כיצד להעתיק ולהדביק ב- Mac

אם זה עתה התחלת להשתמש ב- Mac בפעם הראשונה, או אם אתה עובר מ- Windows, ייתכן שאתה תוהה כיצד להעתיק ולהדביק טקסט, מדיה וקבצים במחשב החדש שלך. אל דאגה, זה די פשוט!

כיצד להעתיק ולהדביק ב- Mac באמצעות מקשי קיצור

למרות שזה עשוי להיראות שונה, רבות מהפונקציות של macOS דומות ל- Windows 10. בדיוק כמו מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, קיימים קיצורי מקשים להעתקה והדבקה של טקסט, מדיה וקבצים ב- Mac שלך.

ראשית, בחר תוכן כמו טקסט או קבצים ואז לחץ על מקש הקיצור Command + C כדי להעתיק את התוכן.

כעת, עבור ליעד שבו ברצונך לפרסם תוכן זה והשתמש במקשי הקיצור Command + V כדי להדביק אותם.

אם אתה משתמש בטקסט וברצונך להתאים לסגנון היעד, השתמש בקיצור הדרך Command + Shift + V כדי להדביק את התוכן באותו סגנון כמו שאר המסמך.

כיצד להעתיק ולהדביק ב- Mac באמצעות תפריטים ועכבר

אם אינך רוצה להשתמש בקיצורי מקשים, או אם אין לך גישה למקלדת, תוכל גם להעתיק ולהדביק ב- Mac באמצעות תפריטי הקשר.

ראשית, השתמש בעכבר כדי לבחור או להדגיש תוכן. זו יכולה להיות פסקת טקסט או קבצים ותיקיות באפליקציית Finder. לאחר מכן, לחץ לחיצה ימנית על העכבר או על לוח העקיבה כדי לפתוח את תפריט ההקשר. כאן לחץ על האפשרות "העתק" כדי להעתיק את התוכן.

תוכל גם לעבור לסרגל הכלים בחלקו העליון של מסך ה- Mac ולבחור באפשרות "העתק" מתפריט "ערוך" (אם זמין).

כעת, עבור למקום שבו ברצונך להדביק את התוכן ולחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על העכבר או על משטח העקיבה. כאן בחר באפשרות "הדבק".

אתה יכול גם לעבור לתפריט "ערוך" מסרגל הכלים ולבחור באפשרות "הדבק" כדי להדביק את התוכן.

תראה שהתוכן יופיע מיד ביעד.

כיצד להעתיק ולהדביק בין iPhone, iPad ו- Mac

זהו טיפ מתקדם למשתמשי אפל המשתמשים ב- iPhone, iPad ו- Mac יחד. אם אתה משתמש ב- MacOS Sierra ומעלה ב- Mac שלך (ועדכנת את ה- iPhone או ה- iPad שלך לגרסה האחרונה), תוכל להעתיק ולהדביק בקלות טקסט ונתונים בין כל מכשירי Apple שלך ​​בזכות התכונה Universal Clipboard.

קשורים: כיצד להשתמש בלוח הלוח האוניברסלי ב- macOS סיירה וב- iOS 10

עכשיו, אתה לא באמת צריך לעשות שום דבר כדי להגדיר את התכונה. אם כל המכשירים שלך תומכים בהמשכיות ותכונת ה- Handoff מופעלת (והם מופעלים כברירת מחדל), הלוח האוניברסלי אמור לעבוד באופן אוטומטי. רק וודא ששני המכשירים קרובים זה לזה ושהם נמצאים באותה רשת Wi-Fi (כאשר Bluetooth מופעלת).

לדוגמא, נניח שאתה מעתיק תמונה מה- iPhone שלך ​​ל- Mac שלך. לחץ והחזק את התמונה באייפון שלך כדי לראות את תפריט ההקשר. כאן בחר באפשרות "העתק".

כעת, עבור אל ה- Mac שלך ועבור לאפליקציה או לקטע שבו ברצונך להדביק תמונה זו. פשוט לחץ על קיצור המקשים Command + V. תראה חלון קטן המסביר לך שהעברת התצלום מתבצעת.

בעוד כמה שניות התמונה תהיה זמינה במסמך.

זה עובד גם עבור טקסט, מדיה וקבצים.

פשוט עברתי מ- Windows ל- Mac? יש לנו את הטיפים המושלמים להקל על המעבר שלך.

קשורים: כיצד לעבור ממחשב Windows ל- Mac