מהו משגר המשחקים של סמסונג, ועליכם להשתמש בו?

זה היה יום ארוך ויש לך קצת זמן להרוג, אז אתה תופס את ה- Samsung Galaxy S7 שלך ומפעיל את המשחק המועדף עליך. כולכם מוכנים למחוץ את הרמה בה עמדתם בשבע השבועות האחרונים - היא כל כך קרובה שתוכלו לטעום אותה. ואז ה- bff שלך מחליט לשלוח טקסט שמפריע למשחק שלך, מה שמוריד אותך מהסימן שלך. אתה מפסיד שוב.

לפני שאתה זורק את הטלפון שלך לחדר רק מחשבה עליו, יש תקווה: משגר המשחקים של סמסונג הוא דרך הרוצחת לשפר באופן דרמטי את חווית המשחק הנייד שלך. הנה מה שאתה צריך לדעת על זה.

מה עושה משגר המשחקים

משגר המשחקים הוא בעצם הדחיפה של סמסונג לשיפור המשחקים הניידים בגלקסי S7 ו- S7 Edge. זוהי קבוצה של כלים שבעצם מאפשרים לך להתאים אישית את האופן שבו הטלפון שלך יגיב כאשר משתנים מסוימים נפגשים - כמו לחיצה על כפתור 'חזרה' או שיחה שעוברת, למשל.

אתה יכול להשתמש במשגר המשחקים כדי להשבית את כל ההתראות במהלך משחק, כך שחבר שלך לא יהרוס את המשחק שלך שוב. זה יכול גם לנעול את כפתורי "חזרה" ו"מתחדש ", כך שלא תצא מהמשחק אם תלחץ בטעות על כפתור. אתה יכול אפילו להשתמש בו כדי לצלם במהירות צילום מסך או להקליט משחק ולהניח עליו מעט שמע. נשמע לי כאילו אולי הגיע הזמן לפתוח ערוץ יוטיוב, מכונת המשחק שלך.

אבל זה גם עושה יותר. אתה יכול אפילו להשתמש בו כדי לחסוך חיי סוללה על ידי הקטנת הרזולוציה וקצב המסגרות. זה, כמובן, יגרום למשחק להיראות ולשחק מעט גרוע יותר, כך שזה אולי לא משהו שכולם רוצים להשתמש בו. אבל אם אתם חוששים שייגמר לכם המיץ ופשוט תצטרכו לתקן את גיבורי החווה שלכם, זה עשוי להיות הפיתרון.

 

כיצד להגדיר את משגר המשחקים

זה למעשה החלק הקל. ב- Galaxy S7 או S7 Edge שלך, קפוץ למגירת האפליקציות וגלול מטה עד שתמצא את "משגר המשחקים". לחץ על זה.

כאשר הוא נפתח, כל המשחקים המותקנים שלך אמורים להופיע. זה לא הכי טוב לזהות בדיוק מהו משחק, ולכן יכולות להיות כאן כמה אפליקציות מחוץ לאותם קווים, זה לא יכול להראות כל משחק שהתקנת. למרבה הצער, נראה שעדיין אין דרך להוסיף משחקים שאינם ברשימה. באסה.

בתחתית משגר, ישנן שתי אפשרויות להחלפה: "אין התראות במהלך המשחק" ו"כלי משחק ". הראשון יעשה בדיוק את מה שהוא אומר: השבת את כל ההתראות כאשר משחק פועל בחזית.

האחרון, לעומת זאת, לא ממש פשוט. בעיקרו של דבר, זהו סמל זעיר המוצג בצד המסך המאפשר לך לשנות את מרבית הגדרות משגר המשחק כאשר משחק פועל. זה המקום שבו תעשה דברים כמו לנעול את מקשי הגב ואת המפתח לאחרונה, לתפוס צילום מסך מהיר או להתחיל הקלטה.

כרגע, החיסרון הגדול ביותר של משגר המשחקים וכלי המשחק הוא שהם זמינים רק ל- Galaxy S7 ו- S7 Edge. שניהם כלים שימושיים שהייתי רוצה לראות באופן סמסונג את סמסונג ב- Google Play לכל מכשירי האנדרואיד - אך לצערי אני מבין שזה פשוט לא יקרה. לכל הפחות, אולי הם יטפטפו אותם אל ה- S6 והערה 5. אני מקווה.