כיצד להשבית התראות באנדרואיד

ההתראות נהדרות, ומערכת ההודעות של אנדרואיד היא ללא ספק הטובה ביותר שיש. אבל אם יש זמן שבו אינך זקוק לכל ההודעות האלה, כך תשתוק אותן.

מכיוון ש- Android זמין באופן חופשי ליצרנים להורדה והתאמה אישית, הגדרת ההתראות שלך עשויה להיות שונה במקצת בגירסאות שונות ובמערכת ההפעלה של יצרן. ככזה, נפרוס את הדיון שלנו על השבתת התראות למספר קטגוריות על סמך המכשירים הפופולריים ביותר ובונה שם. ראשית, עם זאת, בואו נסתכל כיצד להשתיק זמנית את ההודעות באמצעות התכונה 'אל תפריעו' - זה די עקבי בכל המבנים.

השתמש ב'לא להפריע 'כדי להשתיק זמנית התראות

כשמדובר אל תפריע באנדרואיד, לא תמיד היה ברור למה אתה יכול לצפות מהגדרות אלה. למרבה המזל, נכון לגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה, נראה שגוגל הסתפקה בפונקציונליות.

התמצית היא בעצם זה: כאשר הפעלת את Do Not Disturb (לרוב רק בקיצור DND), ההתראות שלך עוברות, אך אינן משמיעות צלילים. היוצא מן הכלל כאן הוא כל האפליקציות שהגדרת למצב עדיפות. אלה עדיין יכולים להשמיע קולות.

קשורים: הגדרות "אל תפריע" מבלבלות של Android

באופן דומה, באפשרותך להגדיר אנשי קשר ספציפיים כ"מסומנים בכוכב "ואז לאפשר להודעות או שיחות מאותם אנשי קשר לעקוף את המגבלות של אל תפריע. לשם כך, פשוט הקש על הכוכב ליד שם איש הקשר באפליקציית אנשי הקשר.

לאחר מכן, בתפריט הגדרות> צלילים> אל תפריע> עדיפות בלבד מאפשרת (שכותרתו "אפשר חריגים" במכשירי סמסונג), הגדר את אפשרויות ההודעות והשיחות למצב "מאנשי קשר המסומנים בכוכב בלבד" (או "" אנשי קשר מועדפים בלבד ") סמסונג).

אתה יכול גם להגדיר זמנים אוטומטיים של 'אל תפריע', נהדרים לשעות הלילה.

השבת התראות במכשירי Android

אנדרואיד סטוק - כמו מה שנמצא בטלפונים Nexus ו- Pixel (בין היתר) - הוא הגרסה הטהורה ביותר של Android. זה אנדרואיד כמתוכנן על ידי גוגל.

קשורים: כיצד להשתמש בערוצי ההודעות החדשים של Android Oreo להתאמה אישית של התראות גרגריות

עם זאת, שינויים בהודעות שונים בגירסאות שונות, במיוחד כשמדובר בגרסה החדשה ביותר של מערכת ההפעלה: Android 8.x (Oreo). אוראו קיבלה שיפוץ משמעותי בכל מערכת ניהול ההתראות, כך שהיא שונה באופן דרמטי מקודמותיה. אמנם פוסט זה מתמקד אך ורק כיצד להשבית התראות, אך יש לנו גם מבט הרבה יותר מפורט כיצד להשתמש בערוצי ההודעות של אוראו לשליטה מפורטת יותר.

השבת התראות ב- Android 8.x (Oreo)

כדי לכבות התראות אפליקציות במלאי Android Oreo, לחץ כלפי מטה על גוון ההודעות ואז הקש על סמל גלגל השיניים כדי לגשת לתפריט ההגדרות. משם בחר בהגדרת "אפליקציות והודעות".

בחר באפשרות "התראות".

הערך העליון כאן מראה ככל הנראה שההודעות "מופעלות לכל האפליקציות" - זו ברירת המחדל. הקש על זה כדי לגשת לרשימת כל האפליקציות המותקנות בטלפון שלך, יחד עם הגדרות ההתראות של כל אפליקציה.

לכל אפליקציה יש אפשרויות התראה נפרדות משלה, אז הקש על האפליקציה שברצונך לשלוט בה ואז החלף את המחוון "פועל" למצב כבוי. זה משבית לחלוטין את כל ההתראות עבור אותה אפליקציה מסוימת.

פשוט חזור על כך בכל אפליקציה שעבורה ברצונך לכבות התראות.

כיצד להשבית התראות ב- Android 7.x (Nougat)

משוך את גוון ההודעות כלפי מטה ואז הקש על סמל גלגל השיניים כדי לגשת לתפריט ההגדרות. משם, גלול מטה ובחר בהגדרת "התראות".

קשורים: כיצד לנהל, להתאים אישית ולחסום התראות ב- Android Nougat

מנקודה זו, פשוט הקש על כל רשומת אפליקציה כדי לשנות את אפשרויות ההודעות שלה. כדי להשבית לחלוטין את ההתראות של אפליקציה, החלף את האפשרות "חסום הכל" למצב פועל.

חזור על כך בכל אפליקציה שעבורה ברצונך להשבית התראות.

כיצד להשבית התראות ב- Android 6.x (מרשמלו)

במכשירי מרשמלו, אתה צריך למשוך את גוון ההודעות פעמיים למטה  כדי לחשוף את כפתור גלגל השיניים, שאליו אתה יכול להקיש בכניסה לתפריט ההגדרות.

בתפריט "הגדרות", הקש על האפשרות "צליל והודעה" ואז גלול מטה עד שתראה את הערך "התראות אפליקציה". לחץ על זה.

הקש על כל אפליקציה כדי לראות את אפשרויות ההתראות שלה. כדי להשבית התראות לאפליקציה, החלף את המצב "חסום הכל" למצב מופעל.

בוצע וסיים - פשוט עשה זאת בכל אפליקציה שעבורה ברצונך להפסיק לקבל התראות.

השבת התראות במכשירי Samsung Galaxy

סמסונג מטפלת בהגדרות ההודעות קצת אחרת מאשר מכשירי אנדרואיד מלאי, בעיקר בגלל שסמסונג אוהבת לשנות הכל במערכת ההפעלה כדי שתתאים למותג שלה.

למטרות פוסט זה, אנו נבחן רק את ה- Android 7.x של סמסונג (נוגט) של סמסונג, אשר זמין כעת בגרסאות ה- Galaxy S7 ו- S8.

משוך את גוון ההודעות כלפי מטה ואז הקש על סמל גלגל השיניים. בתפריט "הגדרות", הקש על הערך "התראות".

כאן סמסונג מבינה את זה נכון: אם אינך מעוניין בהתראות בכלל במכשיר זה, פשוט כבה את המתג "כל היישומים". בום - כל ההודעות מושבתות. גרסאות אנדרואיד אחרות צריכות לשים לב.

לאחר כיבוי התראות עבור כל האפליקציות, תוכל לעבור ולהפעיל את היישומים שברצונך להודיע ​​לך עליהם. פשוט החלק את המצב של אפליקציה למצב פועל כדי לאפשר התראות.

זו אולי הפעם היחידה שאתה שומע אותי אומר את זה, אבל אני חושב שסמסונג אכן קיבלה את זה נכון לאנדרואיד. בכנות, הם קיבלו את זה גם בכל הגדרות ההודעה של מערכת ההפעלה האחרת. כיבוי של כל האפליקציות בבת אחת הוא נהדר, אך גם היכולת לכבות את כל האפליקציות ואז להפעיל רק את אלה שאתה רוצה הוא חוסך זמן עצום.

טיפים לבקרת התראות גרעינית יותר

קשורים: כיצד להשתמש בערוצי ההודעות החדשים של Android Oreo להתאמה אישית של התראות גרגריות

כפי שצוין קודם לכן, Android Oreo מלאי מאפשר בקרת התראות גרעינית להפליא עבור רוב האפליקציות באמצעות תכונה חדשה בשם ערוצי התראה, שבעצם מאפשרת למפתחים לקבץ סוגי התראות באפליקציות שלהם. לאחר מכן תוכל להגדיר רמות חשיבות שונות עבור קבוצות התראות אלה.

אבל אם אתה משתמש בבניית טרום אוראו כמו מרשמלו / נוגט - או טלפון של סמסונג - עדיין יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לקבל שליטה טובה יותר על הגדרות ההתראות של הטלפון שלך.

כאשר הגישה לכל דף הודעה של אפליקציה, להקדיש תשומת לב מיוחדת אפשרויות  אחרות מאשר תכונה בלוק. יש כאן כמה נכסים יקרי ערך המאפשרים לך לעשות יותר עם התראות.

קשורים: כיצד להסתיר התראות רגישות על מסך הנעילה של Android

והחדשות הטובות כאן הן שהאפשרויות האלה זהות בעיקר בגירסאות אנדרואיד ובונה יצרנים (שוב, שמור ל- Oreo), שם אתה מקבל כמה אפשרויות מגניבות:

  • הראה בשקט:  זה עדיין יאפשר להעביר הודעות, אך הן לא ישמיעו צליל נשמע.
  • על מסך הנעילה: האפשרות להציג את כל התוכן, חלקם או ללא תוכן מהאפליקציה הספציפית הזו על מסך הנעילה.
  • החלף אל תפריע / הגדר כעדיפות: זה עוקף את כל ההגדרות לא מפריעות ו"מאלץ "את האפליקציה להשמיע קול ולהדליק את המסך כאשר נכנסת הודעה. השתמש באפליקציות החשובות ביותר שלך.

כיצד להפסיק להציק הודעות ושיחות טלפון

אם אתה נתקל בבעיה בהודעות דואר זבל או בשיחות טלפון, אינך צריך לחסום התראות עבור יישומים אלה. ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות במקום.

אם זה רק טקסטים מעצבנים או שיחות טלפון שאתה רוצה להיפטר מהם, אתה יכול לחסום את המספרים האלה באופן ידני די בקלות. מכאן הייתי מתחיל.

קשורים: כיצד לחסום הודעות טקסט ממספר מסוים באנדרואיד

אם יש לך בעיה עם דואר זבל, לעומת זאת, יש לך כמה אפשרויות אחרות. חייגן הנמצא במלאי אנדרואיד יכול לזהות ולהתריע באופן אוטומטי על שיחות דואר זבל אפשריות. באפשרותך להפעיל אפשרות זו ב הגדרות> זיהוי מתקשר וספאם; פשוט החלף את האפשרות הזו למצב מופעל.

אם אתה בטלפון אחר או שאתה רוצה שליטה רבה יותר, אנו ממליצים להשתמש ב- Mr. Number - אפליקציה נחשבת לחסימת דואר זבל.

כמו שהזכרנו קודם, מערכת ההודעות של אנדרואיד היא בקלות אחת התכונות החזקות ביותר שלה. בעזרת השינויים האלה תוכלו להפיק את המיטב למצב הספציפי שלכם. דברים מגניבים מאוד.