם. אולם בשנת 2016, שידור והזרמת ה- NBC היה מסונכרן לראשונה בהיסטוריה, ושנת 2018 תהיה זהה. אבל חכה! אתה לא בחופשי וברור. למרות ש- NBC סוף סוף מקנה את משחק הזרימה שלהם לסטנדרטים של המאה ה -21, אתה עדיין מקבל גישה לזרמים חיים בלבד (בדפדפן אינטרנט או דרך אפליקציות הזרמת NBC) אם יש לך אישורי מנוי מספק כבלים או לווין. חברת קומקאסט, חברת כבלים, היא הבעלים של רשת NBC, ולכן סביר להניח שזה לא ישתנה בקרוב.

אם יש לך מנוי בכבלים או בלוויין (או שאתה יכול לשאול אישורי כניסה מחבר או קרוב משפחה אוהד) תוכל לצפות בסיקור אולימפי בזמן אמת ב- NBCOlympics.com, אפליקציית הזרמת ה- NBC Sports הרשמית עבור Android, iOS או Windows שלך. מכשיר טלפון, או על ידי הורדת אפליקציית NBC Sports בתיבת Apple TV, Android TV או Roku. באופן ריאלי, עם זאת, אתה כנראה כאן מכיוון שאתה אחד ממיליוני חוטבי החוטים שמצאו את הדבר היחיד שהם רוצים לראות בשידור חי.

אז מה אתה אמור לעשות אם אתה רוצה לצפות באולימפיאדה מבלי להירשם לתוכנית כבלים? בואו נסתכל על האפשרויות שלכם לקבל את תיקון האולימפיאדה בחינם.

אפשרות ראשונה: כוונן עם אנטנה דיגיטלית

אם חייתם מדיאטה קבועה של נטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים, יש סיכוי טוב שהתכוונתם לגמרי משוק הטלוויזיה בזמן אמת. עכשיו, עם זאת, זה זמן נהדר להתאמן מחדש כיוון שתוכלו לקבל כיסוי אולימפי באיכות HD בחינם הודות לשידורי הטלוויזיה המקוונים של NBC.

קשורים: כיצד להשיג ערוצי טלוויזיה HD בחינם (מבלי לשלם עבור כבלים)

כל מה שאתה צריך זה הטלוויזיה שלך, אנטנת טלוויזיה טובה ומעט סבלנות להתאים את האנטנה לקליטה מיטבית.

למעשה, אם אתם גרים בבית ישן או בדירה שיש אנטנה אווירית מיושנת הקשורה לארובה (או כדומה), אתם במצב מצוין להרים מרחק ערוצי HDTV כמעט ללא מאמץ כמוכם. יש לנו כבר אנטנה איכותית באתר. אם אתה באמת רוצה לחנון, אתה יכול לבנות DVR משלך להקליט את האולימפיאדה, ואז להסיר את הפרסומות באופן אוטומטי.

אמנם לא תקבל כל דקה אחת מהסיקור האולימפי בדרך זו (מכיוון שחלקן משודרות מתחנות כבלים של אחות NBC, כמו ארה"ב, ואירועים אחרים לא משודרים בשום מקום אלא ברשת), תקבל את טקסי הפתיחה והסיום כ וכן כל האירועים הגדולים במהלך החודש בו האולימפיאדה מתנהלת.

שידורי ה- NBC יכולים לעתים קרובות להרגיש יותר כמו תוכנית טלוויזיה ריאליטית מאשר שידור ספורט, עם סרט תיעודי של חצי שעה על משתתף מסוים ואחריו כמה דקות של ספורט ממש. ומעט מאוד אירועים מועברים בשידור חי, כאשר רשת NBC מעדיפה לדבוק את האירועים הראשונים במשבצות הפריים טיים ללא קשר למועד קיומם. אבל גם עם פגמים אלה, אנטנת HD מעניקה לך את התמונה הטובה ביותר האפשרית מבלי לעלות לך שקל.

לקבלת מידע נוסף אודות השימוש באנטנה לשליחת שידורי אוויר, עיין במדריך המלא שלנו כאן.

אפשרות שנייה: הירשם לשירות הזרמת טלוויזיה בשידור חי

אינך זקוק לכבלים בכדי לצפות בתחנות כבלים בשנת 2018: ישנם מגוון שירותי "מעל לראש" המאפשרים לך לצפות בתחנות טלוויזיה בכבלים באופן מקוון עבור חלק קטן מהמחיר. במקרים רבים את האפשרות הזולה תיתן לך גישה למרבית הערוצים שאתם צריכים לקראת האולימפיאדה  ועל גישה ליישום ספורט NBC שתוארה לעיל. אפילו יותר טוב: אין חוזים, כך שתוכל לבטל את השירותים האלה בסיום המשחקים האולימפיים.

NBC משדרת את רוב האירועים הגדולים בתחנת הטלוויזיה ברשת שלה, משדרת משהו מהאולימפיאדה כמעט כל הזמן ב- NBCSN, ומדי פעם מעלה את שידוריה בכמה תחנות אחרות שבבעלותה: רשת ארה"ב, CNBC ו- NBCSN. גישה לכל הערוצים הללו תאפשר לכם לצפות כמעט בכל מה שתרצו, ועם רוב השירותים תוכלו לרשום דברים באמצעות אפליקציית NBC Sports. להלן רשימת שירותים המציעים ערוצים אלה, יחד עם מחיר החבילה הזולה ביותר המציעה אותם.

קשורים: מה זה קלע טלוויזיה, והאם זה יכול להחליף את מנוי הכבלים שלך?

  • טלוויזיה קלע, שעובדת היטב ברוב הפלטפורמות, גובה 25 דולר לחודש עבור חבילת "כחול", הכוללת את NBC, NBCSN, וארה"ב. CNBC ו- MSNBC הם חלק מהתוסף "News Extra" של 5 $ לחודש, ואירועים ישודרו שם מדי פעם. טלוויזיה קלע גם מעניקה לך גישה לאפליקציית NBC Sports, כך שתוכל לראות את כל מה שיש שם.
  • פלייסטיישן Vue, שעובדת נהדר עבור בעלי פלייסטיישן, גובה 30 דולר לחודש עבור חבילת "Access Slim", הכוללת את כל ערוצי ה- NBC הלאומיים הרלוונטיים. פלייסטיישן Vue לא נותן לך גישה לאפליקציית NBC Sports.
  • YouTubeTV עולה 35 דולר לחודש, וכולל את כל ערוצי ה- NBC הרלוונטיים. זה גם נותן לך גישה לאפליקציית NBC Sports.
  • חברת DirecTV גובה כעת 35 דולר לחודש עבור חבילת "חי קצת", הכוללת את כל ערוצי ה- NBC הלאומיים הרלוונטיים. זה גם נותן לך גישה לאפליקציית NBC Sports
  • Hulu TV עולה 40 דולר לחודש, וכוללת את כל ערוצי ה- NBC הלאומיים הרלוונטיים. זה גם נותן לך גישה לאפליקציית NBC Sports.

המפץ הטוב ביותר כאן הוא כנראה קלע טלוויזיה, אבל רוב השירותים האלה יעשו את העבודה. אם אתה רוצה לראות את כל האולימפיאדות, זו כנראה האופציה הטובה ביותר שלך, כי הבאה היא הרבה יותר טכנית.

אפשרות שלוש: לזייף את מיקומך כדי לצפות בסיקור האולימפי הבינלאומי

אם אתה לא מתכוון לגבות תוכנית כבלים, להטריד את דודך בכניסה שלו ל- DirectTV או להקים אנטנה לצפייה בשידורי אוויר, אז איפה זה משאיר אותך? זה משאיר אותך במצב שבו אתה צריך לגבול הופ, באופן דיגיטלי, לארץ עם צפייה אולימפית פחות מגבילה.

בעוד שהסיקור האולימפי בארה"ב קבור תחת הררי ביורוקרטיה והסכמי פרסום, במדינות כמו קנדה ואנגליה, האולימפיאדה משודרת בתחנות טלוויזיה ציבוריות, CBC ו- BBC בהתאמה. את הסיקור האולימפי של CBC תוכלו למצוא כאן, ואת הסיקור האולימפי של ה- BBC כאן.

הכיסוי, אמנם בחינם, חסום גיאוגרפי (לפי הסכם עם הוועד האולימפי, בדיוק כמו הסיקור של NBC בארה"ב) ורק כתובות IP שמקורן במדינות המתאימות יכולות לגשת אליו. אין כתובת IP קנדית? אין זרם CBC. כתובת ה- IP שלך אינה מבריטניה? אין לך מזל לראות תכנים ב- BBC.

למרבה המזל עבורכם, עלינו וכל האחרים שרק רוצים להגיע לצפייה אולימפית בריאה (וחינמית!) טובה, זה טריוויאלי להסוות את זהותכם באינטרנט ולהיראות ממקום אחר.

כדי להשיג מטרה זו תצטרך, לפי סדר העדפות ויעילות, להשתמש ברשת פרטית וירטואלית (VPN), בשרת proxy של דפדפן האינטרנט או בשירות מיסוך DNS. אתה צריך לצפות לחלוטין לשלם עבור שירות אמין ומהיר מספיק כדי לתמוך בסטרימינג רציף של מקור זרם זר. אבל, אתה תשלם הרבה פחות מחודש כבלים אפילו, אז זה עדיין אופציה נהדרת.

קשורים: חבר את הנתב הביתי שלך ל- VPN לצנזורה עוקפת, סינון ועוד

הדבר החשוב שיש להבין הוא כי יש להגדיר את שיטת המיסוך, בין אם זה שירות VPN, proxy או DNS, לכל מכשיר שתרצו להשתמש בו  ברמת הנתב או  בכדי לכסות את כל המכשירים ברשת הביתית שלכם.

אם אתה ואשתך, למשל, רוצים לצפות בסיקור האולימפי המועדף עליכם במחשבים הניידים הנפרדים שלכם, תוכלו להגדיר כל מחשב נייד להתחבר לשירות ה- VPN, או שתוכלו להגדיר את הנתב הביתי שלכם לנתב את כל תעבורת הרשת הביתית שלכם דרך VPN. זכור זאת כאשר אנו דנים באפשרויות שלך.

ראוי גם לציין כי שדרנים בינלאומיים מנסים כל הזמן למנוע ממשתמשים לעקוף את החסימה הגיאוגרפית שלהם, וייתכן לחלוטין שפתרון שעובד יום אחד יפסיק לעבוד ביום הבא.

מנהרה למדינה אחרת עם VPN

הטכניקה היעילה ביותר היא להשתמש בספק VPN כדי לנתב מחדש את החיבור שלך למדינה אחרת. טכניקה זו כל כך יעילה מכיוון שמבחינת השרת המרוחק, כל התנועה אל החיבור וממנו מגיעה מנקודת היציאה המרוחקת. אז אם אתה בארה"ב ואתה רוצה לצפות בשידור חי באתרי ה- BBC, תזדקק לספק VPN עם צומת יציאה אי שם בבריטניה.

בחירה והגדרת VPN מחוץ לתחום מאמר זה, אך פתרון הפרימיום המועדף עלינו הוא StrongVPN (תוכלו לראות המלצות אחרות במדריך שלנו לבחירת ה- VPN הטוב ביותר). אנחנו לא חושבים שתהליך ההתקנה של StrongVPN מייגע מדי, אבל אם אתה מרתיע מכך, אתה תמיד יכול להשתמש ב- TunnelBear. הם מציעים גרסה חינמית, שהיא מעולה לבדיקה, אך אל תצפו ש- 500 מגה-בייט החינמיים שהם זורקים עליכם יחזיקו זמן רב מאוד אם אתם מזרימים וידיאו - תצטרכו לשלם עבור אחת הדרגות הגבוהות יותר. אבל באמת, כל VPN עם צומת יציאה בבריטניה או בקנדה אמור לעבוד.

צפה דרך פרוקסי

קשורים: מה ההבדל בין VPN ל- Proxy?

בעוד ש- VPN לוכד את כל חיבור האינטרנט שלך ומנתב אותו דרך מנהרה מוצפנת, אנשי פרוקסי עובדים על בסיס יישום. (אם ברצונך לבחון את העניין לעומק, תוכל לקרוא את ההסתכלות המעמיקה שלנו כאן).

פרוקסי הם שקית מעורבת מסיבית בכל מה שקשור לאיכות. לא רק שקשה למצוא פרוקסי טוב מלכתחילה (אנשי פרוקסי הוחלפו ברובם על ידי רשתות VPN בשלב זה) אלא שקשה למצוא פרוקסי טוב שיש לו צומת יציאה במקום בו אתה זקוק לו ויכול להתמודד עם עומס הטונות. של וידאו זורם. יתר על כן, בדרך כלל אתה מוגבל לשימוש בדפדפן האינטרנט שלך מכיוון שאפליקציות וידאו זורמות לא יתמכו בשימוש ב- proxy.

מניסיוננו בשימוש באנשים פרוקסי לצפייה בסיקור אולימפי זר במהלך אולימפיאדת החורף 2014, האיכות של זרמי CBC / BBC דרך פרוקסי עולה בקנה אחד עם תוכן RealPlayer בן 2000 המוזרם במודם 56k. במילים אחרות, לגמרי לא ניתן לצפייה אלא אם כן אתם נהנים למאגר מדי 5 שניות.

עם זאת, Proxmate, פרוקסי פרמיום שעולה 2 דולר לחודש בלבד (ומציע תקופת ניסיון בחינם ל -14 יום) הוא די מהיר ויש לו סיומות שימושיות עבור Chrome, Firefox ו- Opera. חשוב מכך (ודי רלוונטי למטרה שלנו כצופים באירועים אולימפיים), Proxmate עיבד את כל חוויית העיצוב והמשתמש שלהם במיוחד כדי להיות מותאם לצפייה במקורות סטרימינג מרחבי העולם. אתה יכול לבדוק את רשימת "הערוצים" שלהם כדי לראות את כל שירותי החדשות וערוצי הטלוויזיה העולמיים שתוכל לכוון אליהם בקלות.

הסתר את זהותך עם מסיכת DNS

הפיתרון הפשוט ביותר הוא תשלום עבור גישה לשירות מיסוך DNS. הפייבוריט שלנו הוא Unblockus. היתרון הגדול ביותר בשימוש ב- Unblockus הוא בכך שלא הוצגה תקורה. זה פשוט משנה את הזהות שלך מול הציבור. לעומת זאת, שירותי VPN מציגים את התקורה הנוספת של הצפנה / פענוח ויאטו את החיבור שלך, ובמידה פחותה, פרוקסי יישום יכניסו גם הם קצת פיגור (אם כי ללא תקורה של הצפנה). לאור העובדה שאנחנו לא מנסים להעביר קבצים רגישים לכאן, אלא רק לצפות בקטעי וידאו זורמים, הגיוני ללכת עם האפשרות המהירה ביותר.

אתה יכול לנסות את זה למשך שבוע בחינם ואז אחרי זה זה 5 $ לחודש. אם אתה צריך את זה רק למשחקים האולימפיים, זה אומר שאתה מחסיר רק 5 $ עבור כל החוויה. אם אתה גר איפה שאתה לא יכול להזרים את נטפליקס, סרטוני YouTube רבים או תוכן אחר, ש -5 דולר לחודש הם כרטיס הזהב שלך להזרמת נירוונה.

קשורים: 7 סיבות להשתמש בשירות DNS של צד שלישי

ההתקנה פשוטה למדי. אתה יכול להגדיר את זה ברמת הנתב כך שכל מכשיר בבית שלך יוכל ליהנות מסטרימינג IP רעולי פנים, או שתוכל להגדיר אותו ברמת המכשיר כך שרק המכשיר שאתה משתמש בו (למשל תיבת ה- Roku או הטאבלט שלך) ישתמש שֵׁרוּת. לא משנה איך תבחר לעשות זאת, בסעיף העזרה של Unblockus יש הוראות מאוד ברורות ותמציתיות לכל מערכת הפעלה ומכשיר שיש לך קרוב לוודאי. התחלת ניסיון בחינם היא פשוטה כמו לשיר עם כתובת הדוא"ל שלך ולבצע את ההוראות הפשוטות שלהם.

ברגע שיש לך את זה מחובר ופועל, אתה יכול להחליף (כפי שנראה בצילום המסך למטה) את המדינה שאתה מתחזה לאזרח בה פשוט כמו למשוך את התפריט הנפתח.

היכנס שוב לשירות הזרמת שבעבר נעל אותך ואתה נמצא. כאן תוכל לראות דוגמה מאולימפיאדת החורף 2014 בה תפסנו קצת זרם הוקי באתר CBC.

ממש שם בדפדפן תוכלו ליהנות מסיקור מרחבי העולם (בלי כל כך הרבה כרטיס טיסה או חותמת דרכון).

אם אתה משדר, אתה עדיין יכול לבעוט את הזרם לטלוויזיה שלך

כהערה אחרונה, כעת לאחר שהראינו לכם כיצד להשיג סיקור בינלאומי בבית באמצעות VPN (או טריק אחר של העברת IP), ייתכן שתרצו לבעוט את הזרם במחשב שלכם לטלוויזיה שלכם למסך גדול ונוח יותר. צפייה.

קשורים: שיקף את מסך המחשב בטלוויזיה שלך באמצעות ה- Chromecast של גוגל

אם יש לך מכשיר התומך בהעברה, עם זאת, כמו ה- Chromecast או ה- Roku, אתה יכול להשתמש בזרם הדפדפן בדפדפן שולחן העבודה ואז להעביר אותו לטלוויזיה שלך. כל מה שאתה צריך זה התוסף של Google Cast עבור Chrome.

אם אין לך Chromecast (או שיש לך מזל גמור עם איכות הזרם של Google Cast מהדפדפן שלך) אתה יכול ללכת על שיטת בית הספר הישן (אך ניסיתי ונכון): לחבר את המחשב לטלוויזיה שלך. . למרות שהמדריך שלנו לשם כך נקרא "כיצד לחבר מחשב נייד לטלוויזיה", הטריקים בו יעזרו לך לחבר מחשב שולחני לטלוויזיה שלך.

בין אם זה עתה חיבר את המחשב הנייד לטלוויזיה שלך או הגדר את הנתב שלך למסכה כאילו הוא בבויס, איידהו, תוכל להשתמש במדריך שלנו כדי לקבל את הכיסוי האולימפי שאתה רוצה במכשיר שאתה רוצה אותו.