כיצד לשחזר את סיסמת הפייסבוק הנשכחת שלך

אם אינך משתמש במנהל סיסמאות, סיסמאות מורכבות אלה יכולות להיות די קשות לזכור. אם שכחת את סיסמת הפייסבוק שלך, אתה לא באמת יכול לשחזר את אותה סיסמה, אך קל מספיק לשחזר את חשבונך על ידי איפוס הסיסמה שלך למשהו חדש.

בין אם שכחת את סיסמת הפייסבוק שלך או שמישהו אחר שינה אותה ללא רשותך, פייסבוק מציעה דרך די פשוטה להתאושש. ומה שאנחנו מדברים עליו כאן הוא שחזור חשבונך אם שכחת לגמרי את הסיסמה שלך. שינוי סיסמת הפייסבוק שלך שונה במקצת - אז אתה יודע את הסיסמה הנוכחית שלך, אבל רק רוצה לשנות אותה לסיסמה חדשה.

קשורים: כיצד לשנות את סיסמת הפייסבוק שלך

שחזור הסיסמה שלך

לאחר ניסיון כניסה לא מוצלח, Facebook צריכה להראות לך כפתור "שחזר את חשבונך" מתחת לשדה הסיסמה. קדימה ולחץ על זה.

הערה : אם שכחתם את הדוא"ל (או את מספר הטלפון) ואת הסיסמה שלכם, יהיה עליכם לעבור לדף הבית של פייסבוק וללחוץ על הקישור "שכחתם חשבון" מתחת לשדות הכניסה במקום להשתמש בטכניקה שאנחנו מדברים עליו במאמר זה.

לאחר מכן, הזן את כתובת הדוא"ל שבה השתמשת כדי להירשם לחשבון הפייסבוק שלך, ואז לחץ על כפתור "חיפוש".

אם פייסבוק מוצאת התאמה, היא מראה לך על מסך התוצאות. לחץ על הלחצן "זה החשבון שלי".

תלוי בסוג המידע שמסרת בעת הגדרת חשבונך (ובהגדרות האבטחה שהגדרת), ייתכן שתוצג בפניך אפשרויות שונות לאיפוס הסיסמה שלך. בחר שיטה ולאחר מכן לחץ על כפתור "המשך".

בקשו מפייסבוק לשלוח קוד במייל

לאחר שתקבל את הקוד בדוא"ל בו השתמשת להגדרת חשבונך, תוכל ללחוץ על הקישור "לחץ כאן כדי לשנות את הסיסמה שלך", ואז להעתיק את קוד האיפוס ולהדביק אותו באתר פייסבוק. אבל קל יותר פשוט ללחוץ על כפתור "שנה סיסמה" בדוא"ל ולעקוף את כל תהליך הזנת הקוד.

אחת מהאפשרויות תוביל אתכם לאותו מקום - מסך המבקש מכם להקליד סיסמה חדשה. בחר סיסמה חזקה, ואז לחץ על כפתור "המשך".

קשורים: הסיסמאות שלך נוראיות, והגיע הזמן לעשות משהו בקשר לזה

באמצעות Gmail כדי להתחבר

אם חיברת את חשבון Gmail שלך לפייסבוק בעת שנרשמת, תוכל גם להיכנס לגוגל כדי לקבל גישה מיידית לאיפוס סיסמת הפייסבוק שלך. זה בכלל עוקף את דוא"ל האישור והקוד שנשלח לכתובת הדוא"ל שלך.

חלון קופץ ייפתח עם מסך כניסה מאובטח לחשבון Gmail שלך. לחץ על החשבון שאליו נרשמת.

במסך הבא הקלד את סיסמת Google שלך ​​ואז לחץ על כפתור "הבא".

הקלד את סיסמת הפייסבוק החדשה שבה ברצונך להשתמש ולאחר מכן לחץ על כפתור "המשך".

איפוס פעילויות פעילויות לאחר שינוי הסיסמה

לאחר איפוס הסיסמה שלך, פייסבוק נותנת לך אפשרות לצאת מהפעלות פעילות במכשירים אחרים או להישאר מחוברת.

אם רק שכחת את הסיסמה שלך, מאמין שהחשבון שלך בטוח ולא רוצה לטרוח עם הכניסה שוב למכשירים אחרים, קדימה ובחר באפשרות "הישאר מחובר".

אם אתה בכלל חושד שחשבונך נפגע, בחר במקום זאת באפשרות "התנתק מהתקנים אחרים". כל ההפעלות הנוכחיות במחשב, בטלפון, בטאבלט וכן הלאה ינותקו, ותצטרך להיכנס אליהם שוב באמצעות הסיסמה החדשה שלך.

בשלב הבא תעשה כמה צעדים שיעזרו לך לאבטח את חשבונך. אם אתה חושד שלמישהו הייתה גישה לחשבונך, פייסבוק יכולה לבדוק אם יש שינויים אחרונים במידע הבסיסי שלך (שם, תמונת פרופיל וכן הלאה), אפליקציות המותקנות והפעילות שלך.

זהו זה. לחץ על "עבור לעדכון החדשות" וסיימת.

הגדרת אבטחה טובה יותר

פייסבוק מספקת מספר אפשרויות לשמירה על אבטחת חשבונך מלבד שימוש בסיסמה רגילה. ניתן להגדיר אימות דו-גורמי, לציין מכשירים מורשים עליהם תוכלו להיכנס, לתת שם לאנשי קשר מהימנים ועוד. בדיקת הגדרות אלה יכולה באמת לעזור לשמור על אבטחת חשבון הפייסבוק שלך.

קשורים: כיצד לאבטח את חשבון הפייסבוק שלך