כיצד להשתמש בנקודה החמה האישית של ה- iPhone שלך ​​לקשירת מחשב או מק

אם אתם יוצאים לדרך ואין גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי, תוכלו להשתמש בחיבור האינטרנט של ה- iPhone במכשיר אחר, כמו מחשב נייד או טאבלט. תכונה זו נקראת ב- iPhone "נקודה חמה אישית" (המכונה גם "קשירה"), ותוכלו להשתמש בה באמצעות Wi-Fi או USB.

מה שאתה צריך לדעת על קשירה

קשורים: כיצד לקשור את טלפון האנדרואיד שלך ולשתף את חיבור האינטרנט שלו עם מכשירים אחרים

ראשית כל: לא כל ספק סלולרי כולל תכונה זו בכל תוכנית. אם תוכנית הנתונים הסלולרית שלך אינה מאפשרת קשירת קשר, ייתכן שלא תראה את אפשרות הנקודה החמה האישית כלל במסך ההגדרות של ה- iPhone שלך. יתכן שתצטרך לשלם תוספת כדי לקבל גישה אליו.

שנית, חשוב לזכור שכאשר אתה משתמש באייפון שלך כחיבור נתונים, אתה משתמש בתכנית הנתונים הניידת שלך וככזו, אם יש לך מכסה נתונים, אז זה יחשב לזה. אם יש לך נתונים ללא הגבלה או מכסה גדול, ייתכן שהדבר לא יטריד אותך, אך אחרת תרצה לזכור למה אתה משתמש במחשב שלך כאשר אתה מחובר ל- iPhone שלך ​​כנקודה חמה.

גם אם יש לך נתונים ללא הגבלה, יש סיכוי טוב שיש לך כמות מוגבלת של קשרי נתונים - או, לפחות, נתוני קשירה מהירים. הספק שלך עשוי לגבות ממך תשלום נוסף אם אתה זקוק לנתוני קשירה נוספים. בדוק את התוכנית הסלולרית שלך לקבלת פרטים נוספים על יכולות הנקודה החמה או קשירת האינטרנט של התוכנית שלך.

לבסוף, קשירת Wi-Fi תנקז מהר יותר את הסוללה של הטלפון. במידת האפשר, חבר את ה- iPhone שלך ​​למקור חשמל - או חבר אותו למחשב הנייד באמצעות כבל USB - תוך כדי קשירה. הקפד להשבית את הנקודה החמה גם כאשר אינך משתמש בה.

כיצד להפעיל את הנקודה החמה האישית של האייפון שלך

ישנן שלוש דרכים להתחבר לאייפון שלך ולהשתמש בחיבור הנתונים שלו: Wi-Fi, Bluetooth ו- USB. כאשר אתה מפעיל נקודה חמה אישית, זה יאפשר לך להשתמש בכל אחת משלוש האפשרויות הללו - אינך צריך לשנות הגדרות כלשהן.

ראשית, פתח את אפליקציית ההגדרות והקש על "נקודה חמה אישית" כדי לגשת להגדרות נקודה חמה אישית.

לפני שתעשה משהו אחר, תוכל (וצריך) להקיש על "סיסמת Wi-Fi" כדי לשנות את הסיסמה של הנקודה החמה שלך. ללא סיסמה חזקה, כל אחד מהטווח יכול להתחבר לטלפון שלך. לכן, עליך להוסיף סיסמה חזקה כאן גם אם אינך מתכנן להתחבר באמצעות Wi-Fi, מכיוון שהפעלת נקודה חמה אישית תשדר את רשת ה- Wi-Fi ללא קשר.

כשתסיים, תוכל להפעיל נקודה חמה אישית באמצעות המתג בחלק העליון של הגדרות הנקודה החמה האישית.

לאחר מכן, הגיע הזמן להתחבר למוקד החם שלך במחשב הנייד שלך באמצעות Wi-Fi, Bluetooth או USB.

התחבר למוקד שלך באמצעות Wi-Fi

הדרך המוכרת (והנפוצה ביותר) להתחבר לאייפון שלך היא באמצעות Wi-Fi. לשם כך, אתה פשוט מתחבר אליו כמו שאתה עושה כל נקודת גישה של Wi-Fi, בין אם אתה משתמש במחשב Windows, Mac, iPad או כל מכשיר אחר. פשוט בחר את ה- iPhone שלך ​​מרשימת רשתות ה- Wi-Fi.

אם אתה מתחבר בפעם הראשונה, יהיה עליך להזין את הסיסמה שהקצית קודם.

אם הכל מסתדר כשורה, אתה צריך שיהיה לך אינטרנט במחשב הנייד או במכשיר אחר.

כאשר אתה או כל אחד אחר מחובר לנקודה החמה האישית של ה- iPhone, פס כחול יופיע בחלקו העליון ויראה לך כמה חיבורים יש.

התחבר למוקד שלך באמצעות Bluetooth

Wi-Fi ו- USB מהירים יותר מ- Bluetooth, אך אתה מעדיף להשתמש ב- Bluetooth כדי להתחבר לנקודה החמה שלך, אתה יכול לעשות זאת גם.

ב- Windows

כדי להתחבר באמצעות Bluetooth ממחשב Windows, לחץ תחילה על סמל ה- Bluetooth במגש המערכת ובחר "הצטרף לרשת אזורית אישית".

לאחר מכן לחץ על "הוסף מכשיר" בפינה השמאלית העליונה.

בחר את ה- iPhone שלך ​​מהמסך שנוצר ולחץ על "הבא" כדי להמשיך.

כמו כל חיבור Bluetooth אחר, יוצג לך קוד זוג במחשב וב- iPhone שלך. השווה בין שני קודי הסיסמה, ואם הם זהים, הקש על "זוג" על גבי מסך ה- iPhone שלך ​​ועל "כן" על מסך הזוג של Windows.

אפשר למחשב Windows להתקין את הקבצים הדרושים במערכת שלך.

לאחר שתסיים, תוכל ללחוץ לחיצה ימנית על ה- iPhone שלך ​​כדי לחבר אותו כנקודת גישה. אתה מוכן לגלוש באינטרנט, לבדוק דואר אלקטרוני, לשוחח בצ'אט וכן הלאה.

ב- Mac

ב- Mac, פתח ראש להעדפות מערכת> Bluetooth, מצא את ה- iPhone שלך ​​ברשימה ולחץ על "זוג" לצד ה- iPhone שלך.

יוצג לך קוד זוג במסך ה- Mac וב- iPhone שלך.

אם הקודים תואמים, הקש על כפתור "זוג" כדי לאשר את החיבור.

כעת, משורת התפריטים של ה- Mac שלך, לחץ על סמל Bluetooth, הדגש את ה- iPhone שלך ​​ברשימה ולחץ על "התחבר לרשת".

כעת תוכל לגשת לאינטרנט דרך חיבור ה- Bluetooth של ה- iPhone שלך. כאשר ברצונך להתנתק, לחץ על סמל ה- Bluetooth פעם נוספת, בחר ב- iPhone שלך ​​ואז "נתק מרשת".

התחבר למוקד שלך באמצעות כבל USB

חיבור באמצעות USB הוא ללא ספק השיטה הקלה ביותר לקשור את הטלפון שלך. כל עוד הפעלת את נקודת החמה האישית שלך, כל שעליך לעשות הוא לחבר את הטלפון שלך באמצעות כבל USB ואתה אמור להיות טוב ללכת.

במתאמי הרשת של חלונותינו אנו יכולים לראות שאנחנו מחוברים באמצעות “Apple Ethernet Device Mobile”.

ב- Mac שלנו אנו יכולים לראות בהגדרות הרשת כי ה- iPhone שלנו מחובר באמצעות חיבור ה- USB שלנו.

איזו שיטה הכי טובה?

מבין כל השיטות, USB הוא המהיר ביותר אך לא הנוח ביותר, ומחייב את האייפון שלך להיות מחובר פיזית למחשב. ובכל זאת, זה סופר פשוט להתקנה, ודורש אפס תצורה.

באמצעות Speedtest.net וביצוע כמה בדיקות בסיסיות, ראינו מהירויות בחיבור הנתונים הנייד האישי שלנו 3.7mbps למטה, 4.3 למעלה, עם זמן פינג של 60ms.

Bluetooth הוא מאובטח יותר מ- Wi-Fi, אך האיטי ביותר מבין השלושה, הדורש גם את התצורה הרבה ביותר, אם כי ברגע שזה נעשה, אתה לא צריך לדאוג לזה שוב.

ראינו מהירויות סביב .8 מגה לשנייה למטה, .8 מעלה ושוב, 60 מ"ג פינג פעמים.

Wi-Fi תהיה הדרך הפופולרית ביותר להתחברות, אך היא אינה בטוחה אם אינך משתמש בסיסמה חזקה - לכן וודא שאתה מגדיר אותה. קל מאוד להתחבר אליו, רק צריך להזין את הסיסמה האמורה פעם אחת וכמעט כמו USB.

בסך הכל, המהירויות של נקודת ה- Wi-Fi שלנו ירדו ב -3.7 Mbps, 2.7 Mbps למעלה ובזמן פינג של 30ms.

עם זאת, אלא אם כן אתה רוצה לקשור את הטלפון למחשב שלך באמצעות כבל USB (מה שמקנה לך את היתרון הנוסף של טעינת הסוללה), Wi-Fi הוא ללא ספק הבחירה הברורה עבור רוב חיבורי הנקודה החמה שלך. אין סיבה מועטה לבחור ב- Bluetooth בגלל המהירויות האטיות שלו, אלא אם כן, כמובן, זו הבחירה היחידה שלך - כמו אם מתאם ה- Wi-Fi שלך פועל רעוע ואינך יכול למצוא כבל USB.

קרדיט תמונה: פטריק סטרנדברג / פליקר