כיצד להשתמש בבקר GameCube אמיתי או ב- Wiimote בדולפין

אמולציה היא דרך נהדרת לחוות את המשחקים המועדפים עליך, אך ללא הבקר המקורי, היא יכולה להרגיש לא אותנטית. להלן הוראות להגדרת ציוד היקפי רשמי של נינטנדו באמולטור Dolphin Wii ו- GameCube למחשב.

מה אתה צריך

כדי להשתמש בבקר נינטנדו GameCube אמיתי עם Dolphin, הנה מה שתצטרך:

  • בקר רשמי של Nintendo GameCube. בעוד שאפשרויות לא רשמיות עובדות, הן הרבה יותר גרועות באיכות הבנייה. בנוסף, ייתכן שתגלה שיש בקרים  שנראים כמו רפידות GC אך למעשה הם בקרי Pro Pro.
  • מתאם USB GameCube לבקר . אנו ממליצים על המתאם הרשמי של נינטנדו או על מתאם MayFlash לקבלת התוצאות הטובות ביותר. אם המתאם מחובר ופועל עם המתג או ה- Wii U, רוב הסיכויים שהוא יעבוד גם כאן.
  • זאדיג . זוהי היישום שתצטרך בכדי להגדיר את בקר Gamecube שלך ​​כהלכה עם Dolphin. הורד אותו בחינם.
  • רכזת USB מופעלת (אופציונלי) . זה לא הכרחי אם למחשב הנייד או השולחן העבודה שלך יש חריצים פנויים לשני כבלי ה- USB, אך הוא הכרחי אם אין. כדי שהרטט יעבוד כראוי וכדי להבטיח את הביצועים הטובים ביותר, וודא ששני מיתרי המתאם מחוברים וחשמל יציב.

כדי להשתמש בשלט רחוק רשמי של Nintendo Wii (Wiimote) עם Dolphin, תצטרך את הדברים הבאים:

  • שלט רשמי של נינטנדו Wii , באופן אידיאלי עם MotionPlus מובנה. לא מובטח שאפשרויות צד שלישי יעבדו עם דולפין, גם אם הן פועלות ב- Wii.
  • מחשב עם מתאם Bluetooth תואם.  חדש יותר טוב.
  • סרגל Wii מופעל. אתה יכול להשתמש בסרגל החיישנים המקורי המחובר ל- Wii פועל, סרגל חיישנים אלחוטי המופעל באמצעות סוללה או סרגל חיישנים מסוג USB.

כיצד להקים בקר GameCube אמיתי בדולפין

ראשית, אם אתה משתמש במתאם לא רשמי המציע לעבור בין מצבי "Wii U" ו- "PC", העבר אותו ל" Wii U ". לדולפין יש תמיכה מקורית במתאם הבקר GameCube לאחר שהתקנת את מנהל ההתקן המתאים, אז אל תהסס להתעלם ממצב המחשב, אלא אם כן ברצונך להשתמש בבקר ביישומים אחרים. אם אתה משתמש במתאם רשמי של מתג או Wii U, דלג על שלב זה.

חבר את המתאם שלך ופתח את Zadig. אם אין לך שתי יציאות USB פנויות או שאינך דואג לרטט, אינך צריך לחבר את כבל ה- USB הלבן. זה נועד אך ורק לאספקת כוח לרטט לבקרי GameCube.

בתוך Zadig, לחץ על תפריט "אפשרויות" ובחר "רשום את כל ההתקנים".

לחץ על התפריט הנפתח בחלק העליון של החלון, מצא את "WUP-028" ברשימה ובחר בו. זה המתאם שלך!

עיין בשדה "USB ID" מתחת לתיבת מנהל ההתקן. ודא שמזהה ה- USB המוצג כאן הוא "0573 0337".

אזהרה: אם מזהה USB הלא נכון מוצג כאן, אל תמשיך. המתאם שלך לא יעבוד ואתה עלול להסתכן בפגיעה בו על ידי המשך.

אם הכל נראה תקין (כמו מסך המסך למטה), לחץ על התיבה מימין לחץ הכתום ובחר את מנהל ההתקן "WinUSB". לחץ על כפתור "החלף מנהל התקן" כדי להתקין את מנהל ההתקן, וברגע שזה נגמר, אתה יכול לסגור את Zadig!

כעת לאחר שהתקנת את מנהל ההתקן החלופי, הגיע הזמן לנסות זאת בדולפין.

קדימה, פתח את אמולטור הדולפינים ולחץ על כפתור "בקרים" בקצה הימני ביותר של סרגל הכלים המובנה של דולפין.

בתיבה הנפתחת נמל 1, לחץ על "מתאם GameCube ל- Wii U" ואז לחץ על "הגדר".

שים לב שיציאה 1 היא היציאה הראשונה בצד שמאל של מתאם הבקר. מטלות הנמל בדולפין תואמות את אלה שעל המתאם.

אם פעלת כראוי במדריך זה, אתה אמור לראות את החלון "זוהה מתאם". לחץ על "אישור" כדי להמשיך.

אם זה לא מופיע, נסה לחזור על התהליך עם מתאם אחר או יציאת USB אחרת.

כיצד להגדיר אמולטור Wiimote אמולטור דולפין

כל עוד יש למחשב שלך Bluetooth, הגדרת שלט Wii היא הרבה יותר פשוטה משימוש בבקר GameCube. רק וודא כי סרגל החיישנים שלך מחובר לחשמל וסוללות ה- Wii Remote שלך ​​טעונות. אתה צריך גם לוודא שה- Bluetooth שלך במחשב מופעל.

ראשית, לחץ על הלחצן "בקרים" בצד ימין הקיצוני של סרגל הכלים של דולפין.

כעת לחץ על "חיקה את מתאם ה- Bluetooth של Wii", אם הוא עדיין לא נבחר. תחת התפריט הנפתח עבור Wii Remote 1, בחר גם באפשרות "Wii Remote מרחוק".

כעת לחץ בו זמנית על כפתורי 1 ו- 2 בשלט ה- Wii שלך. לאחר כ -20 שניות או פחות, שלט ה- Wii שלך יתחבר לדולפין. לאחר שתעשה זאת, סגור את חלון "הגדרות הבקר" ולחץ על כפתור "תצורה".

לחץ על הכרטיסייה "Wii" בחלון Config, ואז התאם את מיקום "סרגל החיישנים" בהתאם למיקום סרגל החיישנים שלך. ניתן גם לכוון כאן את רגישות ה- IR, את עוצמת הרמקול ואת ה- Rumble ולעבוד באותו אופן כמו שעושים על Wii בפועל. כעת אתה מוכן לשחק במשחקים שלך!

לאחר שתסיים לשחק, יהיה עליך להסיר ידנית סוללה משלט ה- Wii כדי לכבות אותה. שלא כמו בקונסולת ה- Wii המתאימה, Dolphin אינה מסוגלת לכבות את השלט באופן אוטומטי, ואם תשכח לעשות זאת בעצמך, הוא ימשיך להשתמש בסוללה שלך עד שהיא תתייבש.

מה לגבי פסטרו או DolphinBar?

בבדיקות שלנו, התוצאות עם פתרון ה- Bluetooth Passthrough של Dolphin ו- DolphinBar שניהם עדינים במקרה הטוב ודורשים הרבה יותר tweaking עבור תמורה קטנה מאוד. לאנשים שעדיין אינם משתמשים בכוח, איננו ממליצים על אף אחד מהפתרונות הללו.

עם זאת, אם אתה מעוניין לחקור את פסטרו כאופציה, דף הוויקי של דולפין מספק הוראות. הוא מציע רשימה מקיפה של מתאמי USB נבדקים עם Bluetooth ומדריך התקנה. אך בשל מורכבות התהליך והסבירות הגבוהה יותר שהוא פשוט לא יעבוד כלל, לא כללנו זאת במדריך זה.