כיצד למחוק או להשבית את כל האזעקות באייפון שלך

אפליקציית השעון של האייפון יכולה לכבות או למחוק רק אזעקה אחת בכל פעם. אבל אם יש לך הרבה אזעקות ואתה רוצה למחוק את כולן - או פשוט לכבות את כל האזעקות בבת אחת - סירי מכסה אותך.

כיצד למחוק את כל האזעקות

בקש מסירי לדאוג לכך עבורך. באייפון מודרני שתמיד מאזין ל"היי סירי ", פשוט אמור" היי סירי, מחק את כל האזעקות שלי "בקול רם.

אם ה- iPhone שלך ​​לא תמיד מקשיב, לחץ לחיצה ארוכה על כפתור הבית עד להופעת סירי ואז אמור "מחק את כל האזעקות שלי."

סירי תבקש ממך לאשר את הבקשה. אמור "כן" או הקש על כפתור "אשר".

כל האזעקות באפליקציית השעון יימחקו, בין אם הן מופעלות או מושבתות.

כיצד לכבות אזעקות מרובות

סירי יכולה גם להשבית במהירות את כל האזעקות שלך מבלי למחוק אותן אם מופעלות מספר אזעקות. פשוט אמור "היי סירי, כבה את כל האזעקות שלי" או "היי סירי, השבת את כל האזעקות שלי."

אם סירי לא תמיד מקשיבה, לחץ והחזק את לחצן הבית של ה- iPhone ואז אמור "כבה את כל האזעקות שלי" או "השבת את כל האזעקות שלי."

אגב, סירי יכולה גם להפעיל את כל האזעקות שלך בבת אחת. פשוט אמור "היי סירי, הפעל את כל האזעקות שלי" או "היי סירי, הפעל את כל האזעקות שלי."

השתמש בסירי כדי ליצור ונהל אזעקות בודדות

סירי מעולה לעבודה עם אזעקות. למעשה, אזעקות הן אחד השימושים המהירים הטובים ביותר עבור סירי. זו משימה פשוטה, סירי יכולה בדרך כלל להבין אותך בסדר, והיא מכה על הקשה באפליקציית השעון.

כדי ליצור אזעקה, אמור משהו כמו "הגדר אזעקה לשעה 6:30 בבוקר", "הגדר אזעקה תוך 30 דקות" או "הגדר אזעקה בסופי שבוע בשעה 8 בבוקר." אם כבר הגדרת אזעקה לזמן ספציפי, אתה יכול להפעיל אותה באמצעות פקודה כמו "הפעל את השעה 7 בבוקר".

כדי למחוק אזעקה, אמור משהו כמו "מחק את אזעקת השעה שש בבוקר". כדי לכבות אזעקה, נסה "כבה את אזעקת השעה 9 בבוקר שלי". כדי לשנות אזעקה, השתמש באפשרות "שנה את האזעקה שלי לשבע בבוקר."

סירי תבקש הבהרה אם היא לא בטוחה איזו אזעקה ברצונך להפעיל, למחוק או לשנות.

קשורים: כיצד ליצור, לנהל ולמחוק אזעקות באמצעות סירי

אתה לא צריך לומר את הפקודות הקוליות האלה באותו אופן שכתבנו אותן, כמובן. סירי צריכה להבין מה אתה רוצה כל עוד אתה אומר משהו דומה.

קשורים: איך לגרום לסירי להבין אותך טוב יותר