כיצד להצמיד אתר לשורת המשימות של Windows 10 או לתפריט התחל

גישה מהירה לאתרים הנמצאים בשימוש תכוף או קשה לזכור יכולה לחסוך לך זמן ותסכול. בין אם אתה משתמש ב- Chrome, Firefox או Edge, תוכל להוסיף קיצור דרך לכל אתר ישירות לשורת המשימות של Windows 10 או לתפריט התחל.

גוגל כרום

נווט לאתר שאתה רוצה להצמיד. לחץ על שלוש הנקודות האנכיות בפינה השמאלית העליונה של Chrome, העבר את העכבר מעל "כלים נוספים" ולחץ על "צור קיצור דרך".

בתפריט הנפתח, שנה את שם קיצור הדרך אם תרצה ולחץ על "צור". פעולה זו תיצור באופן אוטומטי סמל בשולחן העבודה של Windows.

כברירת מחדל, Chrome יפתח את דף האינטרנט ככרטיסייה בחלון דפדפן Chrome רגיל. אתה יכול לבדוק את האפשרות "פתח כחלון" כדי ש- Chrome יפתח את הדף בחלון משלו עם סמל שורת המשימות שלו כשאתה לוחץ על קיצור הדרך.

משולחן העבודה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על קיצור הדרך ולחץ על "הצמד להתחלה" או "הצמד לשורת המשימות". כעת תוכל למחוק את קיצור הדרך בשולחן העבודה שלך.

אם תגדיר שהאתר ייפתח כחלון, הוא ייפתח מיד כחלון משלו. לאחר מכן תוכל ללחוץ לחיצה ימנית על קיצור הדרך שלו בשורת המשימות שלך ולבחור "הצמד לשורת המשימות" מבלי להשתמש בקיצור הדרך בשולחן העבודה.

פיירפוקס

צור קיצור דרך ל- Firefox בשולחן העבודה שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי הקלדת "Firefox" בתפריט התחל שלך, לחיצה ימנית על הסמל ולחיצה על "פתח מיקום קובץ".

בחלון סייר הקבצים החדש, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על Firefox ולחץ על "צור קיצור דרך". תופיע הנחיה שתאמר, "Windows לא יכול ליצור קיצור דרך כאן. האם אתה רוצה להציב את קיצור הדרך על שולחן העבודה במקום זאת? " לחץ על "כן".

לחץ לחיצה ימנית על סמל Firefox החדש על שולחן העבודה שלך ולחץ על "מאפיינים". בשדה "יעד", הכנס את כתובת האתר המלאה של האתר שברצונך להצמיד אחרי המירכאה. הנה דוגמה לאופן שבו השדה "יעד" אמור להראות:

"C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" //www.howtogeek.com

לחץ על "אישור".

משולחן העבודה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על קיצור הדרך ולחץ על "הצמד להתחלה" או "הצמד לשורת המשימות". כעת תוכל למחוק את קיצור הדרך בשולחן העבודה שלך.

הקצה החדש

דפדפן הקצה החדש מבוסס-כרום של מיקרוסופט פועל באופן דומה ל- Google Chrome. כדי להצמיד אתר כלשהו לשורת המשימות, פשוט פתח את תפריט "הגדרות ועוד" (Alt + F, או לחץ על שלוש הנקודות האופקיות בפינה השמאלית העליונה של הדפדפן שלך). העבר את העכבר מעל "כלים נוספים" ולחץ על "הצמד לשורת המשימות".

בנוסף, ל- Edge החדש יש תכונה חדשה ומסודרת בשם "הפעל את אשף הצמדת שורת המשימות", שאותה תוכל לראות ממש מתחת ל"הצמד לשורת המשימות ". לחץ על זה, ו- Edge יוביל אותך דרך תפריט קצר המאפשר לך להצמיד את האתרים הפופולריים ביותר ואפליקציות האינטרנט של מיקרוסופט לשורת המשימות שלך.

אדג 'קלאסי

באפשרותך להצמיד דפים לשורת המשימות או לתפריט התחל בגרסה המקורית של Microsoft Edge שהגיעה עם Windows 10.

נווט לאתר שברצונך להצמיד לשורת המשימות שלך. לחץ על שלוש הנקודות האנכיות בפינה השמאלית העליונה של Edge ולחץ על "הצמד עמוד זה לשורת המשימות." כעת תוכל למחוק את קיצור הדרך בשולחן העבודה שלך.

נווט לאתר שברצונך להצמיד לתפריט התחל. לחץ על שלוש הנקודות האנכיות בפינה השמאלית העליונה של Edge, העבר את העכבר מעל "כלים נוספים" ולחץ על "הצמד דף זה להתחלה". כעת תוכל למחוק את קיצור הדרך בשולחן העבודה שלך.