כיצד להעתיק מוסיקה לטלפון האנדרואיד שלך

אינך צריך לזנוח את אוסף המוסיקה שלך תוך כדי תנועה. שירותי סטרימינג כמו Spotify הם נהדרים, אך לא צריך לשלם עבור מוסיקה שכבר בבעלותך. אם אתה רוצה להעביר את המוסיקה שלך למכשיר אנדרואיד שלך, הנה איך.

העברת קבצים באמצעות כבל USB

השיטה הקלה ביותר להעברת המוסיקה שלך למכשיר אנדרואיד שלך היא על ידי חיבור למחשב שלך באמצעות כבל USB. לאחר מכן תוכל לנהל את האוסף שלך באמצעות אפליקציית מוזיקה כמו פונוגרף לאחר שהקבצים נמצאים בטלפון שלך.

חבר את המכשיר למחשב האישי והמתין שהוא יופיע. ב- Windows, הוא אמור להופיע תחת "התקנים וכוננים" בסייר הקבצים.

משתמשי macOS יצטרכו להשתמש בהעברת קבצים של Android. הורד והתקן אותו ב- Mac שלך ואז חבר את מכשיר ה- Android שלך. לאחר מכן תוכל לגלוש בתוכן של מכשיר ה- Android שלך ולהעתיק את קבצי המוסיקה שלך ישירות אליו.

קשורים: כיצד לגרום למכשיר ה- Android שלך להופיע בסייר הקבצים (אם זה לא)

אנדרואיד לפעמים מוגדר כברירת מחדל למצב טעינה שמונע ממך לגשת למערכת הקבצים של מכשיר ה- Android שלך באמצעות USB. אם המחשב שלך לא זיהה את מכשיר ה- Android שלך, בדוק אם הגדרת ה- USB נכונה.

המכשיר שלך עשוי לשאול אותך מה ברצונך לעשות עם חיבור ה- USB שלך כשאתה מחבר אותו, במקום להחליט על כך באופן אוטומטי, עם אפשרויות כמו "העברת קבצים". זה אולי מנוסח קצת אחרת במכשיר שלך, אבל אם זה קורה, בחר באפשרות זו. לאחר שהוא נאסף על ידי המחשב האישי שלך, תוכל להתחיל להעביר קבצים.

כעת פתח את תיקיית המוסיקה שלך והתחל לגרור פריטים למכשיר ה- Android שלך, שם תרצה לאחסן את אוסף המוסיקה שלך. תהליך זה יכול להימשך זמן מה, תלוי בכמה קבצים אתה מחליט להעביר.

העבר באמצעות כונן פלאש

אתה יכול גם להשתמש בכונן הבזק מסוג USB כדי להעביר את קבצי המוסיקה שלך מהמחשב שלך למכשיר שלך. תוכל להשתמש בכונן הבזק מסוג USB-C (אם מכשיר ה- Android שלך משתמש ב- USB-C) או להשתמש במתאם USB-C OTG (On The Go) כדי לאפשר לך לחבר כונן הבזק מסוג USB רגיל.

קשורים: כיצד להשתמש בכונן הבזק מסוג USB עם טלפון או טאבלט אנדרואיד שלך

מנהל הקבצים הפנימי שלך ב- Android עשוי להשתנות, אך כאשר אתה מחבר את אחסון ה- USB שלך, הוא יספק לך את האפשרות (בסרגל ההתראות שלך) להציג את הקבצים. אם לא, מצא את אפליקציית מנהל הקבצים של המכשיר שלך (או הורד תחילה, כמו מנהל הקבצים של Asus) ואתר את כונן ה- USB שלך.

מרבית מנהלי הקבצים יתמכו בהעברת הקבצים ישירות או בהעתקתם כדי להשאיר את הקבצים המקוריים שלמים.

באפליקציית Samsung My Files, למשל, אתה יכול לבחור קובץ או תיקיה שנמצאים באחסון ה- USB המצורף שלך ולבחור "העבר" או "העתק" בתחתית.

בחר את קבצי המוסיקה שלך (או את התיקיה המכילה את הקבצים שלך) ובחר להעתיק או להזיז אותם. עבור מאחסון ה- USB שלך לאחסון הפנימי או לכרטיס ה- SD שלך, ואז הדבק או העבר את הקבצים לשם.

קבצי המוסיקה שלך יאוחסנו במכשיר שלך ויהיו מוכנים לגישה באפליקציית מוזיקה לפי בחירתך.

העלה ל- Google Drive

עם אחסון בחינם של 15 ג'יגה בייט, Google Drive מציע את השיטה הקלה ביותר לשמור על אוסף המוסיקה שלך מסונכרן בכל המכשירים שלך, כולל אנדרואיד ומחשב.

אפליקציית Google Drive לאנדרואיד אינה מאפשרת להוריד תיקיות שלמות ישירות למכשיר ה- Android שלכם. אלא אם כן אתה רוצה להוריד את הקבצים אחד אחד, תיקיה אחר תיקיה, השיטה הקלה ביותר היא להשתמש ב- CloudBeats.

שימוש באפליקציית מוסיקה של צד שלישי לאנדרואיד מאפשר לך להוריד את הקבצים שלך למכשיר שלך ישירות מספקי אחסון בענן, כולל מ- Google Drive ו- Dropbox. אתה יכול להשתמש בחלופות כמו CloudPlayer במקום.

התחל בהעלאת המוסיקה שלך ל- Google Drive באינטרנט. לחץ על "חדש" בפינה השמאלית העליונה ובחר "העלאת קבצים" כדי להעלות קבצים בנפרד או "העלאת תיקיות" כדי להעלות את אוסף המוסיקה שלך בבת אחת.

אם אתה מעדיף, אתה יכול להשתמש ב- Google Backup and Sync כדי לסנכרן קבצים מהמחשב שלך. הורד את תוכנית ההתקנה, פתח אותה לאחר השלמת ההתקנה, ואז לחץ על "התחל בעבודה". תתבקש להיכנס לחשבון Google שלך.

לאחר הכניסה, בחר בתיקיות המוסיקה שברצונך לסנכרן עם כונן Google על ידי לחיצה על "בחר תיקיה", ואז לחץ על "הבא".

בשלב הבא, אשר שאתה רוצה לסנכרן את כונן Google למחשב שלך ולחץ על "התחל". קבצי Google Drive הקיימים שלך יתחילו להוריד למחשב האישי שלך, ואילו אוסף המוסיקה שלך יתחיל להעלות ל- Google Drive.

לאחר הקבצים שלך במקום, התקן את CloudBeats במכשיר ה- Android שלך, פתח אותו והחלק שמאלה ל"קבצים ".

לחץ על "הוסף ענן" ובחר ב- Google Drive. תישאל אם ברצונך לאפשר גישה ל- CloudBeats לחשבון Google שלך ​​- בחר "אפשר".

לאחר מכן תראה את הקבצים והתיקיות שלך ב- Google Drive ב- CloudBeats. אתר את התיקיה המכילה את אוסף המוסיקה שלך, לחץ על כפתור התפריט (שלוש הנקודות האנכיות) ולחץ על "הורד".

הקבצים יסונכרנו למכשיר שלך. אתה יכול לנגן את אוסף המוסיקה שלך ב- CloudBeats או, אם אתה מעדיף, לאחר הורדת הקבצים, תוכל להשמיע אותם דרך Google Play מוסיקה או אפליקציית מוסיקה אחרת של Android.

קשורים: אפליקציות המוסיקה החינמיות הטובות ביותר לאנדרואיד ולאייפון

העלה לדרופבוקס

אם אתה מעדיף להישאר מחוץ למערכת האקולוגית של Google ככל האפשר, אך אתה אוהב את הרעיון של פתרון ענן לאוסף המוסיקה שלך, תוכל להשתמש בשירות כמו Dropbox במקום זאת.

Dropbox מגיע עם 2 ג'יגה-בייט אחסון בחינם - מספיק למאות שירים. הורדת תיקיות שלמות באמצעות Dropbox דורשת מנוי ל- Dropbox Plus, כך שכמו ב- Google Drive, אנו ממליצים להשתמש ב- Dropbox עם אפליקציה כמו CloudBeats אלא אם כן אתה מוכן לשלם עבור חברות.

העלאת קבצים ל- Dropbox היא קלה. עבור לאתר Dropbox, היכנס ולחץ על "העלה קבצים" או "העלה תיקיה" בצד ימין.

אם אתה מתכנן לסנכרן קבצים באופן קבוע, ייתכן שיהיה קל יותר להתקין את Dropbox במחשב האישי שלך. הורד והתקן את Dropbox והיכנס באמצעות חשבונך.

לאחר התקנתו והתחברתם, תוכלו להתחיל להעביר את האוסף לתיקיה שבתיקיית Dropbox הראשית. לחלופין, תוכל לשנות את המיקום של תיקיית Dropbox שלך כך שתתאים לתיקיה שבה אתה משתמש כעת עבור אוסף המוסיקה שלך.

קשורים: כיצד לשנות את המיקום של תיקיית ה- Dropbox שלך

משתמשי Windows יכולים למצוא את תיקיית Dropbox שלהם על ידי מעבר אל "C: \ Users \ your-username \ Dropbox" או על ידי בחירה ב- "Dropbox" בסרגל הצד השמאלי של סייר הקבצים של Windows.

יתכן שייקח מעט זמן להעלות את האוסף שלך. לאחר שתסיים, תוכל להשתמש ב- CloudBeats כדי להשמיע את המוסיקה שלך במכשיר ה- Android שלך.

פתח את אפליקציית CloudBeats, גלול שמאלה אל "קבצים" ואז לחץ על "הוסף ענן".

בחר "Dropbox" ואז התחבר באמצעות אישורי הכניסה שלך ל- Dropbox. תישאל אם ברצונך לתת ל- CloudBeats גישה לקבצי והתיקיות של Dropbox שלך, אז לחץ על "אפשר".

לאחר מכן התיקיות של Dropbox אמורות להופיע באפליקציה. אתר את התיקיה המכילה את אוסף המוסיקה שלך, לחץ על אפשרות התפריט שליד התיקיה ולחץ על "הורד".

לאחר שתלחץ על הורד, קבצי המוסיקה שלך יתחילו להוריד, מוכנים להפעלה לא מקוונת ב- CloudBeats או באפליקציית המוסיקה המועדפת עליך.

העברה אלחוטית באמצעות Airdroid

אם אין לך כבל USB נוח, אתה יכול להשתמש ב- AirDroid כדי להעביר קבצים בין המחשב שלך למכשיר Android במקום זאת.

התקן את האפליקציה במכשיר ה- Android שלך והירשם לחשבון AirDroid (או היכנס אם כבר יש לך כזה). לאחר מכן יהיה עליך להוריד את לקוח AirDroid למחשב האישי שלך.

AirDroid תומך ב- Windows ו- MacOS, אך יש לו גם ממשק אינטרנט המאפשר לך להעלות קבצים באמצעות הדפדפן שלך. לאחר הורדתו, היכנס עם אותו חשבון AirDroid כמו מכשיר ה- Android שלך.

לאחר שתתחבר לשני המכשירים, אתה אמור לראות את מכשיר ה- Android שלך תחת "המכשירים שלי" במחשב שלך. אם כן, לחץ על "קבצים" בתפריט הצדדי.

לחץ על "כרטיס SD" או על "SD חיצוני". "כרטיס SD" פירושו, במקרה זה, האחסון הפנימי שלך ואילו "SD חיצוני" הוא כרטיס ה- SD החיצוני שלך. לחץ לחיצה ימנית בתוך אזור התיקיות וצור תיקיה חדשה על ידי בחירה באפשרות "תיקיה חדשה".

שנה את שם זה למשהו ברור כמו "מוסיקה" או "אוסף מוסיקה".

פתח את מנהל הקבצים של Windows, בחר את הקבצים שלך (אם כי לא תיקיות, אם יש לך רק את הגרסה החינמית של AirDroid) והתחל לגרור אותם לתיקיה שיצרת ב- AirDroid.

לאחר מכן AirDroid יעלה קבצים אלה למכשיר ה- Android שלך באופן אלחוטי. לאחר שתסיים, תוכל לגשת אליהם באפליקציית מוזיקה לפי בחירתך.

העלה ל- Google Play מוזיקה

גוגל אוהבת לשמור על קשר עם שירותי Google, והמלצנו בעבר על Google Play מוזיקה כדרך טובה עבורך לסנכרן את אוסף המוסיקה שלך למכשיר ה- Android שלך.

הערה: Google Play מוזיקה אמור לצאת לפנסיה ולהחליף אותה "בסופו של דבר" על ידי YouTube Music בעתיד הקרוב.

לעת עתה, עם זאת, תוכל להשתמש במנהל המוסיקה של Google Play כדי לנצל את שטח האחסון החינמי של 100,000 השירים. כלי זה יסרוק את המחשב האישי שלך, יבדוק תיקיות נפוצות (כמו אלה ש- iTunes ישתמש בהן) או כל תיקיה שתבחר באופן אישי עבור קבצי מוסיקה.

כאשר מנהל המוסיקה סורק תיקיות אלה, הוא יתחיל להעלות את הקבצים שלך ל- Google Play מוסיקה. לאחר מכן תוכל לגשת לאוסף המוסיקה שלך דרך אפליקציית Google Play מוסיקה בסמארטפון שלך, או דרך המחשב האישי שלך דרך אתר Google Play מוסיקה.

אינך צריך להסתובב כדי לצפות בהעלאת המוסיקה שלך, שכן מנהל המוסיקה יתחיל להעלות מיד.

לאחר ההעלאה, הקבצים יהיו זמינים באפליקציית Google Play מוזיקה שלך.

חשוב לציין שמידע על מה שיקרה לאוסף שלך כשגוגל הורגת את Play Music אינו זמין כרגע. ככל הנראה החברה תודיע האם הקבצים שלך יעברו איתך ל- YouTube Music או לא כאשר יוכרז תאריך סיום ל- Google Play Music.