מהו חשבון Reddit לזרוק, ואיך אוכל ליצור חשבון?

ב- Reddit, כל פוסט והערה שתשאיר קשורים לחשבון המשתמש שלך. זה בדרך כלל בסדר, אבל מה אם אתה רוצה לפרסם בעילום שם? לשם כך נועד חשבון זרוק.

מהו חשבון זורק?

חשבון זרוק הוא חשבון זמני המשמש למטרה מסוימת - לא חשבון Reddit הראשי שלך. חשבון Reddit הרגיל שלך עשוי לכלול את שמך או להפוך אותך לזיהוי באמצעות היסטוריית הפרסום שלך, וזה יכול להיות מגביל. אם אתה רוצה להיות מסוגל לשאול שאלה או להשאיר תגובה מבלי שאיש ידע שזה אתה, אתה זקוק לחשבון זרוק שלא ניתן לזהותו.

הסיבות לשימוש בחשבון Reddit זרוק כוללות:

  • דיון בענייני כספים
  • מדברים על בעיות אישיות או מביכות
  • שאלת שאלות לגבי עבודה עם מעסיק
  • כל נושא שבו אתה רוצה לדון במשהו באופן חופשי מבלי להיות מזוהה

גם אם אתה בדרך כלל משתמש בכינוי מקוון, ייתכן שתרצה לפרסם דברים רגישים באמצעות חשבון זרוק. בלשי אינטרנט לא יוכלו לעבור על כל ההערות שלך ולמצוא רמזים כדי להבין מי אתה.

זכור, חשבון שאינו ניתן לזיהוי אינו מגן עליך מפני אמירת דבר שניתן להשתמש בו כדי להבין מי אתה. היזהר איזה מידע אתה משתף.

המונח "חשבון זרוק" משמש גם לסוגים אחרים של חשבונות מקוונים, החל מדוא"ל ומדיה חברתית וכלה במשחקים מקוונים. זהו חשבון זמני שאינו החשבון הראשי שלך.

כיצד ליצור חשבון זורק ב- Reddit

חשבונות Reddit הם בחינם, ואין הגבלה על מספר החשבונות שאתה יכול ליצור.

אתה יכול להישאר מחובר לחשבון Reddit הרגיל שלך בזמן שאתה משתמש בחשבון זרוק אם תרצה. פשוט פתח חלון גלישה פרטי (גלישה בסתר), הפעל דפדפן אחר או השתמש בפרופיל דפדפן אחר.

בקר ב- Reddit ולחץ על "הירשם" בראש העמוד. אם כבר נכנסת, תצטרך לצאת תחילה.

הזן שם משתמש וסיסמה. שם המשתמש יכול להיות כל דבר כל עוד הוא ייחודי אך אל תבחר שם משתמש בו השתמשת במקום אחר. הקפד לבחור שם משתמש שאינו משויך לשם המשתמש הרגיל שלך ב- Reddit. יש אנשים שאף מכניסים "זריקה" על שם החשבון.

אינך צריך להזין כתובת דוא"ל כדי ליצור חשבון - עוד על כך בהמשך - אך עליך לסמן את התיבה CAPTCHA לפני שתלחץ על כפתור "הירשם".

בטל את הבחירה בכל ערכות משנה שנבחרו עבורך ולחץ על כפתור "סיום".

אתה מחובר ל- Reddit באמצעות חשבון השלכת החדש שלך.

האם עליך להוסיף כתובת דוא"ל?

בטח שמת לב שלא הוספת כתובת דוא"ל בעת הגדרת חשבונך. אתה לא  צריך אחד, אבל יש מקרים שבהם אחד יכול להיות שימושי.

יהיה עליך להזין כתובת דוא"ל אם תשכח את הסיסמה שלך ותצטרך לאפס אותה. לא תקבל התראות דוא"ל על תגובות והודעות אם אינך מוסיף כתובת דוא"ל.

אתה יכול להוסיף כתובת דוא"ל מבלי להשתמש בכתובת האמיתית שלך בכמה דרכים שונות.

  • משתמשי Gmail יכולים ליצור כינוי חד פעמי שמעביר משפטי דוא"ל לתיבת הדואר הנכנס הראשי שלהם. לאחר מכן תוכל להגדיר תוויות ומסננים אם תרצה בכך.
  • אתה יכול ליצור כתובת דוא"ל חדשה לגמרי. יצירת חשבון חדש ב- Gmail, Outlook ו- Yahoo היא מהירה וקלה.

הוספת כתובת דוא"ל יכולה להיות מועילה, אך עבור אולטימטיבית בחשבונות Reddit שנזרקים, אל תוסיף אחת. אם חשובות לך התראות, שקול להשתמש באפליקציית Reddit iPhone או Android ולהפעיל אותן שם. ואם דואג לשכוח את הסיסמה, השתמש במנהל סיסמאות.