כיצד לשתף את המשחק במתג Nintendo

אחת התכונות המועטות ביותר של Nintendo Switch היא היכולת להתקין עותק יחיד של משחק דיגיטלי במספר מכשירים. ככה זה עובד.

מהי שיתוף משחקים?

שיתוף משחקים הוא תהליך המאפשר לך להשתמש בעותק דיגיטלי יחיד של משחק במספר קונסולות, בדומה לאופן שבו תשתף עותק פיזי של משחק. זה שימושי במיוחד עבור משפחות עם מספר קונסולות, או קבוצות חברים שלא רוצים לשלם עבור אותו משחק שוב ושוב.

כל הרכישות הדיגיטליות במתג מקושרות לחשבון נינטנדו. כדי לשתף משחקים בין שני מכשירים, אתה זקוק לחשבון נינטנדו יחיד בשניהם.

בעת שיתוף משחקים, כל מכשיר רשום כמסוף ראשי או כקונסולה משנית. לקונסולה הראשית גישה מלאה מקוונת ומחוצה לה לכל הכותרות המקושרות לחשבון eShop. מצד שני, החשבון הרשום בקונסולה המשנית זקוק לגישה לאינטרנט כדי להפעיל אותו. כמו כן, שני המתגים לא יכולים לשחק באותו משחק באותו זמן עם אותו חשבון נינטנדו.

התהליך לעשות זאת באופן מפתיע וכולל כמה צעדים פשוטים בשני המכשירים.

קשורים: חשבון נינטנדו לעומת מזהה משתמש לעומת מזהה רשת: כל החשבונות המבלבלים של נינטנדו, הסבירו

שיתוף משחקים במתג

ראשית, אתחל את המתג עם המשחקים המותקנים. ממסך הבית, עבור אל Nintendo eShop על ידי לחיצה על כפתור החנות בתחתית ובחר בחשבון שיש בו את המשחקים שברצונך לשתף.

לאחר מכן, לחץ על סמל הנגן שלך בפינה השמאלית העליונה וגלול מטה לתחתית הדף בצד ימין. שם תראה אפשרות שכותרתה "המסוף הראשי". בחר באפשרות "ביטול רישום", שיהפוך את המתג למכשיר משני. ניתן לשנות הגדרה זו בהמשך.

במתג השני של נינטנדו, היכנס לאותו חשבון נינטנדו על ידי מעבר להגדרות מערכת> הוסף משתמש. מכשיר זה יירשם כעת כקונסולה הראשית. לאחר מכן, פשוט הורד מחדש את הכותרת שתרצה לשמור מ- eShop.

אם ברצונך להחליף מי הם החשבונות הראשיים והמשניים, פשוט רשום את המתג עם החשבון הראשי. זה ישנה באופן אוטומטי את ההרשאות.

היתרונות והחסרונות של שיתוף משחקים

החלק הטוב ביותר בתהליך זה הוא שאתה יכול לחסוך הרבה כסף. זה נכון במיוחד עבור כותרות נינטנדו של צד ראשון, שבדרך כלל עולות 60 דולר לכל אחת ומהן הפופולריות ביותר בפלטפורמה. משחקים דיגיטליים לרוב קמעונאים במחירים זולים יותר בגלל מכירות תכופות ב- eShop.

עם זאת, ישנם כמה אזהרות להחלפת שיתוף המשחק. ראשית, קונסולות משניות תמיד זקוקות לאינטרנט כדי לשחק. הסיבה לכך היא כי נינטנדו מבצעת תהליך אימות מקוון כאשר התוכנה מושקת כדי לוודא שהמשחק נמצא בבעלות.

דבר נוסף שיש לציין הוא ששתי הקונסולות אינן יכולות לשחק באותו משחק בו זמנית כאשר הן מחוברות לחשבון יחיד. עם זאת, זה לא חל על חשבון נינטנדו שני. אם אתה יוצר חשבון נוסף במכשיר המשני ובוחר בו בכל פעם שאתה משחק, שני המכשירים יכולים להריץ את אותו המשחק בו זמנית. עם זאת, כדי לשחק מרובי משתתפים מקוונים יחד, אתה זקוק למנוי שני של Nintendo Switch Online.

האזהרה האחרונה היא שתהליך זה אינו פועל למשחק מקומי מרובה משתתפים. הסיבה לכך היא כי משחק מקומי כרוך בכיבוי מודם האינטרנט של המתג. עליכם לשחק באופן מקוון או לשחק יחד על קונסולה אחת.

קשורים: כיצד לקבל התראות כאשר משחק מתג Nintendo מתמכר למכירה