כיצד להסתיר את חוויית GeForce של NVIDIA תוך כדי סמלי שכבת-על והודעה על Alt + Z

הגרסה האחרונה של תוכנת GeForce Experience של NVIDIA מביאה שכבת-על חדשה "Share" במשחק המחליפה את התכונה "ShadowPlay" הישנה. התקן את GeForce Experience 3.0, היכנס ותראה חלון קופץ וסמלים "לחץ על Alt + Z כדי לשתף את המשחק שלך" בפינה השמאלית התחתונה של המסך בכל פעם שאתה מפעיל משחק.

לשם מה סמלים והודעות?

קשורים: כיצד להגדיר את הגדרות הגרפיקה של משחקי המחשב שלך ללא מאמץ

סמלים אלה מופיעים על המסך כאשר תכונת שיתוף NVIDIA מקליטה את המשחק שלך. כברירת מחדל, זה תמיד מקליט את המשחק שלך עבור התכונה "הפעלה חוזרת מיידית".

התכונה "הפעלה חוזרת מיידית" של NVIDIA שומרת באופן אוטומטי את חמש הדקות האחרונות של המשחק שלך למאגר. אתה יכול להגדיל או להקטין את מספר הדקות שהוא חוסך, אם תרצה. כשאתה משחק במשחק ומשהו מגניב קורה, אתה יכול לפתוח את כיסוי העל, ללחוץ על "הפעלה חוזרת מיידית" ולחץ על "שמור" כדי לשמור אותו בקובץ במחשב שלך. אם אתה לא אומר ל- GeForce Experience לשמור את המשחק שלך, שום דבר לעולם לא יישמר בכונן הקשיח והמאגר הזמני יימחק.

במילים אחרות, זה עובד בדיוק כמו תכונת הקלטת המשחק האוטומטית בקונסולות פלייסטיישן 4 ו- Xbox One.

זו לא הדרך היחידה להקליט משחק. באפשרותך להשבית השמעה חוזרת מיידית ואז לפתוח את הכיסוי כדי להשתמש בתכונה "הקלט" רק כאשר ברצונך להקליט משהו באופן ידני. גם אם תשבית את ההתראה והסמלים, עדיין תוכל ללחוץ על Alt + Z כדי להציג את שכבת העל לשתף ולהשתמש בו בכל עת.

כיצד להסתיר את התראת Alt + Z

כדי להסתיר את קופץ ההודעות "לחץ על Alt + Z כדי לשתף את המשחק שלך" ולמנוע ממנו להופיע בכל פעם שאתה מפעיל משחק, יהיה עליך להשתמש בכיסוי השיתוף.

לחץ על Alt + Z כדי לפתוח את כיסוי השיתוף. זה עובד גם כשאתה לא נמצא במשחק - שכבת העל תופיע מעל שולחן העבודה של Windows. לחץ על סמל "העדפות" בצורת הילוך בצד ימין של שכבת העל.

גלול מטה לקטע "התראות" ולחץ עליו.

הגדר את ההודעה "פתח / סגור שכבת-על לשיתוף" למצב "כבוי". לאחר מכן תוכל לסגור את הכיסוי על ידי לחיצה על "x" בחלקו העליון של המסך. ההודעה לא תופיע בעת הפעלת המשחק בעתיד.

כיצד להסתיר את סמלי הכיסוי

אם אינך רוצה לראות את הסמלים, יש לך כמה אפשרויות. באפשרותך להשבית את 'הפעלה חוזרת מיידית' לחלוטין, או להשאיר את 'הפעלה חוזרת מיידית' ולהסתיר את סמלי השכבה.

אפשרות ראשונה: השבת הפעלה חוזרת מיידית

יהיה עליך לשלוט בסמלים האלה מהכיסוי "שתף". כדי להפעיל אותו, לחץ על Alt + Z. תוכל גם לפתוח את יישום GeForce Experience ולחץ על סמל "שתף" שמשמאל לשמך.

התכונה "הפעלה חוזרת מיידית" היא תכונת הקלטת המשחק היחידה שמופעלת כברירת מחדל. אם אינך רוצה להשתמש בהפעלה חוזרת מיידית, תוכל להשבית אותה. זה גם יגרום להעלמת הסמלים.

כדי להשבית הפעלה חוזרת מיידית, לחץ על סמל "הפעלה חוזרת מיידית" בשכבת העל ובחר "כבה".

אם הפעלת תכונות הקלטה אחרות של GeForce Experience, ייתכן שיהיה עליך להשבית אותן מכאן לפני שהסמלים ייעלמו.

תופיע הודעת "הפעלה חוזרת מיידית כבויה" בפינה השמאלית העליונה של המסך. הסמלים ייעלמו מיד אם אתה שולט בהגדרה זו מתוך משחק.

חוויית GeForce תזכור את השינוי הזה, כך שלא תצטרך לבצע את השינוי הזה שוב עבור כל משחק בודד. הפעלה חוזרת מיידית תושבת ברחבי המערכת עד שתפעיל אותה מחדש.

לחץ על Alt + Z כדי לסגור את הכיסוי ולהמשיך לשחק מבלי שהסמלים יפריעו.

אפשרות שניה: השבת את כיסוי הסטטוס, השארת הפעלה חוזרת מיידית מופעלת

אם תרצה להשתמש בהפעלה חוזרת מיידית או בתכונת הקלטה אחרת ללא סמלי המסך האלה, תוכל.

לשם כך, פתח את כיסוי העל עם Alt + Z ואז לחץ על סמל "העדפות" בצורת גלגל השיניים בצד ימין של המסך. בחר "שכבות-על" בתפריט שמופיע.

בחר בכיסוי "מחוון המצב" ולחץ על "כבוי". הסמלים בפינה השמאלית התחתונה של המסך שלך ייעלמו מיד, גם אם מופעלת הפעלה חוזרת מיידית או תכונת הקלטה אחרת של GeForce Experience.

כעת אתה יכול לשחק במשחקים ללא הסמלים המופיעים תמיד על המסך.