כיצד לזווג שני סטים של AirPods לאותו אייפון

התכונה החדשה של אפל לשיתוף שמע מקלה עליך וחבר להאזין לשיר או לצפות בווידיאו יחד מבלי להשתמש ברמקולים. למרבה הצער, הפונקציה מוגבלת למכשירי אייפון, אייפד ואייפוד טאץ 'חדשים יותר יחד עם AirPods או PowerBeats Pro.

אילו מכשירים עובדים עם שיתוף שמע

כאמור, התכונה החדשה לשיתוף שמע תומכת בדור הראשון והשני של AirPods ואוזניות אלחוטיות של PowerBeats Pro. רשימה זו אמורה להתרחב ככל שישוחררו מכשירים נוספים עם שבב W1 או H1 של אפל.

נכון לעכשיו, שיתוף שמע זמין רק במכשירים הבאים:

  • אייפון 8 (ומעלה)
  • iPad Pro (דור ראשון וחדש יותר)
  • אייפד אייר (דור שלישי ומעלה)
  • מיני iPad (דור חמישי ואילך)
  • iPod touch (דור שביעי וחדש יותר)

כיצד להתאים קבוצה אחרת של AirPods

באמצעות תכונת שיתוף האודיו של אפל, באפשרותך לחבר שני זוגות אוזניות אלחוטיות לאייפון, אייפד או אייפוד טאץ יחיד ולשתף בצורה חלקה את האודיו לשני המכשירים ללא כל פיגור או גמגום.

כדי לחבר את זוג ה- AirPods השני לאייפון שלך, פתח את מארז ה- AirPods לצד ה- iPhone שלך. תופיע קופץ שאומר כי AirPods אלה אינם שלך, אך תוכל להתחבר אליהם. כאן, הקש על כפתור "התחבר".

לאחר מכן, הכניס את AirPods למצב התאמה על ידי לחיצה על הכפתור הפיזי בחלק האחורי של מארז ה- AirPods. ה- AirPods יהיו מחוברים ותראה את מצב הסוללה על המסך. כאן, הקש על "בוצע".

כיצד להשמיע אודיו בשני סטים של AirPods

כעת, כאשר הזוג AirPods השני משויך למכשיר שלך, אתה יכול לשלוט על פלט השמע דרך כל תפריט AirPlay. זה כולל את הווידג'ט שפועל כעת במרכז הבקרה, את אפליקציית המוסיקה ואת הווידג'ט שמנגן כעת על מסך הנעילה.

נדריך אותך בשלבים של שימוש בתפריט AirPlay במרכז הבקרה. פתח את מרכז הבקרה על ידי החלקה מטה מהקצה הימני העליון של מסך ה- iPhone או ה- iPad. אם יש לך iPhone או iPod Touch עם כפתור בית, החלק למעלה מלמטה המסך כדי לחשוף את מרכז הבקרה.

מכאן, הקש והחזק את הווידג'ט "פועל כעת" כדי להרחיב אותו.

בחר בלחצן "AirPlay".

כעת תראה את כל המכשירים הזמינים. אם מחברים את ה- AirPods שלך, הוא ייבחר כהתקן הפלט הנוכחי. תראה גם את הזוג השני של AirPods מתחת לזה. הקש על הלחצן הריק "סימן ביקורת" שלידו.

שני AirPods פעילים כעת כפלט שמע עבור ה- iPhone, iPad או ה- iPod Touch שלך. כל מה שתנגן יהיה זמין בשני המכשירים.

תוכל לשלוט באודיו עבור שני המכשירים באופן עצמאי או יחד. השתמש במחוון בתחתית היישומון כדי לשנות את עוצמת הקול עבור שני ה- AirPods יחד. השתמש במחוון שמתחת לרישום ה- AirPods הבודד כדי לשלוט על עוצמת הקול עבור ה- AirPods הנתון.

כיצד לשתף אודיו עם חבר באמצעות אייפון

יש דרך נוספת לשתף אודיו מאייפון אחד עם שתי קבוצות של AirPods שאינו דורש את תהליך ההתאמה. במקום זאת, אתה מתחבר לאייפון של חברך שמזווג את ה- AirPods שלהם ל- iPhone שלהם.

תכונה זו פועלת במכשירי iOS ו- iPadOS עם Bluetooth 5.0. משמעות הדבר היא כי ה- iPhone 8 ומעלה, iPad Pro (דור שני), iPad Air (דור שלישי) ו- iPad mini (דור חמישי) תומכים בתכונה זו.

אם שני מכשירי האייפון מריצים את iOS 13 ומעלה, חבר שלך פשוט צריך לשים את האייפון שלהם על גבי שלך. זה יביא קופץ ב- iPhone שלך ​​ושואל אם אתה רוצה לשתף את האודיו מה- iPhone שלך ​​עם AirPods של חבר שלך.

הקש על "שתף אודיו". לאחר שחברך יאשר גם באייפון שלהם, שיתוף השמע יתחיל.

שני AirPods יופיעו בתפריט AirPlay ותוכלו לנהל את ההפעלה ואת עוצמת הקול משם.

קשורים: התכונות החדשות הטובות ביותר ב- iOS 13, זמינות כעת