כיצד לבצע צ'אט קולי במשחקי Nintendo Switch

למתג הנינטנדו אין מיקרופון מובנה, מה שהופך את הצ'אט הקולי בזמן משחק משחקים מקוונים למורכב למדי. עם זאת, יש עדיין כמה דרכים בהן אתה יכול לדבר עם חברי הצוות שלך ב- Switch. כך תעשה זאת.

התשובה תלויה במשחק שלך

למתג אין תכונות צ'אט קולי מובנות במערכת ההפעלה שלו. נינטנדו מציעה פתרון צ'אט קולי באפליקציית Nintendo Switch Online לאייפון ולאנדרואיד, אך לשם כך נדרש מנוי Nintendo Switch Online. זה נדרש למשחק מקוון במשחקים רבים כמו מריו קארט וספלטון, אך לא כל המשחקים המקוונים דורשים זאת.

לדוגמא, פורטנייט משתמשת בחשבון Epic Games נפרד ואינה זקוקה למנוי המשחקים המקוון של נינטנדו. לכן, חלק מהמשחקים שאינם נינטנדו מדלגים על פתרון הצ'אט הקולי של נינטנדו און ליין ועושים זאת ישירות על הקונסולה עם אוזניות.

במילים אחרות, מרבית המשחקים של נינטנדו דורשים אפליקציית סמארטפון נפרדת בכדי לבצע צ'אט קולי ברשת. אתה מחבר את האוזנייה לטלפון שלך ומפטפט באמצעות האפליקציה בזמן שאתה משחק. חלק ממשחקי צד שלישי יכולים לעשות זאת במתג עצמו באמצעות שקע האוזניות 3.5 מ"מ.

הנה מה שאתה צריך לדעת:

  • אפליקציה מקוונת של מתג Nintendo: השתמשו בזה למשחקי נינטנדו כמו מריו קארט, Super Smash Bros Ultimate ו- Mario Tennis Aces. אתה מתקין את האפליקציה בטלפון שלך ומפטפט עם החברים שלך.
  • ישירות במתג: חלק ממשחקי צד שלישי כולל Fortnite ו- Overwatch אינם זקוקים לאפליקציה נפרדת. אתה פשוט מחבר דיבורית סטנדרטית לשקע האודיו הבודד 3.5 מ"מ במתג שלך ומפטפט בלי האפליקציה, ממש כמו טלפון חכם. שוב, המשחקים של נינטנדו עצמם לא יעבדו עם זה.
  • עבור לדיסקורד: אם כל זה נראה מסובך מדי, אנו מסכימים. אנו מציעים לעבור לדיסקורד או לאפליקציה אחרת כמו Teamspeak אם ברצונך לשוחח בצ'אט קולי עם חבריך תוך כדי משחקי Switch.

האפליקציה המקוונת של Nintendo Switch

פתרון הצ'אט הקולי הרשמי של נינטנדו הוא אפליקציה שתוכלו להוריד עבור iOS ו- Android. בנוסף לצ'אט קולי במשחק עם חבריך וחברי הצוות שלך, באפשרותך להשתמש באפליקציה כדי להוסיף משתמשי Nintendo אחרים כחברים, להעביר אותם למשחק ולהציג נתונים סטטיסטיים שלך ושל חבריך למשחקים מסוימים. אתה יכול גם להשתמש בו להזמנת חברים באמצעות מדיה חברתית.

תלוי במשחק, תוכלו לשוחח בצ'אט קולי עם נגנים אחרים בלובי שלכם או עם החברים שהוספתם. Splatoon 2 ו- Mario Kart 8 הם חלק מהמשחקים הפופולריים התומכים באפליקציה. כדי להשתמש בו, עליך להיות בעל חשבון Nintendo Online.

עם זאת, משתמשים רבים מציינים כי חווית השימוש באפליקציה גרועה למדי, עם עיכובי שמע תכופים ובעיות קישוריות. כמו כן, אלא אם כן יש לך מערבל שמע, אינך יכול להשתמש בזוג אוזניות אחד בטלפון ובמתג Nintendo שלך בו זמנית. אם ברצונך להשתמש באוזניות, עליך לבחור בין שמיעת צ'אט קולי לשמיעת שמע במשחק, דבר שיכול להיות קריטי עבור חלק מהמשחקים.

כמו כן, האפליקציה נעולה באזור. כרגע זה לא זמין במספר שטחים, במיוחד באסיה ובדרום אמריקה. בהתחשב בכך שרבים ממשחקים אלה כוללים בסיסי שחקנים גלובליים, הדבר מגביל גישה קלה לצ'אט קולי לחלק משמעותי מבסיס השחקנים הפוטנציאלי למשחק.

צ'אט קולי מובנה למשחקים ספציפיים

אחד הדברים יוצאי הדופן בפתרון הנייד של נינטנדו הוא ששקע האודיו היחיד 3.5 מ"מ בקונסולה כולל קלט שמע, כך שהוא תומך למעשה בצ'אט קולי מובנה. עם זאת, מכיוון שלא מדובר בתכונה המיושמת באופן נרחב, רק קומץ משחקים תומכים בצ'אט קולי משולב מהמתג ללא צורך באפליקציה.

משחק ההישרדות של Blizzard מהגוף השלישי Overwatch ומשחק ההישרדות של Epic Games Fortnite הם בין המשחקים התומכים בו. אם אתה משחק באחד מהמשחקים האלה, חבר זוג אוזניות טובות ותוכל לדבר מיד עם חברי הצוות שלך. המשחקים של נינטנדו עצמם אינם תומכים בכך ודורשים את האפליקציה.

למרבה הצער, המתג של נינטנדו אינו תומך באוזניות Bluetooth, כך שלא תוכלו להשתמש בהן לצ'אט קולי.

אפליקציות של צד שלישי

אם המשחק בו אתה משחק אינו תומך בצ'אט קולי מובנה, ואפליקציית Nintendo Switch Online היא מטושטשת או לא זמינה באזורך, עליך לחפש אפליקציה של צד שלישי. אפליקציית הצ'אט הקולי הפופולרית ביותר היא Discord, שמציעה שלל תכונות ויש לה אפליקציות לניידים ולמחשבים שולחניים. הדיסקורד תומך בהגדרות דחיפה לדבר ופעילות קולית לזיהוי קלט שמע. האפליקציה לנייד מאפשרת גם להיכנס ולצאת מהאפליקציה בצורה חלקה מבלי להפיל את השיחה או לגמגם.

ישנן כמה אלטרנטיבות אחרות, כגון TeamSspeak ו- Skype, אך אף אחת מהן איננה חזקה באותה מידה ואינה כוללת קהילת משחקים גדולה כמו Discord.

עליך לזכור שלאפליקציות של צד שלישי לא תהיה אינטגרציה מקורית עם המשחק שאתה משחק, כך שיהיה קשה לשוחח במהירות עם זרים. עם זאת, אם אתה משוחח עם אנשים שאתה כבר מכיר, חווית הקול החלקה הופכת אותה לחלופה מצוינת לאפליקציה של נינטנדו.

העתיד של מתג Nintendo וצ'אט קולי

אין זה סביר שנינטנדו תתרחק משימוש באפליקציה הסלולרית. רוב הכותרים או המשחקים של צד ראשון, שהחברה מפיצה בעצמם, ישתמשו ככל הנראה ביישום האפליקציה. עם זאת, יציאות עתידיות של כותרות מרובות משתתפים למתג יכולות לתמוך בפונקציונליות הצ'אט הקולי המובנית.

לעת עתה, אם אתה משחק עם חבריך, אנו ממליצים לקפוץ לדיסקורד.