לא מקבל את נטפליקס ב- 4K? להלן הוראות לתקן

כן, Netflix זמינה ב- 4K. בין אם אתה יכול להזרים אותו, תלוי במהירות חיבור האינטרנט שלך, כמה אתה משלם, במה אתה צופה ואפילו בחומרה שאתה מזרים אותו. כך תוכל להשיג את Netflix ב- 4K ולפתור בעיות אם זה לא.

בדוק את התוכנית שלך

אם אינך משלם עבור תוכנית Netflix התומכת בתוכן 4K, אין לך אותה. נכון לעכשיו לנטפליקס יש שלוש שכבות הבאות:

 • בסיסי ($ 8.99 לחודש): תוכן  בהגדרה רגילה (480p) על גבי מסך יחיד בכל פעם.
 • סטנדרטי ($ 12.99 לחודש): תוכן  בחדות גבוהה (עד 1080p) בשני מסכים בכל פעם.
 • פרימיום ($ 15.99 לחודש) : תוכן Ultra HD (עד 4K) בארבעה מסכים בכל פעם.

אם אתה לא משלם דולר עליון עבור תוכנית הפרימיום, התוכן שלך יגיע עד 1080p. תוכל לבצע את ההוראות שלמטה כדי לשדרג את תוכנית Netflix שלך באפליקציה ברוב המכשירים או באינטרנט:

 1. עבור אל netflix.com, התחבר ובחר פרופיל.
 2. לחץ על תמונת הפרופיל בפינה השמאלית העליונה, ואז בחר "חשבון".
 3. תחת "פרטי תוכנית", לחץ על "שנה תוכנית".
 4. בחר באפשרות "פרימיום" ואז לחץ על "המשך" כדי לאשר.

תוכנית ה- 4K מציעה השמעה באיכות הגבוהה ביותר, אך ייתכן שהיא לא שווה את ההוצאה הנוספת אם בדרך כלל אתה צופה בתצוגה או במכשיר שלא יכול להתמודד עם Ultra HD.

אפשר השמעה באיכות גבוהה עבור חשבונך

בהגדרות חשבון Netflix שלך, אתה יכול להגביל את רוחב הפס שנטפליקס צורכת. אלה מופרדים לשכבות הבאות: אוטומטי (ברירת המחדל), נמוך, בינוני וגבוה.

בצע את הצעדים הבאים לשינוי הגדרת רוחב הפס:

 1. עבור אל netflix.com, התחבר ואז בחר פרופיל.
 2. לחץ על תמונת הפרופיל בפינה השמאלית העליונה, ואז בחר "חשבון".
 3. בקטע "הפרופיל שלי" בחר "הגדרות הפעלה".
 4. בחר באפשרות "גבוה" אם ברצונך להבטיח איכות מקסימאלית.

נטפליקס מציעה את ההנחיה הגסה הבאה לגבי כמות הנתונים הנצרכת על כל נדבך במהלך זרם בן שעה:

 • נמוך : עד 0.3 ג'יגה לשעה.
 • בינוני: עד 0.7 ג'יגה לשעה.
 • גבוה:  עד 3 ג'יגה בשעה לתוכן HD או 7 GB לשעה לתוכן 4K.

אם אתה מכסה נתונים צפוף, כדאי לך להטיל מגבלה "נמוכה" או "בינונית". עבור תוכן 4K, "אוטומטי" אמור לעבוד אם חיבור האינטרנט שלך מהיר מספיק, אך נסה "גבוה" אם התוצאות אינן מספקות. רק וודא שאתה לא נמצא "בינוני" או "נמוך" אם אתה רוצה 4K.

הגדרה זו ספציפית לפרופיל, ולא ספציפית לחשבון. עליך לשנות אותו עבור כל פרופיל בחשבונך אם ברצונך לכפות סטרימינג באיכות גבוהה. תוכל גם ליצור חשבון סטרימינג באיכות נמוכה או בינונית לשימוש במכשירים ניידים אם ברצונך לחסוך רוחב פס.

ודא שחיבור האינטרנט שלך מספיק מספיק

נטפליקס מצהירה כי נדרשת "מהירות חיבור אינטרנט קבועה של 25 מגה-ביט לשנייה ומעלה" על מנת להזרים תוכן 4K. תוכל לראות כיצד חיבור האינטרנט שלך מחזיק מעמד באמצעות מבחן המהירות של החברה, Fast.com (אך כל שירות בדיקות מהירות אינטרנט יעשה).

בערב, בשעות השיא הזורמות, החיבור שלך יהיה הכי איטי בגלל עומס מוגבר ברשת. עליך לבצע בדיקה בשעות השיא כדי להבטיח שאתה עומד בדרישת 25 Mb גם בתקופות של שימוש גבוה.

אם אתה משלם עבור פחות מ- 25 Mb, תוכל ליצור קשר עם ספק שירותי האינטרנט שלך ולהגדיל את מהירות התוכנית שלך. זה משהו שספק האינטרנט שלך יכול לעשות בדרך כלל מרחוק, כך שלא תצטרך לשדרג שום ציוד או לתזמן ביקור של טכנאי.

זכור ש- 25 Mb הוא הדרישה המינימלית. אם אנשים אחרים בבית שלך משתמשים באינטרנט לצפייה בסרטונים, לשחק משחקים או להורדת קבצים, זה עשוי להשפיע על יכולתך להזרים באיכות מקסימאלית. עליך לשדרג את תוכנית האינטרנט שלך כך שתתאים לדפוסי השימוש שלך במשפחה או במשק הבית.

כמו כן, שים לב שהרשת המקומית שלך יכולה להאשים גם - במיוחד אם אתה משתמש ב- Wi-Fi. נסה להתקרב לנתב ובדוק אם זה פותר את הבעיה שלך. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אתה יכול להשתמש בחיבור Ethernet קווי.

ודא שהדפדפן שלך תומך 4K

אם אתה רוצה להזרים את Netflix ב -4 K בדפדפן, אתה יכול לעשות זאת רק ב- Microsoft Edge ב- Windows 10. אתה זקוק גם למעבד Intel Core מהדור השביעי או יותר, או ל- GPU נתמך של NVIDIA.

אם ברצונך לצפות בצג חיצוני, עליו לתמוך ב- HDCP 2.2. אתה יכול גם להשתמש באפליקציית Netflix מחנות Windows 10.

אם אתה משתמש ב- Mac, אתה מוגבל ל- 1080p דרך Safari ב- macOS 10.10.3. אם אתה באמת רוצה את זה, אתה יכול להפעיל את Windows במכונה וירטואלית.

אם אתה משתמש ב- Chrome, Firefox או Opera, אתה תקוע עם 720p כרגע. כל זה נובע מניהול זכויות דיגיטליות (DRM), ונטפליקס מנסה למנוע או לשתף זרמים של 4K ברשת.

בעבר היו הרחבות דפדפנים עבור Firefox ו- Chrome שהבטיחו לאפשר סטרימינג באיכות גבוהה יותר בדפדפנים אלה. עם זאת, תוספים אלה הוסרו מחנויותיהם. אתה תמיד צריך להיזהר מהרחבות כאלה (במיוחד אלה ממקורות לא מהימנים).

ודא שתיבת הזרם שלך יכולה להתמודד עם 4K

אם אתה משתמש בתיבת סטרימינג ממיר, כמו Apple TV, כדי לצפות ב- Netflix, אתה יכול לוודא שהיא תואמת 4K. אתה זקוק ל- Apple TV 4K כדי להתמודד עם הדרישות של זרם 4K ולהפיק Ultra HD לטלוויזיה שלך.

Chromecast Ultra יכול להתמודד עם הזרמת 4K, אך Chromecast ישן רגיל לא יכול.

תיבות זרימה של Roku תואמות כוללות את Roku Premium ו- Streaming Stick +, אך לא את ה- Express הזול יותר. זכור, אם אתה רוצה לחבר אחד כזה לטלוויזיה שלך, הטלוויזיה שלך חייבת לתמוך ב- HDMI 2.0 ולהיות תואמת לתקן HDCP 2.2.

אם יש לך טלוויזיה 4K מודרנית יחסית, יש סיכוי טוב שיש לה אפליקציית נטפליקס מובנית הגונה שתוכל להשתמש בה במקום. למרבה הצער, הרבה טלוויזיות 4K ישנות יותר עשויות לחסר תמיכה בתוכן של נטפליקס ב- Ultra HD - במיוחד אלה שיוצרו לפני 2014.

על מנת להזרים את נטפליקס ב- 4K באמצעות טלוויזיה חכמה, על הטלוויזיה שלך להכיל את אפליקציית Netflix ומפענח HEVC לטיפול בזרם.

הרבה טלוויזיות 4K זולות יותר עשו את דרכן לשוק, כך שזה לא נתון שלך יוכל לגשת לנטפליקס ב- 4K.

חלקם חסרים את מפענח ה- HEVC הנדרש להצגת הזרם, מה שאומר שתצטרך לבחור בתיבת סטרימינג, כמו דגמי Apple TV, Chromecast או Roku שצוינו לעיל.

האם אתה צופה בתוכן 4K?

לא הכל ב- Netflix זמין ב- 4K. הטלוויזיה שלך עשויה לעשות עבודה הוגנת של שדרוג התוכן כך שהיא תיראה טוב יותר מאשר 1080p ישנים רגילים. עם זאת, אם אתה צופה בתוכן שאינו 4K בטלוויזיה 4K, זה תמיד ייראה קצת רך.

נטפליקס לא מספרת לך על איכות התוכנית או הסרט שאתה עומד לראות בתיאור. אתה רק צריך לשלב אצבעות ולהתחיל לנגן את זה. בתנאי שתשלם עבור שכבת הפרימיום ותעמוד בדרישות החומרה, נטפליקס מגישה תוכן 4K ככל האפשר.

אם ברצונך לצפות בתוכן 4K ספציפי, גש לנטפליקס מטלוויזיה 4K שלך, דרך Microsoft Edge, או בתיבת הזרמה תואמת 4K, ואז בחר בקטגוריית "4K".

ניתן גם להקליד "4K" או "UHD" בתיבת החיפוש. אתה יכול גם לעקוב אחר בלוגים כמו HD Report, או להשתמש בשירות ספריות, כמו What's on Netflix, כדי לעמוד בקצב של תוספות חדשות.

וודאו שספק האינטרנט שלכם אינו מצער את נטפליקס

הזרמת וידאו היא מאוד אינטנסיבית לנתונים, כך שהיא יכולה להתאמץ על תשתית הרשת. כדי להילחם בכך, ספקי שירותי אינטרנט (ISP) משתמשים בחנק, המכונה גם עיצוב תעבורה.

חשוב על האינטרנט כסדרת ערוצים שדרכם הנתונים זורמים. עכשיו שקול מה היה קורה אם הערוץ השמור לנטפליקס היה צר יותר מהערוץ השמור לפייסבוק.

זה לפי תכנון, שכן הגבלת גודל הערוץ מגבילה את כמות הנתונים שניתן לשלוח. פחות נתונים פירושם פחות עומס על הרשת - הטריק של ספקי האינטרנט משמש כדרך זולה לנפח מהירות.

בשנת 2019 נערך מחקר על כך באוניברסיטת אמהרסט באוניברסיטת מסצ'וסטס ובאוניברסיטת נורת'איסטרן. הוא מצא שלמרות שרוב ספקי האינטרנט אינם מצמצמים את התנועה, הם מצמצמים את תנועת הזרמת הווידיאו בכל רחבי העולם. זה נפוץ במיוחד ברשתות סלולריות.

ישנן כמה דרכים בהן תוכל לדעת אם ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את החיבור שלך. הכי קל הוא לצפות בדגלים אדומים ברורים. אתה יכול לבדוק את המהירות שלך, לגלוש באינטרנט בכמה אתרים שונים או לנסות להוריד כמה קבצים גדולים.

אם אין בעיות בחיבור שלך פרט לביצועים של נטפליקס, ייתכן מאוד שהוא נחנק.

אולי תרצה ליצור קשר ישירות עם ספק שירותי האינטרנט שלך ולנסות לתקן את המצב. אתה יכול גם להשתמש ב- VPN כדי להסתיר את התעבורה שלך מספק שירותי האינטרנט שלך, ולהימנע ביעילות מצערת.

אם זה לא עובד, אתה יכול לעבור לספק שירותי אינטרנט אחר. אם אתה מחפש אחד שמשחק יפה עם Netflix, עיין במדד המהירות של ספק שירותי האינטרנט של Netflix.

לפעמים אתה פשוט צריך להיות סבלני

כאשר אתה מתחיל להזרים משהו לראשונה, יכול לקחת זמן עד שהזרם יגיע להגדרת האיכות האופטימלית שלו. כדי להפחית את זמן הטעינה, זרם איכותי יותר יתחיל להיערך ברקע בעוד שהאיכות הנמוכה יותר תושמע באופן מיידי.

לפעמים, אתה רק צריך לחכות שנטפליקס תתעדכן. אתה תמיד יכול לנסות להשהות את התוכן שלך ולהמתין כמה שניות. גם אם הגדרת האיכות שלך ל"היי גבוהה "בהעדפות הפרופיל שלך, נטפליקס מחזירה לאיכות נמוכה יותר בתחילת הזרם או בתקופות של קישוריות לקויה.

לבסוף, מכיוון שאתה ללא ספק מנוי לנטפליקס, אל תיפול על הונאת "המחייך" של נטפליקס שעושה סיבובים!