כיצד לצפות בסרטוני YouTube מסונכרנים עם חבריך

הצפייה בסרטוני יוטיוב מצחיקים פשוט טובה יותר עם חברים, אבל אם חבריכם האוהבים ב- YouTube גרים באמצע הארץ, עדיין יש דרך ליהנות מסרטוני החתולים האלה יחד.

כעת, השיטה הברורה ביותר (אך לא מאוד פשוטה) היא להתקשר לחברים שלך או לשלוח להם הודעה ולתת להם את הקישור לסרטון YouTube. ואז, איכשהו לגרום לעצמכם ללחוץ על כפתור ההפעלה בו זמנית - ולקוות שזה יצליח.

למרבה המזל, יש שפע של שירותים ואפליקציות זמינים שהופכים את תהליך הצפייה בסרטוני YouTube יחד עם חברים לתהליך קל ויעיל. הפייבוריטית שלנו מהחבורה היא ShareTube. זה בחינם וקל לשימוש, אינו דורש הרשמה לשום דבר, ואתה יכול אפילו ליצור תור שכל אחד מחבריך יכול להוסיף אליו, כמו גם לחפש קטעי וידאו ישירות מממשק ShareTube.

קשורים: Tube הוא YouTube ללא כל תשומת לב לגנוב בלגן

כדי להתחיל, עבור אל דף הבית של ShareTube. הקלד שם עבור "החדר" שלך, ואז לחץ על כפתור "Make a Room".

במסך הבא הקלד שם משתמש ולחץ על Enter במקלדת.

לאחר מכן, תרצה להזמין את חבריך להצטרף. יש קטע הזמנה קטן בפינה השמאלית העליונה שבו אתה יכול לצפצף או לפרסם בפייסבוק. אם אתה רק רוצה את כתובת האתר לחדר, לחץ על סמל הטוויטר והעתק את הקישור בציוץ. זה קצת מעצבן, אבל שום דבר לא מסורבל מדי.

כאשר החברים שלך מקבלים את הקישור ומצטרפים לחדר, הפעולה יכולה להתחיל. אתה יכול לחפש קטעי וידאו של YouTube או להדביק בקישור של סרטון YouTube אם אתה יודע את זה. הסרטון הראשון מתחיל להתנגן באופן אוטומטי. אתה יכול להמשיך לחפש ולהוסיף סרטוני YouTube לתור גם בזמן שהסרטון הנוכחי מופעל.

בצד ימין יש גם פונקציית צ'אט בה תוכלו להוסיף את התגובות שלכם ולשוחח עם החברים שלכם תוך כדי הפעלת הסרטון ביוטיוב.

אם אתה מעדיף לקבל יכולות צ'אט בווידאו, יש שירות בשם Gaze שדומה ל- ShareTube, אך גם מאפשר לך לצ'אט וידאו עם חבריך בזמן שאתה צופה בסרטון YouTube. עם זאת, Gaze לא מאפשר לך לחפש קטעי וידאו בממשק, וגם לא מאפשר לך ליצור תור.