כיצד לשחק משחקי Xbox 360 ב- Xbox One שלך

Xbox One של מיקרוסופט יכול כעת לשחק במספר מוגבל של משחקי Xbox 360. אבל זה לא פשוט כמו להכניס כל דיסק ישן ולהפעיל אותו. רק כמה משחקים יעבדו, ו- Xbox One מריץ אותם באמולטור.

כיצד עובדת תאימות לאחור

ה- Xbox One אינו יכול בדרך כלל לשחק משחקי Xbox 360. במקום זאת, מיקרוסופט יצרה אמולטור המדמה את החומרה והתוכנה של ה- Xbox 360. משחקי Xbox 360 פועלים בתוך אמולטור זה. זה דומה לאופן שבו משחקי ה"קונסולה הווירטואלית "פועלים ב- Wii U ו- Wii של נינטנדו, או לאופן שבו אתה מריץ משחקי קונסולה ישנים באמולטורים במחשב.

לא כל המשחקים יפעלו באמולטור. אם יש לך משחק Xbox 360 התואם ל- Xbox One שלך, אתה יכול להכניס אותו לכונן הדיסק של ה- Xbox One שלך. לאחר מכן ה- Xbox One יוריד גרסה משודרת של אותו משחק משרתי מיקרוסופט ויהפוך אותו לזמין בקונסולה שלך לצד המשחקים האחרים המותקנים שלך. אם יש לך עותק דיגיטלי של המשחק, אתה יכול להוריד אותו משרתי מיקרוסופט כמו שתוריד כל משחק אחר דיגיטלי של Xbox One.

קשורים: כיצד לצלם תמונות ולהקליט סרטונים ב- Xbox One

ברגע שאתה מקבל משחק פועל, זה אמור לעבוד טוב. אתה יכול אפילו להשתמש בתכונת ה- DVR של ה- Xbox One כדי להקליט את המשחק שלך במשחק Xbox 360. יורוגרמר בדק משחקים מרכזיים רבים ומצא שרבים מהם ביצעו ביצועים טובים יותר ב- Xbox One מאשר ב- Xbox 360, אם כי בחלק מהמשחקים היו תקלות קלות ובעיות גרפיות שלא הופיעו ב- Xbox 360.

אבל שוב: כל זה עובד רק אם מיקרוסופט הפכה את המשחק לתואם ל- Xbox One. מפרסם כל משחק יצטרך לחתום על כך, ולא כל מפרסם עשה זאת.

כיצד לבדוק אם משחק Xbox 360 יעבוד על ה- Xbox One שלך

לפני שאתה יוצא מגדרך להשיג משחק Xbox 360 ל- Xbox One שלך, ודא שהוא אכן תואם. דף התאימות לאחור באתר Xbox של מיקרוסופט מכיל רשימה מקיפה של משחקים תואמים לאחור ומציג משחקים שנוספו לאחרונה לתוכנית. יש גם רשימה זו רק לטקסט.

אם משחק שאתה רוצה לשחק עדיין לא תואם לאחור, בדוק שוב בעתיד. מיקרוסופט מוסיפה באופן קבוע משחקים נוספים לתוכנית התאימות לאחור.

כיצד להתקין ולשחק משחק Xbox 360 ב- Xbox One שלך

אם עדיין אין לך משחק שאתה רוצה לשחק, ישנן שתי דרכים להשיג משחק. ראשית, תוכלו לרכוש עותק פיזי של המשחק. זה יכול להיות עותק חדש או עותק משומש, כך שתוכל למצוא עסקה טובה באתר כמו eBay או Amazon (או בחנות משחקי הווידאו המקומית שלך).

עותקים משומשים עובדים טוב מכיוון שה- Xbox One לא ממש משחק את המשחק מהדיסק. ה- Xbox One רק צריך לבדוק את הדיסק ולוודא מהו. המשחק בפועל מוריד משרתי מיקרוסופט ומופעל מהכונן הקשיח של ה- Xbox One שלך. כל עוד ה- Xbox One יכול לזהות את הדיסק, אתה בסדר.

ברגע שיש לך את הדיסק, הכנס אותו ל- Xbox One שלך. ה- Xbox One יגיד לכם שהוא צריך להוריד "עדכון" למשחק. זה באמת מוריד את כל הגרסה שהועברה למשחק.

כאשר זה נגמר, אתה רק צריך להשיק את המשחק כמו כל אחר. ה- Xbox One יצטרך את דיסק המשחק בכונן הדיסקים שלו בזמן שאתה מנגן אותו כדי לאשר שאתה אכן הבעלים של המשחק, אך המשחק יפעל למעשה מהכונן הפנימי של ה- Xbox One ולא מהדיסק.

ניתן גם לרכוש עותקים דיגיטליים של משחקי Xbox 360 מחנות Xbox של מיקרוסופט. אם כבר בבעלותך עותק דיגיטלי של המשחק, תמצא אותו זמין להתקנה ב- Xbox One שלך ​​לצד כל משחקי Xbox One רגילים שיש לך. עבור אל המשחקים והאפליקציות שלי> מוכן להתקנה כדי לראות משחקים ואפליקציות שתוכל להתקין.

אם יש לך מנוי ל- Xbox Live Gold, תוכל גם להוריד את משחקי Xbox 360 הניתנים בחינם מדי חודש ב- Xbox One שלך. מיקרוסופט הבטיחה כי כל משחקי Xbox 360 העתידיים הכלולים ב- Xbox Live Gold יהיו תואמים ל- Xbox One.

איך DLC עובד?

תוכן להורדה פועל גם במשחקי Xbox 360 תואמים לאחור ב- Xbox One. אתה יכול לקנות את ה- DLC בחנות Xbox וזה "פשוט יעבוד" במשחק התואם לאחור, כאילו אתה משחק את המשחק ב- Xbox 360.

משחקים עם DLC מקובץ אמורים לעבוד כראוי. לדוגמא,  Red Dead Redemption ל- Xbox 360 זמין בשלוש מהדורות שונות: Red Dead Redemption (סטנדרטי), Red Dead Redemption: Undead Nightmare ו- Red Dead Redemption: מהדורת משחק השנה . כל שלושת הדיסקים תואמים ועובדים איך שהיית מצפה מהם. הדיסק במהדורת "משחק השנה" מגיע עם כל התכנים הנוספים, כך שהוא פשוט יעבוד במשחק. הדיסק הסטנדרטי לא מגיע עם שום תוכן נוסף, אך אתה יכול לבחור לרכוש את ה- DLC מחנות ה- Xbox והוא יופעל במשחק שלך.

ככה זה אמור לעבוד ברוב המשחקים, בתיאוריה. בפועל, מצאנו כי אחת Xbox הרגע הוריד את גרסת הבסיס של Fable II כשאנחנו חדיר  שני Fable: משחק של Edition שנת הדיסק. המערכת רצתה שנרכוש את ה- DLC שהיה צריך להיכלל במשחק. נראה כי ה- Xbox One לא יכול להבדיל בין גרסאות הבסיס למשחק השנה של המשחק המסוים הזה. ה- Xbox One עשוי להתבלבל ביחס למשחקי "משחק השנה" האחרים ול- DLC שלהם - אנחנו לא בטוחים אם בעיה זו היא ספציפית למשחק אחד זה או לא.

בסך הכל, עם זאת, המערכת עובדת די טוב - וצריך שתשחק את משחקי ה- Xbox 360 הישנים שלך בתוך זמן קצר.