כיצד להפעיל או לכבות תרגום ב- Chrome

Google Chrome מאפשר לך לתרגם אוטומטית דף אינטרנט שאינו כתוב בשפת ברירת המחדל של הדפדפן. כמו רוב תוכנות התרגום המקוונות, היא יכולה להיות מעט לא אמינה. אם אינך זקוק לכך - או אם אתה משתמש בשירות תרגום אחר - כך תכבה את Chrome.

כיצד להפעיל או לכבות את התרגום

הדבר הראשון שתרצה לעשות הוא להפעיל את Chrome, לחץ על סמל התפריט ואז לחץ על "הגדרות". לחלופין, אתה יכול להקליד  chrome://settings/ בשורת הכתובת שלך כדי לעבור ישירות לשם.

ברגע שבתפריט ההגדרות, גלול מטה לתחתית ולחץ על "מתקדם".

גלול עוד מעט מטה עד שתראה את הכותרת שפות ולחץ על "שפה".

כברירת מחדל, Chrome מאפשר תרגום. אם ברצונך להשבית תכונה זו, לחץ על כפתור ההחלפה למצב כבוי. אם אתה מתכוון להמשיך להשתמש בתכונת התרגום, אל תעשה כלום.

בעת ניווט לאתר שתורגם אוטומטית על ידי Chrome, מופיע סמל Google Translate בסרגל הכתובות. כדי לראות מה זמין לאתר או אפשרויות ספציפיות לשפה, לחץ על סמל התרגום.

מכאן, תוכלו לבחור "להראות מקור" כדי לתרגם את הדף חזרה לשפה המקורית, או שתוכלו ללחוץ על לחצן התפריט הנפתח "אפשרויות" לקבלת כמה אפשרויות אחרות, כמו שתמיד יתרגם את השפה, לעולם אל תרגם את השפה, או לעולם לא לתרגם את האתר הנוכחי. ניתן גם לשנות את הגדרות השפה.

אם להוסיף לדפדפן שלך יותר משפה אחת, Chrome בדרך כלל רק יציע לתרגם דפי אינטרנט לשפה הראשית של הדפדפן. כברירת מחדל התרגום של Chrome לשפות שנוספו נוסף אינו פעיל, אך אם אתה מעדיף ש- Chrome יטפל גם בשפות אלה, לחץ על עוד (שלוש נקודות לצד שפה) לצד השפה וסמן את האפשרות "הצעה לתרגם דפים זו הגדרות שפה. זה מאפשר ל- Chrome לתרגם עבורך שפות ספציפיות בעתיד.