כיצד להשיג את Microsoft Office בחינם

Microsoft Office מתחיל בדרך כלל ב -70 דולר לשנה, אך ישנן לא מעט דרכים להשיג זאת בחינם. אנו נראה לכם את כל הדרכים בהן תוכלו להשיג יישומי Word, Excel, PowerPoint ואפליקציות אחרות של Office מבלי לשלם סנט.

השתמש ב- Office Online בדפדפן; זה בחינם

בין אם אתה משתמש במחשב Windows 10, Mac או Chromebook, תוכל להשתמש ב- Microsoft Office בחינם בדפדפן אינטרנט. הגרסאות המקוונות של Office הן פשוטות ולא יעבדו במצב לא מקוון, אך הן עדיין מציעות חווית עריכה עוצמתית. אתה יכול לפתוח וליצור מסמכי Word, Excel ו- PowerPoint ישירות בדפדפן שלך.

כדי לגשת לאפליקציות אינטרנט חינמיות אלה, פשוט עבור אל Office.com והיכנס באמצעות חשבון מיקרוסופט בחינם. לחץ על סמל יישום - כמו Word, Excel או PowerPoint - כדי לפתוח את גרסת האינטרנט של היישום הזה.

ניתן גם לגרור ולשחרר קובץ מהמחשב לדף Office.com. זה יעלה לאחסון OneDrive החינמי של חשבון Microsoft שלך, ותוכל לפתוח אותו ביישום המשויך.

ליישומי האינטרנט של Office יש כמה מגבלות. יישומים אלה אינם כל כך מלאים כמו יישומי שולחן העבודה הקלאסיים של Office עבור Windows ו- Mac, ואינך יכול לגשת אליהם במצב לא מקוון. אך הם מציעים יישומי Office חזקים להפליא, והם בחינם לחלוטין.

הירשם לניסיון חינם של חודש

אם אתה רק זקוק ל- Microsoft Office לתקופה קצרה, אתה יכול להירשם לניסיון חינם של חודש. כדי למצוא את ההצעה הזו, עבור אל אתר האינטרנט של Office ללא תשלום בחינם, והירשם למשפט.

יהיה עליך לספק כרטיס אשראי כדי להירשם למשפט, והוא יתחדש אוטומטית לאחר החודש. עם זאת, תוכל לבטל את המנוי שלך בכל עת - גם מיד לאחר ההרשמה - כדי להבטיח שלא תחויב. תוכל להמשיך להשתמש ב- Office למשך שארית החודש החופשי שלך לאחר הביטול.

לאחר הצטרפותך למשפט, תוכל להוריד גרסאות מלאות של יישומי Microsoft Office אלה למחשבי Windows ו- Mac. תקבל גם גישה לגרסאות המלאות של האפליקציות בפלטפורמות אחרות, כולל אייפדים גדולים יותר.

ניסיון זה ייתן לך גישה מלאה לתוכנית הבית של Microsoft 365 (לשעבר Office 365). תקבל Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ו- 1TB של אחסון ב- OneDrive. אתה יכול לשתף אותו עם עד חמישה אנשים אחרים. כל אחד מהם יקבל גישה לאפליקציות דרך חשבון מיקרוסופט שלהם, ויהיה להם נפח אחסון בנפח 1TB עבור 6TB אחסון משולב.

מיקרוסופט מציעה גם הערכות חינם למשך 30 יום של Office 365 ProPlus, המיועד לעסקים. ייתכן שתוכל לנצל את שתי ההצעות למשך חודשיים של גישה בחינם ל- Microsoft Office.

קבל משרד חינם כסטודנט או מורה

מוסדות חינוך רבים משלמים עבור תוכניות Office 365, ומאפשרים לתלמידים ולמורים להוריד את התוכנה בחינם.

כדי לברר אם בית הספר שלך משתתף, עבור אל אתר החינוך של Office 365 והזן את כתובת הדוא"ל של בית הספר שלך. תוצע להורדה בחינם אם היא זמינה עבורך באמצעות תוכנית בית הספר שלך.

גם אם אוניברסיטה או מכללה לא משתתפים, היא עשויה להציע את Microsoft Office בעלות מופחתת לסטודנטים ולמורים דרך חנות הספרים שלה. פנה למוסד החינוכי שלך - או לפחות חפש באתר האינטרנט שלו - לקבלת פרטים נוספים.

נסה את האפליקציות לנייד בטלפונים ובאייפדים קטנים

יישומי Office של מיקרוסופט זמינים בחינם גם בסמארטפונים. בטלפון אייפון או אנדרואיד תוכלו להוריד את האפליקציות לנייד של Office כדי לפתוח, ליצור ולערוך מסמכים בחינם.

בטאבלט iPad או Android, יישומים אלה יאפשרו לך ליצור ולערוך מסמכים רק אם יש לך "מכשיר בגודל מסך קטן מ -10.1 אינץ '." בטאבלט גדול יותר, אתה יכול להתקין אפליקציות אלה כדי להציג מסמכים, אך תזדקק למנוי בתשלום כדי ליצור ולערוך אותם.

בפועל, פירוש הדבר ש- Word, Excel ו- PowerPoint מציעים חוויה מלאה בחינם ב- iPad Mini וב- iPads 9.7 אינץ 'ישנים יותר. תזדקק למנוי בתשלום כדי לקבל יכולות עריכת מסמכים ל- iPad Pro או לאייפדים חדשים בגודל 10.2 אינץ '.

הצטרף לתוכנית הביתית של Microsoft 365 של מישהו

מנויי Microsoft 365 Home נועדו להיות משותפים בין מספר אנשים. הגרסה של $ 70 לשנה מציעה את Office לאדם יחיד, ואילו המנוי של $ 100 לשנה מציע ל- Office עד שישה אנשים. תקבל את החוויה המלאה עם מחשבי Office עבור Windows, מחשבי מקינטוש, אייפד ומכשירים אחרים.

מי שמשלם עבור Microsoft 365 Home (שנקרא בעבר Office 365 Home) יכול לשתף אותו עם עד חמישה חשבונות Microsoft אחרים. זה מאוד נוח: השיתוף מנוהל באמצעות דף "שיתוף" של Office באתר החשבון של מיקרוסופט. הבעלים הראשי של החשבון יכול להוסיף חמישה חשבונות מיקרוסופט אחרים, וכל אחד מאותם חשבונות יקבל קישור להזמנה.

לאחר שהצטרף לקבוצה, כל אדם יכול להיכנס עם חשבון מיקרוסופט משלו כדי להוריד את אפליקציות Office - ממש כאילו הוא משלם עבור המנויים שלו. לכל חשבון יש נפח אחסון אחד בנפח OneDrive.

מיקרוסופט אומרת כי המנוי מיועד לשיתוף בין "משק הבית" שלך. לכן, אם יש לך בן משפחה או אפילו שותף לחדר בשירות זה, אותו אדם יכול להוסיף אותך למנוי שלו בחינם.

תוכנית הבית היא בהחלט העסקה הטובה ביותר אם אתה הולך לשלם עבור Microsoft Office. אם אתה יכול לחלק מנוי של $ 100 לשנה בין שישה אנשים, זה פחות מ- $ 17 בכל שנה לאדם.

אגב, מיקרוסופט שותפה עם כמה מעסיקים להציע הנחה על מנויי Office לעובדיהם. בדוק באתר התוכנית לשימוש ביתי של מיקרוסופט אם אתה זכאי להנחה.

חלופות של Microsoft Office בחינם

אם אתה מחפש משהו אחר, שקול לבחור יישום משרדי אחר. ישנן סוויטות משרדיות בחינם לחלוטין המתאימות עם מסמכים, גיליונות אלקטרוניים וקבצי מצגת של Microsoft Office. הנה כמה מהטובים ביותר:

  • LibreOffice הוא יישום משרדי קוד פתוח בחינם למערכות הפעלה Windows, Mac, Linux ומערכות הפעלה אחרות. זה דומה לגירסאות שולחן העבודה של Microsoft Office, והוא יכול אפילו לעבוד עם וליצור מסמכי Office בסוגי קבצים נפוצים כמו מסמכי DOCX, גיליונות אלקטרוניים XLSX ומצגות PPTX. LibreOffice התבססה על OpenOffice. בעוד OpenOffice עדיין בסביבה, ל- LibreOffice יש יותר מפתחים וכעת הוא הפרויקט הפופולרי יותר.
  • Apple iWork הוא אוסף חינם של יישומי משרד למשתמשי מק, אייפון ואייפד. זו המתחרה של אפל למיקרוסופט אופיס, והיא נהגה לשלם תוכנה בתשלום לפני שאפל הפכה אותה לחינם. משתמשי מחשב Windows יכולים לגשת לגרסה מבוססת אינטרנט של iWork גם דרך אתר iCloud.
  • Google Docs הוא אוסף מסוגל של תוכנות אופיס מבוסס אינטרנט. הוא מאחסן את הקבצים שלך ב- Google Drive, שירות אחסון הקבצים המקוון של גוגל. בניגוד לאפליקציות האינטרנט של Office של מיקרוסופט, אתה יכול אפילו לגשת ל- Google Docs, Sheets ו- Slides במצב לא מקוון ב- Google Chrome.

ישנן חלופות רבות אחרות, אך אלו הן מהטובות ביותר.

אם אתה פשוט לא רוצה לשלם תשלום חודשי, אתה עדיין יכול לרכוש עותק ממארז של Microsoft Office. עם זאת, Office Home & Student 2019 עולה 150 דולר, ואתה יכול להתקין אותו רק במכשיר אחד. לא תקבל שדרוג בחינם לגרסה העיקרית הבאה של Office. אם אתה מתכוון לשלם עבור Office, המנוי הוא כנראה העסקה הטובה ביותר - במיוחד אם אתה יכול לפצל תוכנית בתשלום עם אנשים אחרים.