כיצד לחבר את שרת הדיסקורד שלך לזרם העווית שלך או לערוץ YouTube שלך

Streamkit של Discord מכיל הרבה תכונות שימושיות לסטרימרים. משילוב מקורי עם דיסקורד ליצירת שכבות-על מותאמות אישית עם OBS להוספת בוטים, יש הרבה מה שאתה יכול לעשות בכדי להפעיל את הקהילה שלך.

הפעל אינטגרציות

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לחבר את זרם ה- Twitch או את ערוץ YouTube שלך ​​לחשבון ה- Discord שלך. פתח את הגדרות המשתמש ועבר לקטגוריה "חיבורים".

לאחר שתעשה זאת, היכנס להגדרות השרת שלך ולחץ על הקטגוריה "שילובים". יתקבל בברכה עם הגדרות להפעלה. התמונה הבאה מציגה את שילוב נותני החסות של YouTube, המעניק לתורמי YouTube תפקיד מיוחד ב- Discord. לטוויץ 'יש את אותו הדבר למנויים.

הגדר את כיסוי ה- OBS

שכבת העל של OBS מספקת דרך עוצמתית לחבר את צ'ט ה- Discord שלך לזרם שלך. אתה יכול להגדיר יישומון שמציג זרם צ'אט בזמן אמת ואז להוסיף את הווידג'ט הזה ל- OBS כמקור דפדפן. אתה יכול אפילו להוסיף ערוצים מרובים ולעבור ביניהם. יש גם יישומון להצגת שם השרת והזמנתו, וכן אחד להראות מי מדבר.

אפשר מצב סטרימר

מצב Streamer אינו מרגש מדי, אך הוא שימושי. כאשר אפשרות זו מופעלת, תכונה זו מסתירה מידע רגיש אודות חשבונך ומסתירה הזמנת שרתים למניעת שימוש לרעה. זה גם משבית התראות, כך שהן לא מופיעות בזרם שלך. לאחר שתפעיל אותו, מצב Streamer יופעל אוטומטית בעת הפעלת OBS ונבנה בתוך Discord באופן מקורי.

מעבר אל תכונות ברירת המחדל על ידי חיבור בוטים

מחוץ למה ש- Discord תומך באופן מקורי, יש הרבה יותר אינטגרציות של צד שלישי שתוכלו לנסות. עם אלפי בוטים לבחירה, כמעט בוודאות יש אחד שיתאים לצרכים שלך. הנה שניים שאנחנו אוהבים במיוחד.

צ'אטים מתונים עם Nightbot

אם אתה סטרימר של Twitch, ייתכן שכבר תשתמש ב- Nightbot. זהו בוט לניהול צ'אט וניהול עבור הצ'ט שלך ב- Twitch (ו- YouTube). ל- Nightbot יש גם בוט דיסקורד, שיחבר את אותו בוט שמשנה את הצ'אט שלך לדיסקורד שלך. אתה יכול להשתמש בו כדי למתן צ'אט גם שם, אך יש לו גם תכונה מסודרת המסנכרנת את הצופים הרגילים של הזרם לתפקיד Discord.

הוסף המון תכונות עם Muxy

Muxy הוא סיומת ולוח מחוונים של Twitch המתהדר בהמון תכונות, אך בוט ה- Discord שלהם מחבר את כל זה לשרת שלך. אתה יכול להגדיר התראות למועד הפעלתך, להציג נתונים סטטיסטיים על הזרם, ואפילו לפרסם הודעות מנויים ותרומות בדיסקורד.

אתה יכול להוריד ולהגדיר את כל זה מדף הבית של Streamkit. ישנם גם הרבה בוטים שאינם מופיעים ב- Streamkit שתוכל להוסיף לשרת שלך מדף רשימת הבוטים של Discord.