כיצד להוסיף תיבות סימון למסמכי Word

כשאתה יוצר סקרים או טפסים עם Microsoft Word, תיבות סימון מקלות על הקריאה והתשובה של האפשרויות. אנו מכסים שתי אפשרויות טובות לעשות בדיוק את זה. הראשון הוא אידיאלי עבור מסמכים שאתה רוצה שאנשים ימלאו דיגיטלית בתוך מסמך Word עצמו. האפשרות השנייה קלה יותר אם אתה מתכנן להדפיס מסמכים כמו רשימות מטלות.

אפשרות 1: השתמש בכלי המפתחים של Word כדי להוסיף את אפשרות תיבת הסימון לטפסים

קשורים: כיצד ליצור טפסים ניתנים למילוי באמצעות Microsoft Word

על מנת ליצור טפסים הניתנים למילוי הכוללים תיבות סימון, ראשית עליך להפעיל את הכרטיסייה "מפתח" ברצועת הכלים. כאשר מסמך Word פתוח, לחץ על התפריט הנפתח "קובץ" ואז בחר בפקודה "אפשרויות". בחלון "אפשרויות Word", עבור לכרטיסייה "התאמה אישית של סרט". ברשימה הימנית "התאמה אישית של הסרט", בחר "כרטיסיות ראשיות" בתפריט הנפתח.

ברשימת הכרטיסיות הראשיות הזמינות, בחר בתיבת הסימון "מפתח" ואז לחץ על כפתור "אישור"

שימו לב כי הכרטיסייה "מפתח" מתווספת לרצועת הכלים שלכם. פשוט מקם את הסמן במסמך במקום בו אתה מעוניין בתיבת סימון, עבור לכרטיסייה "מפתח" ואז לחץ על כפתור "בקרת תוכן סימון בתיבה".

אתה אמור לראות תיבת סימון בכל מקום שהנחת את הסמן. הנה, הקמנו את תיבת הסימון לצד כל תשובה, וכפי שאתה יכול לראות, תיבות הסימון האלה הן אינטראקטיביות. לחץ על תיבה כדי לסמן אותה עם "X" (כפי שעשינו לתשובה 1) או בחר את כל תיבת הטופס (כפי שעשינו לתשובה 2) כדי להזיז את תיבת הסימון, לעצב אותה וכן הלאה. .

אפשרות 2: שנה תבליטים לתיבות סימון עבור מסמכים מודפסים

אם אתה יוצר מסמך להדפסה - כמו רשימת מטלות או סקר מודפס - ורק רוצה תיבות סימון עליו, אינך צריך להתעסק עם הוספת כרטיסיות רצועת הכלים ושימוש בטפסים. במקום זאת, תוכל ליצור רשימת תבליטים פשוטה ואז לשנות את הכדורים מסמל ברירת המחדל לתיבות סימון.

במסמך Word שלך, בכרטיסיה "בית", לחץ על החץ הקטן שמשמאל ללחצן "רשימת תבליטים". בתפריט הנפתח בחר בפקודה "הגדר תבליט חדש".

בחלון "הגדר תבליט חדש" לחץ על כפתור "סמל".

בחלון "סמל", לחץ על התפריט הנפתח "גופן" ובחר באפשרות "כנפיים 2".

אתה יכול לגלול בין הסמלים כדי למצוא את הסמל המרובע הריק שנראה כמו תיבת סימון, או פשוט להקליד את המספר "163" בתיבה "קוד תווים" כדי לבחור בו באופן אוטומטי. כמובן שאם אתה רואה סמל שאתה אוהב יותר - כמו המעגל הפתוח (סמל 153) - אל תהסס לבחור במקום זאת.

לאחר שבחרת בסמל שלך, לחץ על כפתור "אישור" כדי לסגור את חלון "סמל" ואז לחץ על כפתור "אישור" כדי לסגור גם את חלון "הגדר תבליט חדש".

חזרה למסמך ה- Word שלך, כעת תוכל להקליד את רשימת הכדורים שלך. תיבות הסימון מופיעות במקום סמל הכדור הרגיל.

ובפעם הבאה שתזדקק לסמל תיבת הסימון, אינך צריך לנווט בכל מערכת החלונות. פשוט לחץ שוב על החץ הקטן הזה מימין ללחצן "רשימת תבליטים" ותראה את תיבת הסימון המופיעה תחת הקטע "כדורים שהשתמשו בהם לאחרונה".

שוב, שיטה זו באמת שימושית רק למסמכים שברצונך להדפיס. סמלי תיבות הסימון אינם אינטראקטיביים ולכן אינך יכול לסמן אותם בתוך מסמך Word.