כיצד לפתור בעיות בדיסקורד Push to Talk ב- Windows 10

Push to Talk מאפשר לך לשלוט ברעש הרקע בעת תקשורת עם חבריך בדיסקורד. לפעמים, עם זאת, גורמים חיצוניים כמו Windows 10 או יישומים אחרים יכולים למנוע מהתפקוד לפעול כראוי. כך תוכל לפתור בעיות נפוצות.

בדוק את לוח הקול והווידיאו של Discord

עדכון של Windows יכול לעקוף את מנהלי ההתקנים במחשב שלך, ולפעמים התיקון הוא לבחור מחדש את התקני השמע שלך ב- Discord. אתה יכול גם לנסות לשנות את יציאת ה- USB שאליה מחוברת האוזנייה, או אפילו לכבות ולהפעיל שוב את Bluetooth.

כדי לבחור מחדש את התקני השמע שלך ב- Discord, הסתכל בפינה השמאלית התחתונה של מסך האפליקציה ואתר את סמל "Gear" לצד הפרופיל שלך. לחץ על סמל "ציוד" כדי לפתוח את "הגדרות המשתמש" שלך.

נווט מטה לכרטיסיית ההגדרות "קול ווידאו" ובחר מחדש את המיקרופון שלך תחת "התקן קלט".

Discord מספק דרך קלה יחסית לאמת שהמיקרופון שלך מרים את קולך; באותו לוח, לחץ על "בוא נבדוק" ואז דבר אל תוך המיקרופון. אם המחוון נדלק, המיקרופון פועל. לאיכות אופטימלית למי שמאזין לך, המחוון אמור לקפוץ לכ- 75 אחוז מהמקסימום כאשר מדברים בעוצמה רגילה.

זה אולי נשמע מגוחך, אבל בחירה מחדש של המיקרופון פותרת את הבעיה לעיתים קרובות.

כאמצעי נוסף, אתה יכול לבחור לתת ל- Discord להודיע ​​לך אם התקן הקלט שבחרת אינו מזהה שמע מהמיקרופון שלך. גלול מטה לתחתית הכרטיסייה כדי למצוא את המעבר.

בדוק פעמיים את האוזניות והמיקרופון המוגדרות כברירת מחדל שלך ב- Windows

ודא שהאוזנייה מוגדרת כהתקן ברירת המחדל לקלט / פלט הן ב- Discord והן במחשב האישי שלך. ב- Discord, אתה יכול לבדוק זאת על ידי בחירת התקן הקלט / הפלט שלך בלשונית "קול ווידאו".

קשורים: תיקון: המיקרופון שלי לא עובד ב- Windows 10

הדרך הקלה ביותר לבדוק את התקני הקול המוגדרים כברירת מחדל ב- Windows 10 היא על ידי הסתכלות על הגדרות הקול. חפש "הגדרות צליל" בתפריט התחל ובחר את התקני הקלט / הפלט שלך מהתפריטים הנפתחים.

כשתסיים לבחור את התקני ברירת המחדל שלך, סגור את המסך - Windows 10 ישמור באופן אוטומטי את ההגדרות שלך.

בדוק את הגדרות הניהול

אם אתה משחק במשחק (או כל יישום) הפועל במצב מנהל מערכת, מקשי הדחיפה-לדבר לא יילכדו אלא אם כן הוגדר Discord למצב מנהל מערכת.

מתן מיקוד ליישום (הפועל במצב מנהל מערכת) מעלה את ההרשאות של התקני הקלט שלך (מקלדת ועכבר), מה שהופך אותם לנגישים לכל יישום רקע (כמו Discord), אשר לעצמו אין גם הרשאות מוגברות.

באופן קונקרטי יותר, אם אתה משובץ ביישום הפועל במצב מנהל בזמן ש- Discord פועל במצב רגיל, Windows שולל גישה מ- Discord למקלדת. זו הסיבה שהפעלת Discord במצב מנהל היא התשובה: זה נותן ל- Discord גישה לכל דבר, כולל המקלדת שלך.

כדי לתקן זאת, התחל על ידי סגירה ידנית של Discord בשורת המשימות שלך. ניתן לסגור את יישום שולחן העבודה Discord באופן ידני על ידי הרחבת מגש המערכת של Windows 10.

לאחר מכן, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על משגר הדיסקורד ובחר "הפעל כמנהל".

נסה להתחיל שיחת שמע עם חברים כשהאפשרות "Push To Talk" מופעלת כדי לראות אם שיטה זו עובדת.

בדוק פעמיים את ערכת המקשים שלך

התחל על ידי בחירת הגדרות המשתמש שלך בפינה השמאלית התחתונה של חלון הדיסקורד ונווט חזרה לכרטיסיית ההגדרות "קול ווידאו". כל מקשי המקשים שבהם אתה משתמש כעת עם Discord יופיעו בתפריט "הגדרות מקש מקש" - בדוק פעמיים כי "Push To Talk" ו- "Push To Mute" אינם מוגדרים לאותו מקש.

"הגדרות כפתור מקשים" הוא המקום בו אתה מגדיר את כל כריכי המפתח שלך בדיסקורד. בחר באפשרות "Push To Talk (רגיל)" ובחר באיזה מקש המקשים תרצה להשתמש - זה יכול להיות אותו מקש המקשים שבו אתה משתמש במקש הקיצור "קיצור דרך" (נראה בצילום המסך שלמעלה).

האפשרות "Push To Talk (Priority)" מיועדת למי שמנהל שרת Discord ורוצה ליצור כפתור Push to Talk המאפשר להם לדבר במהירות על רמקולים אחרים בערוץ קולי.

אפס את הגדרות הקול והשמע לברירת המחדל

לפעמים, התיקון הטוב ביותר הוא איפוס מהיר חזרה להגדרות ברירת המחדל. שים לב שמכשירי הקלט / פלט וקשרי המקשים שלך יאופסו, אז כדאי שתשים לב למה ההגדרות שלך לפני שתלחץ על כפתור זה.

גלול לתחתית כרטיסיית ההגדרות "קול ווידאו" של Twitch ובחר בכפתור האדום הגדול שאומר "אפס את הגדרות הקול".

נווט חזרה לכרטיסיית ההגדרות "קול ווידאו" כדי לבחור מחדש מקש מקשים עבור Push to Talk.

לאחר שבחרת מקש מקשים עבור Push to Talk, התחל שיחת שמע עם חברים כדי לראות אם שיטה זו עובדת.

צרו קשר עם התמיכה בדיסקורד

כאשר כל השאר נכשלים, עיין בעמוד השאלות הנפוצות של Discord, שם תוכל למצוא רשימה רחבה של תפריטי עזרה עצמית שנכתבה על ידי צוות התמיכה של Discord. בפינה השמאלית העליונה של האתר, יש אפשרות להגיש בקשה לצוות התמיכה של Discord לסיוע נוסף.