כיצד להשתמש באינסטגרם באינטרנט מהמחשב שלך

אם אתה מבלה את רוב זמנך בעבודה מהמחשב שלך, ייתכן שתרצה לגשת ולהשתמש ב- Instagram מדפדפן שולחן העבודה שלך. אתה יכול לדפדף בפיד שלך, לדבר עם חברים ולפרסם תמונות וסיפורים באינסטגרם באינטרנט.

אתר המחשבים השולחניים של אינסטגרם מתחיל לשקף מקרוב את האפליקציה לנייד. באופן רשמי, אינך יכול לפרסם תמונות בעדכון שלך או להוסיף לסיפור אינסטגרם מהמחשב שלך. יש לעקוף את שני אלה, אבל עוד על כך בהמשך.

כיצד לגלוש באינסטגרם על שולחן העבודה שלך

במחשב שלך, אם תיכנס לחשבון Instagram שלך דרך הדפדפן המועדף עליך, תמצא את אותו פיד מוכר, רק רחב יותר. אתר שולחן העבודה של אינסטגרם כולל פריסה של שתי עמודות, ובראש סרגל הכלים.

אתה יכול לגלול את העדכון שלך בעמודה הראשית משמאל. אתה יכול גם ללחוץ על פוסטים של קרוסלה, לצפות בסרטונים, כמו לפוסטים, או להוסיף הערות.

כל מה שתוכלו לגלוש באפליקציה הסלולרית תוכלו גם לגלוש באתר. לחץ על הלחצן חקור כדי לראות מה הטרנדים באינסטגרם או על סמל הלב כדי להציג את כל ההתראות שלך.

תמצא את החלק סיפורים בצד ימין. לחץ על פרופיל כדי להציג את הסיפור של אותו אדם.

אינסטגרם מנגנת את הסיפור הבא באופן אוטומטי, או שאתה יכול ללחוץ על הצד הימני של סיפור כדי לעבור לסיפור הבא. אתה יכול גם לצפות בסרטוני Live Instagram - פשוט לחץ על התג Live לצד סיפור לצפייה.

אינסטגרם לייב דווקא טובה יותר בשולחן העבודה מכיוון שהתגובות מופיעות בצד הסרטון ולא מעל החצי התחתון שלו, כפי שהן מופיעות באפליקציית המובייל. אתה יכול גם לשקף את המסך לטלוויזיה שלך אם אתה רוצה לצפות בסרטוני Live Instagram על גבי מסך גדול יותר.

כיצד לשלוח הודעות באמצעות אינסטגרם ישיר

לאחרונה הציגה אינסטגרם את אינסטגרם ישיר באינטרנט. בדומה ל- WhatsApp Web, כעת תוכל לקבל את חווית המסרים המלאה, כולל התראות, ישירות בדפדפן שלך. בנוסף לשליחת הודעות, אתה יכול גם ליצור קבוצות חדשות, לשלוח מדבקות ולשתף תמונות מהמחשב שלך. הדבר היחיד שאתה לא יכול לעשות הוא לשלוח הודעות נעלמות, מדבקות או קובצי GIF.

לאחר פתיחת אתר Instagram בדפדפן שלך, לחץ על כפתור ההודעה הישירה.

תראה ממשק העברת הודעות דו-חלונית. אתה יכול ללחוץ על שיחה ולהתחיל לשלוח הודעות או לבחור בכפתור ההודעה החדשה כדי ליצור שרשור או קבוצה חדשה.

בחלון הקופץ הקלד את שם החשבון או האדם שאליו ברצונך לשלוח הודעה. אם ברצונך ליצור קבוצה, בחר מספר פרופילים ולחץ על "הבא" כדי להתחיל את השיחה.

תוכל גם ללחוץ על סמל ההודעה הישירה מכל פוסט כדי לשלוח אותו לשיחה, בדיוק כפי שהיית עושה באפליקציה לנייד.

פרסם תמונות וסיפורים באינסטגרם מהמחשב שלך

אמנם אתה יכול להשתמש באתר האינטרנט של אינסטגרם על הברכיים או על שולחן העבודה שלך כדי לדפדף בעדכונים שלך ולהעביר הודעות, אך עדיין אינך יכול להשתמש בו כדי לפרסם בפרופיל שלך או בסיפורי Instagram. אנו מקווים כי אינסטגרם תוסיף תכונה זו לאתר שולחן העבודה בקרוב, מכיוון שהיא תסייע להרבה יוצרים ומנהלי מדיה חברתית.

עד אז, עם זאת, תוכל להשתמש בסבב. מכיוון שתכונה זו זמינה באתר הנייד של אינסטגרם, אתה רק צריך לגרום לאפליקציה לחשוב שאתה משתמש בדפדפן סלולרי במקום במחשב.

זה די קל לעשות זאת. הסוד הוא שינוי סוכן המשתמשים בדפדפן שלך לזה של אייפון או טלפון אנדרואיד. כל הדפדפנים העיקריים, כולל Chrome, Firefox, Edge ו- Safari, מאפשרים לך לעשות זאת בלחיצה אחת. רק וודא שאתה בוחר באפשרות המדמה את הדפדפן במכשיר אנדרואיד או באייפון.

קשורים: כיצד לשנות את סוכן המשתמשים של הדפדפן מבלי להתקין תוספים כלשהם

לאחר ששינית את סוכן המשתמשים, הכרטיסייה Instagram (בלבד) תעבור לפריסה הניידת. אם לא, רענן את הכרטיסייה כדי לאלץ את השינוי. האפשרות לפרסם תמונות וסיפורים תופיע גם כן.

אם אתה מתבלבל בניסיון להחליף את סוכן המשתמשים או מעדיף פיתרון קבוע יותר, אנו ממליצים על ויוואלדי. זהו דפדפן עוצמתי וניתן להתאמה אישית מיוצרי אופרה.

יש לו תכונה של לוחות אינטרנט המאפשרת לעגון גרסאות ניידות של אתר משמאל. לאחר מכן תוכל לפתוח או לסגור חלונית בכל עת.

כדי להשתמש בו, לאחר שהורדת ופתח את ויואלדי, לחץ על סימן הפלוס (+) בתחתית סרגל הצד והקלד את כתובת ה- Instagram. משם לחץ על סימן הפלוס (+) לצד סרגל כתובת האתר.

פאנל האינסטגרם יתווסף באופן מיידי, ואתר האינטרנט הנייד שלו ייפתח בלוח האינטרנט. לאחר שתיכנס לחשבונך תראה את ממשק האפליקציה הניידת Instagram המוכר.

לחץ על סימן הפלוס (+) בסרגל הכלים בתחתית כדי לפרסם תמונות בעדכון שלך.

פעולה זו פותחת את בורר הקבצים של המחשב שלך. בחר את התמונות או הסרטונים שברצונך לשתף. לאחר מכן תוכל לעקוב אחר אותו תהליך עריכה ופרסום שהיית עושה בדרך כלל באפליקציה לנייד. אתה יכול להקליד כיתובים, להוסיף מיקומים ולתייג אנשים.

תהליך פרסום סיפור אינסטגרם דומה גם לחווית המובייל. בדף הבית של Instagram, לחץ על כפתור המצלמה בפינה השמאלית העליונה.

לאחר בחירת תמונה, היא נפתחת בגרסה מושכלת של עורך סיפורי אינסטגרם. מכאן, אתה יכול להקליד טקסט והערות (אם כי אינך יכול להשתמש באפקטים של Instagram). כשתסיים, לחץ על "הוסף לסיפור שלך."

עכשיו שאתה יודע להשתמש ב- Instagram במחשב שלך, למד כמה טיפים לפרסום התמונות הנראות לך הכי טוב.

קשורים: כיצד להעלות את תמונות האינסטגרם הנראות הכי טוב