כיצד להירשם לחבילה באופן מקוון (כדי שלא תצטרכו לחכות בבית)

אתה לא צריך לחכות בבית כדי לחתום לחבילה - גם אם יש לך חבילה בדרך שדורשת חתימה. UPS ו- FedEx מאפשרים לך להירשם לחבילות רבות באופן מקוון, ושירות הדואר האמריקני גם מאפשר לך לאשר משלוחים שאולי לא יתרחשו אם לא היית שם באופן אישי.

השירותים המשמשים להלן הם אותם שירותים המאפשרים לך להציג חבילות USPS, UPS ו- FedEx לפני שהן מגיעות לדלתך. גם כולם בחינם, אם כי UPS ו- FedEx מציעים כמה תכונות בתשלום נוספות, כמו היכולת לתזמן משלוחים לשעה מסוימת ביום.

יו פי אס

UPS מציע תכונה זו באמצעות שירות UPS My Choice ללא תשלום. צור חשבון UPS My Choice אם עדיין לא עשית זאת, היכנס ולחץ על החבילה הנכנסת בלוח המחוונים שלך כדי להתחיל.

ניתן גם להירשם לחבילות באמצעות אפליקציית UPS לאייפון או אנדרואיד. היכנס לאפליקציה והקש על חבילה כדי להציג אפשרויות מסירה עבורה.

אם אתה יכול להירשם לחבילה באופן מקוון, תראה כאן אפשרות "חתימה". אם אינך רואה אפשרות זו, כל אחת מהחבילות אינה דורשת חתימה או שאינך יכול לחתום עליה באופן מקוון. לדוגמה, השולח יכול לציין שמבוגר מעל גיל 21 בכתובת צריך לחתום עליו.

אם החבילה אינה דורשת חתימה, אך אתה חושש ש- UPS לא יכול להשאיר אותה עבורך, תוכל ללחוץ על כפתור "ספק הוראות משלוח" בצד ימין של תצוגת הפרטים.

לחץ על התיבה "השאר ב" ובחר מיקום שבו תרצה ש- UPS ישאיר את החבילה. לדוגמה, אתה יכול להורות להם להשאיר את זה ליד הדלת האחורית שלך, על הסיפון שלך, או עם איש דלת או משרד הנהלה בכתובת שלך. אתה יכול גם לספק קוד אבטחה אם אתה רוצה שאיש המסירה של UPS יעבור דרך שער או דלת מאובטחים.

FedEx

באפשרותך להירשם לחבילות באופן מקוון אם נרשמת לשירות FedEx Delivery Manager. עבור לדף מנהל משלוחים ולחץ על אחת החבילות הנכנסות בלוח המחוונים שלך. אם עדיין לא נרשמת, תוכל להירשם מאתר FedEx.

אפשרות זו זמינה גם באפליקציית FedEx Delivery Manager לאייפון ולאנדרואיד. היכנס לאפליקציה עם חשבונך והקש על חבילה נכנסת כדי להציג את האפשרויות שלה.

לחץ על האפשרות "חתום לחבילה" כדי להירשם לחבילה באופן מקוון. אם היא אפורה, החבילה אינה דורשת חתימה או ש- FedEx זקוק לך לחתום עליה באופן אישי. לדוגמה, אם שולח החבילה ציין "חתימת מבוגר נדרשת", FedEx יזדקק למישהו מעל גיל 21 שיחתום עליה באופן אישי. אפשרות זו משמשת למשלוחים המכילים אלכוהול, למשל.

אתה יכול גם להשתמש באפשרויות חבילה אחרות כאן, כגון מתן הוראות משלוח היכן FedEx צריכה להשאיר את כל החבילות או לבקש מ- FedEx להחזיק את החבילה במקום בו תוכל לאסוף אותה.

בעוד שאתה יכול ללחוץ על "ספק הוראות משלוח" כדי לספק הוראות משלוח לחבילות כאן, זכור כי הוראות אלה יחולו על כל שאר החבילות הנכנסות בעתיד.

שירות הדואר האמריקני

כדי לאשר את שחרורו של חבילת USPS, היכנס לשירות משלוחי משלוח מדענים של USPS בחינם. בלוח המחוונים שלך לחץ על חבילה שמגיעה. אם עדיין לא נרשמת אליו, תוכל לעשות זאת באופן מקוון, אך USPS תצטרך לשלוח לך קוד בדואר לפני שתוכל לגשת לחשבון.

אתה יכול לעשות זאת בטלפון שלך באמצעות אפליקציית USPS Informed Delivery לאייפון או אנדרואיד. היכנס לאפליקציה והקש על חבילה כדי לגשת לאפשרויות שלה.

לחץ כאן על "הוסף הוראות משלוח". אם אתה רואה את ההודעה "הערה: DI אינו זמין עבור חבילה זו", או שהחבילה אינה זקוקה לחתימה או שאתה צריך לספק חתימה באופן אישי.

לדוגמא, בשאלות הנפוצות בנושא אספקה ​​מדווחת של USPS נמסר כי מגוון סיבות יכולות למנוע הזמנת הוראות משלוח, כולל אם החבילה מבוטחת ביותר מ -500 דולר, מצריכה חתימה אישית או נשלחה כדואר רשום.

בעוד שלא מעט חבילות לא יהיו זכאיות להוראות משלוח, הוראות משלוח הן עדיין דרך נוחה להורות ל- USPS להשאיר חבילה בכתובתך, שאם לא כן, היא יכולה להעביר לך רק באופן אישי, כפי שציין צוות המדיה החברתית של שירות הדואר האמריקני. .

לחץ על התיבה "בחר אחד" ותוכל לספר ל- USPS מה לעשות עם החבילה שלך. לדוגמה, אתה יכול להשאיר אותו במרפסת האחורית שלך או למסור אותו לשכן שאתה מציין לשמירה. האפשרויות כוללות דלת כניסה, דלת אחורית, דלת צדדית, במרפסת, שכנה (כתובת נדרשת), אחר (נדרשת הוראות נוספות) ומוסך.

עבור חלק מחבילות ה- UPS וה- FedEx, ייתכן שתוכל לחבר הערה בכתב יד המבקשת מ- UPS או FedEx להשאיר את החבילה במיקום מסוים (או עם שכן), לחתום עליה ולהשאיר אותה מודבקת לדלתך ביום בו משלוח מגיע. אבל, אם UPS או FedEx היו מקבלים הערה פיזית כזו, אתה גם צריך להיות מסוגל להירשם לחבילה באופן מקוון בכל מקרה.

אשראי תמונה: wavebreakmedia / Shutterstock.com.