כיצד להעביר את תצוגת Windows או Android שלך למחשב Windows 10

עדכון יום השנה של חלונות 10 מביא תכונה חדשה ומעניינת: כל מחשב יכול כעת לתפקד כמקלט אלחוטי עבור Miracast, ומאפשר להציג את התצוגה ממחשב אחר של Windows, מכשיר טלפון חכם או טאבלט אנדרואיד או מטלפון Windows.

כיצד להפוך את המחשב למקלט Miracast

קשורים: מה זה Miracast ולמה אכפת לי?

כדי להפוך את המחשב שלך למקלט Miracast, פשוט פתח את תפריט התחל של Windows 10 ופתח את אפליקציית "התחבר". אם אינך רואה את האפליקציה הזו, עליך לשדרג לעדכון יום השנה.

כשהאפליקציה פתוחה, תראה הודעה שהמחשב שלך מוכן כעת לחיבור אלחוטי. זהו זה. אינך צריך להתעסק עם הגדרות חומת אש או שרת רשת כלשהן. פשוט פתח את האפליקציה בכל פעם שתרצה ללהק.

ברוב המחשבים האישיים, סביר להניח שתראה הודעה "מכשיר זה עשוי להתקשות בהצגת התוכן שלך מכיוון שהחומרה שלו לא תוכננה במיוחד להקרנה אלחוטית". היישום עדיין יעבוד, אך סביר להניח שהוא יעבוד טוב יותר אם מנהלי החומרה והחומרה של המחשב תוכננו במיוחד לתפקוד להקרנה אלחוטית.

כיצד להעביר ממחשב אחר של Windows 10

כדי להתחבר ממחשב אחר שמריץ את Windows 10, עבור אל הגדרות> תצוגה במחשב ובחר "התחבר לתצוגה אלחוטית". הגדרה זו צריכה להיות באותו מקום בטלפון שמריץ את Windows 10 Mobile.

המחשב האישי שמריץ את אפליקציית Connect אמור להופיע ברשימה. לחץ עליו או הקש עליו כדי להתחבר.

אחרי שזה מתחבר, תראה עוד כמה הגדרות. אפשר "אפשר קלט ממקלדת או עכבר המחוברים לתצוגה זו" והמחשב המתפקד כמקלט יוכל לתקשר עם המחשב דרך אפליקציית Connect.

לשינוי מצב הפרויקט בחר "שנה מצב הקרנה". כברירת מחדל, הוא פועל במצב "כפול" ומשכפל את תוכן המסך. במקום זאת תוכלו לבחור להאריך את המסך ולהתייחס לתצוגה המרוחקת כאל צג שני, או להשתמש רק במסך השני.

בכל אפשרות שתבחר, תוכל להפעיל מצב מסך מלא על ידי לחיצה על כפתור "מסך מלא" בשורת הכותרת של החלון.

כיצד להעביר מכשיר אנדרואיד

קשורים: כיצד להשתמש בשיקוף מסך Miracast מ- Windows או Android

כדי להתחבר ממכשיר אנדרואיד, אתה יכול להשתמש בתכונת ה- Cast המובנית ... כל עוד הטלפון שלך תומך בה. זה אנדרואיד, כך שהדברים לא תמיד פשוטים. היצרן שלך עשוי לכלול תמיכה של Miracast בטלפון או בטאבלט שלך. למעשה, אפילו גוגל הסירה את תמיכת Miracast ממכשירי ה- Nexus האחרונים שלה. אבל אם המכשיר שלך תומך ב- Miracast, זה אמור לעבוד.

כדי להעביר את Android, עבור אל הגדרות> תצוגה> Cast. הקש על לחצן התפריט והפעל את תיבת הסימון "אפשר תצוגה אלחוטית". אתה אמור לראות את המחשב שלך מופיע ברשימה כאן אם אפליקציית Connect פתוחה. הקש על המחשב בתצוגה והוא יתחיל מיד להקרין.

לא רואים כאן את האפשרות? יכול להיות שיצרן הטלפון או הטאבלט שם אותו במקום אחר. בדוק כיצד להשתמש ב- Miracast במכשיר הספציפי שלך לקבלת מידע נוסף.

אפליקציית ההגדרות נחשבת ל"תוכן מוגן "מטעמי אבטחה, אולם לכן תצטרך לעזוב את אפליקציית ההגדרות לפני שמסך מכשיר ה- Android שלך יופיע באפליקציית Connect. פשוט תראה מסך שחור באפליקציית Connect עד אז.

אפליקציית Connect תפיק התראות שתמצאו את מרכז הפעולות. לדוגמה, כאשר חיברנו מכשיר אנדרואיד, ראינו הודעה לפיה לא ניתן להציג תוכן מוגן וכי איננו יכולים להשתמש בעכבר במחשב האישי שלנו כדי לשלוט על מסך מכשיר האנדרואיד.

כדי להפסיק להקרין, פשוט סגור את חלון ההתחברות במחשב המקבל את התצוגה המרוחקת או סיים את חיבור התצוגה המרוחק במכשיר המוקרן אליו.