כיצד להכניס סמל זכויות יוצרים או סמל מסחרי למילה

אתה יכול להכניס בקלות מאות סמלים למסמך הוורד שלך באמצעות כמה לחיצות מקשים זריזות. שניים מהסוגים הנפוצים ביותר הם סמלי זכויות היוצרים וסימני המסחר, אז בואו נסתכל על כמה דרכים מהירות בהן תוכלו להכניס אותם למסמך.

כיצד להכניס סמל זכויות יוצרים או סימנים מסחריים באמצעות תפריט הסמלים

עבור לכרטיסייה "הוסף" ברצועת הכלים של וורד.

לחץ על כפתור "סמל".

כברירת מחדל, הן סמלי זכויות היוצרים והן סימני המסחר זמינים ישירות בתפריט הנפתח. לחץ על אחד מהם כדי להוסיף אותם למסמך שלך.

פרסטו! הסמל מופיע כעת במסמך שלך.

אם אינך רואה את סמלי זכויות היוצרים או הסימנים המסחריים בתפריט הנפתח "סמל", ככל הנראה פירוש הדבר שהכנסת חבורה של סמלים אחרים. Word זוכר את 20 הסמלים האחרונים שבהם השתמשת ומציב אותם בתפריט זה, ומצטופף בסמלים אחרים המופיעים שם. לכן, אם אינך רואה אותם, יהיה עליך ללחוץ על האפשרות "סמלים נוספים" ולחפש אחריהם.

למידע נוסף על הכנסת סמלים ל- Word, עיין במאמר שלנו בנושא.

כיצד להכניס סמל זכויות יוצרים או סימנים מסחריים באמצעות המקלדת

ניתן גם להוסיף סמלי זכויות יוצרים וסימנים מסחריים ל- Word באמצעות המקלדת. זה עובד מכיוון ששני הסמלים נכללים כברירת מחדל בהגדרות התיקון האוטומטי של וורד.

כדי להכניס סמל זכויות יוצרים סוג "(c)" ואז ללחוץ על מקש הרווח. יופיע סמל זכויות יוצרים.

כדי להוסיף סמל סימן מסחרי "(tm)" ואז לחץ על מקש הרווח. סמל סימן מסחר יופיע.

קל, נכון?

אם ברצונך לראות אילו אפשרויות אחרות של תיקון אוטומטי ל- Word יש בשרוולו, עבור אל קובץ> אפשרויות> הגהה> אפשרויות תיקון אוטומטי. בכרטיסיה תיקון אוטומטי של החלון שנפתח, אתה יכול לגלול ברשימה של כל מה ש- Word יכול להחליף תוך כדי הקלדה, כולל דברים כמו סמלים ומילים שגויות בדרך כלל. אתה יכול אפילו ליצור ערכים משלך אם ברצונך ליצור קיצור דרך לטקסט שאתה מקליד לעיתים קרובות.