ניניט מתקין את כל תוכניות Windows המועדפות עליך בבת אחת

אם אתה מבצע התקנה נקייה של Windows, התקנת האפליקציות המועדפות עליך שוב דורשת זמן ומעצבנת. ניניט תתקין את היישומים המועדפים עליכם בבת אחת בזמן שתסתלקו ותעשו משהו מהנה יותר.

Ninite הוא שירות מגניב שנוצר על ידי שני מתכנתים בסן פרנסיסקו שמאמינים שהתקנת תוכנה לא צריכה לדרוש עבודה. זה פשוט לשימוש ויש לו מבחר גדול של יישומי תוכנה חופשית חופשית ומקור פתוח. פשוט בחר באפליקציות שברצונך להתקין, הורד את המתקין All-in-One Ninite, ואז התרחק ועשה משהו מהנה בזמן שהוא עושה את כל העבודה בשבילך. השירות מתקין את התוכנה עם הגדרות ברירת המחדל ואומר "לא" לכל תוכנות קשקוש נוספות (כמו סרגלי כלים בדפדפן) שהמתקינים עשויים לנסות להתגנב פנימה. ניניט אפילו לא מותקנת במערכת שלך, אתה פשוט משתמש בהפעלה עצמאית כדי להתחיל בהתקנה. תהליך.

באמצעות ניניט

היכנס לאתר Ninite ובחר באפליקציות התוכנה שברצונך להתקין.

לאחר שבחרתם, לחצו על כפתור Get Your Ninite בתחתית הרשימה.

הורד את קובץ ההתקנה של Ninite.

לאחר מכן לחץ לחיצה כפולה כדי להפעיל אותו.

עכשיו תסתלק ולך ללכת לבית הקפה, לשתות בירה, לשחק איזה Xbox או כל מה שאתה רוצה לעשות שזה יותר כיף מאשר להתקין חבורה של תוכניות. מסך התקדמות מוצג בזמן שהוא מוריד ומתקין את התוכניות שבחרת.

כשתחזור תראה את המסך המוגמר.

תראה את סמלי התוכניות שהתקנת בשולחן העבודה ובתפריט ההתחלה. נתיבי ההתקנה וההגדרות המוגדרים כברירת מחדל נבחרים עבורך באופן אוטומטי ללא כל קשקוש. כעת תוכלו ליהנות משימוש באפליקציות המועדפות עליכם במאמץ מועט מצדכם. זה לא יכול להיות קל יותר, זה כל כך קל שאפילו סבתא יכולה למשוך את זה.

ניניט אפילו מציעה תוכנית בודק עדכונים תמורת 10 דולר לשנה הבודקת מעת לעת עדכונים לכל התוכניות שתומכות בניניט, כך שלא תצטרכו לעדכן הכל בעצמכם.