מה בערך: ריק ואיך מסירים אותו?

אם אתה רואה "בערך: ריק" בשורת הכתובת של דפדפן האינטרנט שלך, אתה מציג דף ריק המובנה בדפדפן האינטרנט שלך. זה חלק מדפדפני Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari, Microsoft Edge, Internet Explorer ודפדפנים אחרים.

אין שום דבר רע בערך: ריק. אנשים רבים בוחרים להשתמש בערך: ריק כדף הבית שלהם, ומבטיח שדפדפן האינטרנט שלהם תמיד ייפתח עם מסך לבן ריק. אם דפדפן האינטרנט שלך תמיד נפתח עם בערך: ריק ואתה לא אוהב את זה, נראה לך כיצד למנוע זאת.

מה בערך: ריק?

זהו דף ריק המובנה בדפדפן האינטרנט שלך. החלק "בערך:" בכתובת אומר לדפדפן להציג דפי אינטרנט פנימיים ומובנים. לדוגמה, ב- Chrome, אתה יכול להקליד about:settingsבשורת הכתובת כדי לפתוח את דף ההגדרות או about:downloadsכדי להציג את רשימת הורדות הקבצים של Chrome.

כאשר אתה מקליד בערך: ריק בשורת הכתובת ולחץ על Enter, דפדפן האינטרנט שלך יטען דף ריק ובלי שום דבר. דף זה לא מהאינטרנט - הוא מובנה בדפדפן האינטרנט שלך.

למה בערך: ריק שימושי?

אנשים רבים משתמשים בערך: ריק כדף הבית שלהם. זה נותן לך דף ריק בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך.

כדי להשיג זאת, כל שעליך לעשות הוא להיכנס להגדרות הדפדפן ולומר לו לפתוח עם "בערך: ריק" במקום בדף אינטרנט אחר.

דפדפני אינטרנט עשויים גם לפתוח את העמוד הריק אודות: ריק אם הם פותחים ואינם יודעים מה עוד להציג. דפדפן תמיד צריך להציג משהו, אחרי הכל, וטעינה בערך: ריק היא דרך להציג דף ריק.

האם זה וירוס או תוכנה זדונית?

הכותרת: דף ריק אינו תוכנה זדונית או שום דבר מסוכן. עם זאת, אם אתה חושש שמא במחשב שלך יש תוכנה זדונית, אנו ממליצים לבצע סריקה עם תוכנית התוכנה נגד תוכנות זדוניות שבחרת.

אנו אוהבים את Malwarebytes, ואנחנו ממליצים לתת למחשב שלך סריקה באמצעותו. הגרסה החינמית יכולה לבצע סריקות ידניות ולהסיר תוכנות זדוניות. גרסת הפרימיום בתשלום רק מוסיפה סריקת רקע אוטומטית. Malwarebytes תומך גם במחשבי Windows וגם ב- Mac.

קשורים: מהו האנטי-וירוס הטוב ביותר עבור Windows 10? (האם Windows Defender מספיק טוב?)

איך ניתן להיפטר מכך: ריק?

אתה לא יכול למעשה להיפטר או להסיר בערך: ריק. זה חלק מדפדפן האינטרנט שלך, והוא תמיד יהיה שם מתחת למכסה המנוע. עם זאת, לעולם לא תצטרך לראות זאת שוב אם אינך רוצה.

אם אתה תמיד רואה בערך: ריק בכל פעם שאתה פותח את דפדפן האינטרנט שלך, ואתה מעדיף לראות את דף הכרטיסייה החדשה של הדפדפן או כל דף אינטרנט אחר, כל שעליך לעשות הוא לשנות את דף הבית של דפדפן האינטרנט שלך.

ב- Google Chrome, עבור לתפריט> הגדרות. גלול מטה לקטע "בעת ההפעלה" ובחר באפשרות "פתח את דף הכרטיסייה החדשה" או מחק בערך: ריק מדפי האינטרנט שנפתחים בעת ההפעלה ובחר את דף האינטרנט המועדף עליך.

ב- Mozilla Firefox, לחץ על תפריט> אפשרויות> דף הבית. בחר את דף הבית הרצוי עבור חלונות חדשים וכרטיסיות חדשות. ודא ש- "בערך: ריק" או "עמוד ריק" לא נבחרים כאן.

ב- Apple Safari ב- Mac, לחץ על Safari> העדפות> כללי. תחת דף הבית, הסר את "בערך: ריק" והזן את דף הבית הרצוי.

בדפדפן Edge החדש המבוסס על כרום של מיקרוסופט, לחץ על תפריט> הגדרות> בעת ההפעלה. בחר "פתח כרטיסייה חדשה" או הסר בערך: ריק מרשימת הדפים ש- Edge נפתח כשאתה מפעיל אותו.

ב- Internet Explorer תוכלו לשנות זאת מחלון אפשרויות האינטרנט. (כמובן שלא אמור להשתמש ב- Internet Explorer. אפילו מיקרוסופט ממליצה לך להשאיר את IE מאחור. אך ייתכן שיהיה צורך ביישומים עסקיים ישנים ותוכנות מדור קודם אחרות).

לחץ על לחצן התפריט בצורת גלגל השיניים ובחר "אפשרויות אינטרנט". הסר את "בערך: ריק" מתיבת דף הבית בחלק העליון של חלונית הכללי. הזן את כתובת דף הבית הרצוי.