כיצד לקבל החזר כספי מחנות האפליקציות של אפל

לא משנה כמה תעשה מחקר, תמיד יש סיכוי להשיג משהו שלא עובד כפי שפורסם. אז סביר להניח שתזדקק להחזר כספי, ולמרות שאפל לא מפרסמת זאת, אתה אכן יכול לקבל החזרים מחנות האפליקציות.

אמנם אפל לא עשויה לעשות עניין גדול בעניין, אך לא רק אפשרי לקבל החזר כספי מחנות האפליקציות, זה די קל לעשות זאת. בין אם אתם מבקשים החזר כספי בגין רכישה מתוך האפליקציה או אפליקציה שלמה, התהליך זהה. כדאי לזכור שלמרות שהחזרים כספיים אפשריים, זה לא אמצעי להשיג תקופת ניסיון בחינם - אפל עדיין לא מציעה ניסויים לאפליקציות - וסביר להניח שאפל תלחץ אם זה המסלול שתבצע. אם קנית אפליקציה שפשוט לא עובדת, או שבורה בצורה כלשהי, עם זאת, החזר אפשרי.

אתה יכול לבקש החזר מחנות האפליקציות בשתי דרכים: דרך אתר האינטרנט של אפל או באמצעות iTunes. אפשר לומר שאף אחד לא נהנה להיכנס ל- iTunes בשלב זה, אז אנחנו הולכים להתמקד באינטרנט כאן. זה קל יותר, מהיר יותר, וגם לא צריך לחזור אחורה בזמן.

בוא נתחיל. כדי להתחיל בתהליך, פתח דפדפן אינטרנט ועבר לדף "דווח על בעיה" של אפל. זה עובד בנייד ובמחשבים שולחניים.

לאחר טעינת דף האינטרנט, תצטרך להתחבר באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלך מזהה Apple (וקוד 2FA אם זו הפעם הראשונה שאתה מתחבר מאותו דפדפן מסוים). הזן את אלה ולחץ על החץ כדי להשלים את התהליך.

לאחר הכניסה, תוכל לראות כל אפליקציה שהורדת, גם אם הייתה חינמית. אפליקציות ישולבו בתוכן אחר הזמין מ- Apple, כך שאם אתה צריך לראות רק את היישומים שהורדת, לחץ על הכרטיסייה "Apps" בראש הדף.

לאחר זיהוי האפליקציה שעבורה ברצונך לקבל החזר כספי, לחץ על כפתור "דווח על בעיה" שלידה.

בשלב זה יופיע תפריט נפתח חדש. בחר את הסיבה שאתה מבקש החזר כספי. ישנן מספר אפשרויות לבחירה:

  • לא אישרתי רכישה זו (בחירה זו מבקשת ממך ליצור קשר עם התמיכה בחנות iTunes)
  • לא התכוונתי לרכוש פריט זה (או לא התכוונתי לחדש מנוי)
  • התכוונתי לרכוש פריט אחר
  • האפליקציה לא נטענת או לא תוריד (בחירה זו תבקש ממך ליצור קשר עם המפתח)
  • האפליקציה לא עובדת או לא מתנהגת כצפוי (בחירה זו גם ממליצה ליצור קשר עם המפתח)

תראה אפשרויות שונות במקצת אם מדובר במנוי ולא ברכישה חד פעמית. אם תציין שרכשת את האפליקציה בטעות, או שרכשת אפליקציה שגויה, האפשרות לתאר את הבעיה תופיע למטה. הזן הסבר קצר לבקשת ההחזר שלך ולחץ על כפתור "שלח".

בשלב זה, זה משחק המתנה. אפל צריכה לשלוח לך דוא"ל תוך מספר שעות ולכל היותר כמה ימים, כדי לאשר שההחזר הכספי שלך מעובד. תלוי איך מימנתם את הרכישה, ייתכן שייקח זמן רב יותר עד להחזרת הכסף שלכם.