כיצד לשנות את הקול של מפות Google ב- iPhone וב- Android

אפליקציית מפות Google מציעה הוראות למשתמשים ללא דיבור, התראות נסיעה ועוד. המנוע הקולי המובנה שלו מציע זאת בקול המועדף עליכם, עם אפשרויות המבוססות על אזור או שפה. אם אתה רוצה לשנות את הקול של מפות Google, כך.

למרבה הצער, יש כמה מגבלות שאתה צריך להיות מודע אליהן. מפות Google אמנם מציע קולות שונים על פי אזור או שפה, אך הוא אינו מציע וריאציות בין המינים. נכון לעכשיו אינך מסוגל לעבור בין קול גברי או נשי, ואפשרויות קוליות אחרות עדיין מוגבלות למדי.

שנה את הקול של מפות Google באנדרואיד

הגדרות הקול והשפה בהן משתמשים במפות Google שונות מהגדרות הטקסט לדיבור המובנות ב- Android. נראה כי לשינוי הגדרות טקסט לדיבור אין כל השפעה על הקול שתשמע באפליקציית מפות Google.

קשורים: כיצד לשנות את קולות הטקסט לדיבור של Google

במקום זאת, מפות גוגל משתמשות במנועי הקול והגדרות השפה שלה כדי ליצור כיוונים מדוברים והתראות נסיעה. כדי לשנות זאת, יהיה עליך לפתוח את אפליקציית "מפות Google" ואז להקיש על סמל החשבון העגול בסרגל החיפוש.

פעולה זו תפתח את תפריט מפות Google. מכאן, הקש על האפשרות "הגדרות".

בתפריט "הגדרות", גלול מטה עד שתמצא את האפשרות "הגדרות ניווט" - הקש על זה כדי להיכנס לתפריט.

התפריט "הגדרות ניווט" מאפשר לך לשנות את אופן השמעת הניווט הדיבורית עבורך. כדי לשנות את הגדרות הקול של אפליקציית מפות Google, בחר באפשרות "בחירת קול".

זה יביא רשימה של קולות זמינים. אלה מופרדים על ידי שפה או, בחלק מהמקרים, לפי אזורים. למשל, גם הגדרות הקול "אנגלית ארה"ב" וגם "אנגלית בריטניה" ידברו באנגלית אך ישתמשו במבטאים ובמינוחים שונים.

בחר אחת מהאפשרויות האלה כדי להחליף את הקול של מפות Google להגדרה זו.

פעולה זו תסגור את התפריט באופן אוטומטי - תוכל לחזור למסך הבית של מפות Google. הקול שבמפות Google משתמש בפעם הבאה שתבצע חיפוש הוראות יהיה תואם לקול שבחרת.

שנה את ה- Google Maps Voice ב- iPhone

בניגוד לאפליקציית Android, אפליקציית מפות Google באייפון אינה משתמשת במנוע קולי משלה. במקום זאת, היא מסתמכת על הגדרות ברירת המחדל לטקסט לדיבור ולשפה המוצעות על ידי iOS. כדי לשנות את הקול של מפות Google ב- iPhone, יהיה עליך לשנות את השפה ב- iOS.

קשורים: כיצד לשנות את השפה והאזור שלך ב- iPhone ו- iPad

ביצוע שינוי זה ישנה את הקול עבור כל האפליקציות ב- iPhone שלך, והאפשרויות מוגבלות לקול אחד לכל שפה או אזור, כך שייתכן שלא תהיה אפשרות שימושית עבור רוב המשתמשים (אלא אם כן ברצונך לעבור בין אנגלית ארה"ב או אנגלית. בריטניה, למשל).

אם זו בעיה, ייתכן שתעדיף להשתמש באפליקציית Apple Maps במקום זאת. אפל מאפשרת לך לעבור בין שפות, מבטאים אזוריים ולהשתמש בקולות גברים או נשים. יהיה עליך לשנות את הגדרות הקול של סירי אם תחליט לעשות זאת.

כדי לשנות את הקול של מפות Google באייפון שלך, יהיה עליך לפתוח את אפליקציית "הגדרות" ואז להקיש על האפשרות "כללי".

מכאן, בחר באפשרות "שפה ואזור" כדי לגשת להגדרות השפה של המכשיר שלך.

כדי לעבור לקול אחר, הקש על רשימת "שפה" עבור המכשיר שלך (למשל, "שפת אייפון").

בחר חבילת קול חדשה בשפה מהרשימה, ואז הקש על כפתור "בוצע" כדי לאשר.

תתבקש לאשר זאת - בחר באפשרות "שנה ל" עבור השפה שבחרת.

זה יעדכן באופן אוטומטי את כל שפת המכשיר שלך כך שתתאים. מפות Google ישתמשו באפשרות קולית זו לכל הוראות או בקשות שתגישו דרך האפליקציה.