כיצד להגדיר את שרת הצ'אט שלך

דיסקורד הוא יישום צ'אט מצוין וחינמי שנבנה עבור גיימרים, אך שימושי לכל אחד. זה מגיע עם צ'אט טקסט בסגנון רפוי, ערוצי צ'אט קולי קבוצתי והרבה כלים לניהול המשתמשים שלך. זה כלי נהדר להפגיש קהילה או לדבר עם חברים בזמן המשחק. להלן הוראות להגדרת שרת משלך.

מה זה מחלוקת?

הדיסקורד הוא הרבה כמו Slack עם כמה תכונות נוספות שנועדו לעזור לגיימרים ... אבל בכנות, זו תוכנית צ'אט נהדרת מסביב. ערוצי צ'אט טקסט רגילים עובדים הרבה כמו חדרי צ'אט קלאסיים בסגנון IRC. כל אחד (עם אישור) יכול להיכנס לחדר ולדבר או להשתמש בפקודות קו נטוי. Discord מציע גם ערוצים קוליים שחברי השרת יכולים להיכנס אליהם כדי לדבר עם חברים אחרים באמצעות אוזניות. כך, למשל, תוכלו להקים שרת עבור חבריכם למשחקים, ואז ליצור ערוץ צ'אט קולי עבור Overwatch , Destiny ו- Minecraft . קפצו לערוץ המתאים, ותוכלו לדבר עם כל מי שמשחק במשחק ההוא מבלי להפריע לחבריך שנמצאים במשחק אחר. לא לדאוג להזמנות או ליצור צ'אט קבוצתי חדש בכל פעם שאתה משחק.

נכון לעכשיו, זה בחינם להגדיר שרת Discord ואין מגבלות על מספר המשתמשים, הערוצים או אפילו השרתים שאתה יכול ליצור. (ל- Discord יש מידע על איך זה עושה כסף כאן.) יש כבר אלפי שרתי Discord קיימים לכל מיני קהילות וקבוצות שתוכלו לגלוש כאן (שימו לב: חלקם עשויים להיות NSFW). בין אם אתה רוצה מקום לחברים שלך לשוחח בצ'אט בזמן שאתה משחק ב- Overwatch , ובין אם אתה רוצה לבנות קהילה של אלפי אנשים סביב התחביב שלך לגיהוץ קיצוני, אתה יכול ליצור שרת לצרכים שלך.

כיצד ליצור שרת דיסקורד

נדגים בגרסת שולחן העבודה של אפליקציית Discord, אך הצעדים צריכים להיות זהים במידה רבה גם בנייד. כדי ליצור שרת משלך, פתח את אפליקציית Discord (אם אין לך אותה, הורד אותה כאן) וצור חשבון אם עדיין אין לך. לאחר מכן לחץ על סמל הפלוס במעגל בעמודה לבחירת שרתים בצד שמאל של המסך.

לחץ על "צור שרת" משמאל.

תן לשרת שלך שם תחת שם השרת.

לחלופין, לחץ על העיגול בצד ימין כדי להעלות תמונה ממוזערת לייצוג השרת שלך. אם תצטרף למספר שרתים, זו תהיה הדרך העיקרית להבחין ביניהם, אז בחר משהו ייחודי שמזהה את השרת שלך במבט אחד.

לאחר שתקבל את כל ההחלטות שלך, לחץ על צור בתחתית החלון.

זה כל מה שצריך! רק כמה לחיצות קצרות ויש לך שרת Discord משלך.

כעת לאחר שיצרת את השרת שלך, תרצה לגרום לו להרגיש כמו בית. התחל בהזמנת חברים להצטרף אליך. העבר את העכבר מעל כל ערוץ טקסט או קול ולחץ על הסמל צור הזמנה מיידית.

בחלון שצץ תקבל קישור הזמנה זמני. העתק זאת ושתף אותו לכל מי שתרצה להוסיף לשרת שלך. אם עדיין אין להם חשבון Discord, הם יתבקשו ליצור חשבון כאשר הם יירשמו. כברירת מחדל, ההזמנות הללו יפוגו לאחר יום אחד. אם תלחץ על סמל גלגל השיניים, תוכל לשנות את משך הזמן עד לתוקף, ואף להגביל את מספר המשתמשים שיכולים להשתמש בקישור.

תוכל גם להוסיף את כל ערוצי הטקסט והצ'אט הקולי הדרושים לך על ידי לחיצה על סימן הפלוס שליד כל קטע בעמודה הערוצים בצד שמאל של האפליקציה.

ל- Discord יש הרבה יותר מה להציע ממה שאנחנו יכולים לסקור במאמר בודד, אבל עם השרת שלך אתה מוכן להתחיל לשוחח עם הצוות שלך בכל מקום ובכל זאת עובד הכי טוב בשבילך.