כיצד לכבות מחשב Windows מבלי להתקין עדכונים

אתה עובד על המחשב הנייד שלך ואתה מבין שהגיע הזמן ללכת. אז אתה סוגר את המחשב הנייד שלך, אבל Windows מתעקש לעדכן. עשר דקות מאוחר יותר, אתה עדיין ממתין עדכון חלונות ואתה תאחר. יש דרך לעקוף את זה: דרך יכולה להיסגר באופן מיידי גם כשיש עדכונים שמחכים להתקנה.

ישנן מספר שיטות לעשות זאת, ושתיהן פשוטות למדי.

עדכון : למרבה הצער נראה שמיקרוסופט סגרה את הפרצות האלה. אנו נעדכן את הפוסט הזה אם נמצא שיטה אחרת, אך נכון לעכשיו נראה שזה כבר לא אפשרי.

הנה השיטה הפשוטה ביותר: ודא ששולחן העבודה מתמקד בלחיצה על איזור ריק בשולחן העבודה או על לחיצה על Windows + D במקלדת. לאחר מכן, לחץ על Alt + F4 כדי לגשת לתיבת הדו-שיח כיבוי Windows. כדי לכבות מבלי להתקין עדכונים, בחר "כבה" מהרשימה הנפתחת.

לאחר מכן לחץ על "אישור" כדי לכבות את המחשב באופן מיידי.

ניתן גם לכבות את המחשב מיד ממסך הכניסה. לחץ על Windows + L כדי לנעול את המסך או לצאת. לאחר מכן, בפינה השמאלית התחתונה של מסך הכניסה, לחץ על לחצן ההפעלה ובחר "כבה" מתפריט הקופץ. המחשב יכבה מבלי להתקין עדכונים.

לבסוף, אם אתה צריך לעשות זאת מתסריט, אתה מפעיל את פקודת הכיבוי הבאה בחלון שורת הפקודה. הקלד את הפקודה הבאה בהנחיה ולחץ על Enter. הדמות האחרונה היא אפס.

כיבוי-s -t 0

המחשב האישי שלך ייכבה מיד מבלי להתקין עדכונים.

קשורים: כיצד למנוע מ- Windows 10 להוריד עדכונים אוטומטית

כמובן שאם עדכונים גורמים לכם לבעיות רבות, תוכלו גם למנוע מ- Windows 10 להוריד עדכונים אוטומטית ולהגדיר "שעות פעילות" כך ש- Windows 10 לא יופעל מחדש בזמן רע.