כיצד לעצור את הפעלת סקייפ ברקע ב- Windows 10

Windows 10 מכניסה אותך כעת ל- Skype באופן אוטומטי, מה שהופך אותך לזמין כך שתמיד תקבל הודעות ושיחות נכנסות. אם אתה מעדיף לא להיות מחובר לסקייפ כל הזמן, כך תוכל לצאת.

ישנן שתי אפליקציות סקייפ שונות. אחד המכונה כיום "תצוגה מקדימה של סקייפ", מגיע כעת עם Windows 10 ומחייב אותך כברירת מחדל. ואז יש את אפליקציית סקייפ המסורתית הישנה יותר של סקייפ שאתה כנראה רגיל אליה, שאתה צריך להוריד בנפרד - אם כי ברגע שתעשה זאת, היא גם מופעלת בעת האתחול ושומרת על כניסה כל הזמן. להלן הוראות למניעת גרסה אחת (או שתיהן) מ- Skype לפעול ברקע.

צא מהאפליקציה החדשה לתצוגה מקדימה של Skype ב- Windows 10

קשורים: מה חדש בעדכון יום השנה של Windows 10

היישום החדש של Skype Preview מחייב אותך כברירת מחדל לאחר שדרוג לעדכון יום השנה של Windows 10 או הגדרת מחשב Windows 10 חדש. עליך לצאת מיישום Skype אם ברצונך להפסיק זאת.

פתח את תפריט התחל והפעל את היישום "תצוגה מקדימה של Skype". באפשרותך לחפש "סקייפ" וללחוץ על "קיצור הדרך לתצוגה מקדימה של סקייפ, או לגלול למטה לקטע" S "ברשימת היישומים המותקנים שלך ולחץ על קיצור הדרך" סקייפ מקדימה ".

לחץ על סמל הפרופיל בפינה השמאלית התחתונה של חלון התצוגה המקדימה של Skype.

לחץ על כפתור "צא" בתחתית מסך סטטוס חשבונך. סקייפ ייצא.

בפעם הבאה שתפעיל את אפליקציית Skype Preview, היא תבקש ממך להיכנס עם חשבונך. סקייפ לא יכניסה אותך שוב אלא אם תספק את פרטי חשבונך.

מנע מהפעלת היישום שולחן העבודה של Skype בהפעלה

גרסת שולחן העבודה המסורתית של סקייפ עושה משהו דומה לאחר התקנתה. זה מתחיל אוטומטית עם המחשב האישי שלך ומחבר אותך כברירת מחדל, ומבטיח שאתה תמיד מקוון לקבל הודעות. אתה יכול להגיד לסקייפ לא להתחיל כשאתה נכנס אם אתה לא רוצה שזה יפעל כל הזמן ברקע.

לשם כך, פתח את היישום השולחני המסורתי של סקייפ. זוהי היישום "Skype" בתפריט התחל שלך - לא היישום "Skype Preview" הכלול ב- Windows 10.

לחץ על כלים> אפשרויות בחלון Skype.

בטל את הסימון של האפשרות "הפעל את Skype כשאני מפעיל את Windows" ולחץ על "שמור".

Skype לא תתחיל אוטומטית עם המחשב האישי שלך. זה יתחיל רק עם הפעלתו.

מנע מאפליקציית סקייפ לשולחן העבודה לפעול ברקע

גרסת שולחן העבודה של סקייפ תמשיך לפעול לאחר שתפעיל אותה, ותשמור על כניסה. גם אם תסגור את חלון סקייפ, היא תישאר פועלת ברקע.

כדי לסגור את יישום שולחן העבודה של Skype, אתר את סמל Skype באזור ההודעות שליד השעון בשורת המשימות שלך. לחץ לחיצה ימנית על סמל מגש המערכת של סקייפ ובחר "צא".