כיצד להעביר כל ספר אלקטרוני לקינדל באמצעות קליבר

אמזון קינדל מציעה ספרייה נהדרת של ספרים אלקטרוניים שתוכלו לקרוא במכשיר קינדל שלכם. אבל לפעמים הספר שאתה רוצה אינו זמין בחנות קינדל. כך תוכל להעביר כל ספר אלקטרוני לקינדל שלך באמצעות קליבר.

כיצד להגדיר קליבר במחשב שלך

נשתמש באפליקציית ניהול ספרים אלקטרוניים עם קוד פתוח בחינם קליבר. זה זמין ב- Windows, Mac ו- Linux. האפליקציה מלאה בתכונות ברמה המקצועית אך גם קלה לשימוש אם ברצונך לעשות משהו פשוט כמו לנהל את ספריית הספרים האלקטרוניים שלך או להעביר ספרים אלקטרוניים בין התקנים.

החלק הכי טוב בקליבר הוא שהוא דואג להמרת פורמטים. אינך צריך לדאוג להורדת קבצים בפורמט MOBI (שהוא פורמט הספר האלקטרוני המוגדר כברירת מחדל של אמזון קינדל). גם אם יש לך ספרים אלקטרוניים בפורמט ePub הפתוח, קליבר תמיר את הספר האלקטרוני עבורך לפני שתעביר אותו לקינדל שלך (כל עוד אתה משתמש בספר אלקטרוני ללא DRM).

קשורים: מהו קובץ MOBI (וכיצד אוכל לפתוח קובץ אחד)?

היכנס לאתר של קליבר להורדת האפליקציה. לאחר התקנתו, אשף קבלת הפנים של קליבר ידריך אותך בתהליך ההתקנה.

הצעד הראשון הוא לבחור מיקום לספריית קליבר שלך. אתה יכול ללכת עם מיקום ברירת המחדל או ללחוץ על כפתור "שנה" כדי לבחור תיקיה אחרת. אם אתה מתכנן לנהל את כל ספריית הספרים האלקטרוניים שלך באמצעות Caliber, אנו ממליצים להשתמש בתיקיית Dropbox או iCloud Drive כדי לאחסן את ספריית Caliber שלך. לאחר שבחרת את המיקום המועדף עליך, לחץ על כפתור "הבא".

מהמסך הבא בחר במודל קינדל שלך ואז לחץ על כפתור "הבא".

במסך הבא, קליבר תשאל אם ברצונך להגדיר משלוח דוא"ל אלחוטי לספרים אלקטרוניים. אם הגדרת כתובת דוא"ל של קינדל, הזן את הפרטים ואז לחץ על כפתור "הבא". זהו שלב אופציונלי מכיוון שלא נשתמש בשיטת הדוא"ל להעברת ספרים אלקטרוניים.

כעת השלמת את הגדרת קליבר. לחץ על כפתור "סיום" להפעלת אפליקציית קליבר.

כיצד להעביר ספרים לקינדל באמצעות קליבר

עכשיו שפתחת את ממשק הניהול של ספר אלקטרוני של Caliber, הגיע הזמן להוסיף את הספרים שהורדת. אתה יכול להשתמש בספרים אלקטרוניים בפורמט MOBI וגם ב- ePub.

כדי להוסיף ספרים אלקטרוניים לקליבר, פשוט גרור את הספר האלקטרוני לחלון קליבר.

בעוד שנייה או שתיים, קליבר תייבא את הספר האלקטרוני ותביא מטא-נתונים קשורים, פרטי ספר ועיצוב הכריכה.

חבר את קינדל למחשב באמצעות כבל USB. לאחר שהקינבר מזוהה על ידי קינדל שלך, תראה עמודה חדשה "במכשיר" לצד העמודה של כותרת הספר.

בואו נעביר כעת ספרים אלקטרוניים לזכרו של קינדל. בחר ספר (או מספר ספרים) ואז לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הספר (ים) האלקטרוניים שנבחרו. בתפריט, לחץ על כפתור "שלח למכשיר" ואז בחר באפשרות "שלח לזיכרון ראשי".

אם בחרת ב- MOBI ספר אלקטרוני, ההעברה תסתיים תוך שנייה או שתיים בלבד. אם בחרת ספר אלקטרוני של ePub, Caliber ישאל אם ברצונך להמיר את הספר לפני העברתו. כאן לחץ על כפתור "כן".

תחילה תמיר קליבר את הספר האלקטרוני ואז תעביר אותו. זה ייקח קצת יותר זמן, תלוי בגודל הספר האלקטרוני.

אתה יכול ללחוץ על כפתור "משרות" בפינה השמאלית התחתונה כדי לעקוב אחר ההתקדמות.

מכאן תוכל לראות היסטוריה של כל הייבוא, ההמרות וההעברות בכל המכשירים שלך.

לאחר שהעברת את כל הספרים האלקטרוניים שאתה רוצה ב- Kindle שלך, הגיע הזמן להוציא את המכשיר בבטחה. אתה יכול לעשות זאת ישירות מקליבר.

בסרגל הכלים העליון, לחץ על סמל התפריט הנפתח לצד כפתור "התקן" ובחר באפשרות "הוצא מכשיר זה".

כעת תוכל לנתק את מכשיר הקינדל מהמחשב ולהתחיל לקרוא את הספר שהעברת.

אתה יכול לעשות הרבה יותר עם קינדל מחוץ למערכת האקולוגית של אמזון. לדוגמה, באפשרותך לחפש ולגבות את כל הדגשים וההערות שלך ממכשיר ה- Kindle שלך ​​מבלי להשתמש בתוכנת צד שלישי כלשהי.

קשורים: כיצד לגבות את נקודות השיא וההערות של קינדל שלך