כיצד להוריד Windows 10 ISO ללא הכלי ליצירת מדיה

מיקרוסופט מנגישה תמונות של Windows 10 ISO לכולם דרך אתר ההורדות שלה, אך אם אתה כבר משתמש במכונת Windows, היא מאלצת אותך להוריד תחילה את כלי יצירת המדיה. כך תוריד Windows ISOs ללא כלי היצירה.

קשורים: מהו קובץ ISO (וכיצד אוכל להשתמש בו)?

כלי יצירת המדיה של מיקרוסופט מיועד רק לחלונות. אם אתה ניגש לאתר ממערכת הפעלה אחרת - כמו MacOS או Linux - אתה נשלח לדף שבו תוכל להוריד ישירות קובץ ISO במקום זאת. כדי להשיג הורדות ישירות של קובצי ISO אלה ב- Windows, תצטרך לגרום לדפדפן האינטרנט שלך להעמיד פנים שאתה משתמש במערכת הפעלה אחרת. זה דורש לזייף את סוכן המשתמשים של הדפדפן שלך.

סוכן המשתמשים של הדפדפן הוא מחרוזת טקסט קצרה המספרת לאתר באיזו מערכת הפעלה ודפדפן אתה משתמש. אם משהו באתר אינו תואם את ההתקנה שלך, האתר יכול להגיש לך דף אחר. אם אתה מזויף את סוכן המשתמשים, אתה יכול לגשת לאתר הטוען שהוא אינו תואם למערכת שלך. כדי להגיע להורדות קובץ ISO ישירות, הדפדפן שלך יטען שהוא נמצא במערכת הפעלה שאינה Windows.

הטריק הזה עובד ברוב הדפדפנים, אך אנו נשתמש ב- Google Chrome עבור מדריך זה. אם אתה משתמש ב- Firefox, Edge או Safari, תוכל לעקוב אחר המדריך שלנו לזייף את סוכן המשתמשים שלך מבלי להתקין סיומת.

קשורים: כיצד לשנות את סוכן המשתמשים של הדפדפן מבלי להתקין תוספים כלשהם

כיצד להוריד קובץ תמונה של Windows 10 ISO

כדי להתחיל, פתח את Chrome ועבור לאתר ההורדות של Microsoft Windows.

לחץ על שלוש הנקודות בחלק העליון של דפדפן Chrome ולאחר מכן בחר כלים נוספים> כלי מפתח. לחלופין, אתה יכול ללחוץ על Ctrl + Shift + I במקלדת.

לחץ על סמל התפריט ולאחר מכן בחר כלים נוספים> תנאי רשת כדי להפעיל אותו.

בקטע "סוכן משתמשים", בטל את הסימון באפשרות "בחר אוטומטית".

Chrome מציע רשימה ארוכה של סוכני משתמשים שהוגדרו מראש לבחירה. לחץ על התפריט הנפתח ובחר אחד.

כדי שזה יעבוד, אתה צריך להערים על מיקרוסופט לחשוב שאתה משתמש במערכת הפעלה שאינה Windows. כל מה שאינו מבוסס על Windows יספיק, לכן נבחר BlackBerry BB10.

שמור על חלונית כלים למפתחים פתוחה ורענן את דף ההורדה. הפעם, כאשר הוא נטען, תראה תפריט נפתח שבו תוכל לבחור את המהדורה של Windows 10 ISO שברצונך להוריד.

בחר מהדורה ולחץ על "אשר".

בחר את השפה המועדפת עליך ולחץ על "אשר".

לבסוף, לחץ על 32 או 64 סיביות כדי להתחיל בהורדה. קישורי הורדה תקפים למשך 24 שעות מרגע היצירה.

אם תתבקש, בחר יעד להורדה ואז לחץ על "שמור".

סוכן המשתמשים של הדפדפן שלך יחזור לקדמותו ברגע שתסגור את כלי המפתחים של Chrome.

זה כל מה שיש בזה! לאחר השלמת ההורדה, תוכל להתקין אותה במכונה וירטואלית, לעלות אותה, לצרוב אותה או ליצור מתקין כונן USB הניתן לאתחול, והכל ללא צורך להתקין את כלי יצירת המדיה של מיקרוסופט.

קשורים: כיצד ליצור מתקין כונן הבזק מסוג USB עבור Windows 10, 8 או 7