כיצד להפעיל לחץ להפעלת תוספים ב- Google Chrome

Chrome כבר לא תומך בתוסף כלשהו פרט לפלאש, ואפילו פלאש לא יפעל אוטומטית אלא אם תתן לו הרשאה. עם זאת, התנהגות הלחיצה להפעלה החדשה של Chrome שונה מעט מההתנהגות הישנה.

לחץ להפעלה הוא כעת ברירת המחדל, אך אם שינית אותו בשלב כלשהו, ​​יהיה עליך להפעיל אותו מחדש ממסך ההגדרות.

הפעלת תוספי לחץ להפעלה ב- Chrome

לחץ על מפתח ההגדרות ובחר את פריט תפריט ההגדרות. לאחר מכן יהיה עליך ללחוץ על קישור ההגדרות המתקדמות.

גלול מטה עד שתוכל לראות את סעיף הפרטיות, ואז לחץ על כפתור הגדרות התוכן.

גלול מטה לקטע "פלאש". בחר באפשרות "שאל קודם לפני שמאפשר לאתרים להריץ פלאש (מומלץ)" ו- Chrome ידרוש את הרשאתך המפורשת לפני שאתר יכול להריץ תוכן פלאגין של פלאש.

אתה יכול גם לבחור באפשרות "חסום אתרים מהפעלת Flash". זה ימנע מכל אתר להפעיל את Flash, ו- Chrome אפילו לא יבקש ממך להפעיל Flash כאשר אתה מבקר בדף אינטרנט שמנסה להשתמש בו. עם זאת, אתה עדיין יכול ללחוץ על תפריט ההרשאות של האתר - שאותו אנו מתארים למטה - כדי לתת לאתר הרשאה להפעיל את Flash. לא משנה איזו אפשרות תבחר לאתר בודד תבטל את האפשרות העיקרית שתבחר כאן.

נהל הרשאות לחץ להפעלה

כאשר אתה מבקר באתר המשתמש בתוכן פלאש, כעת תראה סמל תוסף ריק באפור, שבו אמור להיות תוכן הפלאש. לחץ עליו ותוכל לבחור להתיר תוכן פלאש באתר זה.

לאחר שתשתמש בתכונת לחץ-להפעלה זו ותתן לאתר הרשאה להריץ תוכן פלאש, הוא יוכל להפעיל אוטומטית תוכן פלאש כשתבקר בו בעתיד.

עם זאת, באפשרותך לנהל באילו אתרים יש הרשאה להריץ תכני Flash ואילו להשתמש בלחיצה להפעלה. בעת צפייה באתר, תוכל ללחוץ על סמל "i" בצד שמאל של סרגל הכתובות של Chrome כדי להציג את ההרשאות של האתר. תחת "Flash", אתה יכול לבחור אם האתר צריך לבקש ממך הרשאה להריץ Flash, או אם ברצונך תמיד לאפשר או תמיד לחסום את Flash באתר זה.

זכור, אם תגדיר את האתר ל"בקש "ואז תתן לו הרשאה להפעיל את Flash פעם אחת, Chrome ישנה את ההרשאה של האתר ל"התיר" ותמיד יהיה רשאי להריץ תוכן Flash עד שתשנה הגדרה זו פעם נוספת.

תוכל גם לנהל את רשימת האתרים שיש להם הרשאה להריץ תוכן פלאש מדף ההגדרות. עבור לתפריט> הגדרות> הצג הגדרות מתקדמות> הגדרות תוכן. בקטע Flash, לחץ על "נהל חריגים".

תראה רשימה של אתרים שנתת הרשאה להפעלת Flash או שמנעת מהם להפעיל Flash. כדי לבטל הרשאות פלאש מאתר ולהגדיר אותו ללחיצה להפעלת מצב, לחץ על כפתור "x" כדי למחוק את האתר מרשימה זו או שנה את התנהגותו חזרה ל"בקש "באמצעות התיבה הנפתחת.

למרבה הצער, נראה שכבר אין דרך לקבל אתרים "תמיד מבקשים" להשמיע תכני פלאש. עם זאת, אם נתת לאישור אתר להריץ תכני Flash וברצונך לשחזר את התנהגות הקליק להפעלה, תוכל לבטל בקלות את הרשאת ה- Flash של האתר מסרגל הכתובות של הדפדפן.