אז יש לך פשוט מתג של נינטנדו. עכשיו מה?

המתג של נינטנדו הוא קונסולה נהדרת - מערכת סלון חלקית, מכשיר נייד חלקי וכל נינטנדו. בעוד שהמתג אינו עמוס בתכונות ובאפליקציות נוספות כמו קונסולות מודרניות אחרות, יש עדיין הרבה דברים שהוא לא אומר לך. הנה מה שאתה צריך לדעת כדי להפיק את המרב מהמתג החדש שלך.

קבל את Nintendo Switch Online

Nintendo Switch Online הוא שירות המנויים בתשלום של נינטנדו. זה עולה רק 19.99 דולר לשנה לאדם פרטי או 34.99 דולר למשפחה, וזה מציאה בהשוואה ל- Xbox Live Gold של מיקרוסופט ולפלייסטיישן פלוס של סוני.

שירות זה כולל גישה למולטי-פלייר מקוונים למשחקים כמו Super Smash Bros ו- Mario Kart 8 Deluxe. אתה גם מקבל שמירות בענן כך שלעולם לא תאבד את משחקי השמירה שלך, גם אם קונסולת ה- Switch שלך תפסק ותצטרך להחליף אותה.

המנוי של נינטנדו מעניק לך גם גישה לספרייה של 60 משחקי NES ו- Super NES - כל דבר, החל מסופר מריו וורלד וכוכב פוקס 2 עבור SNES וכלה בסופר מריו ברוסס והאגדה של זלדה עבור NES. אתה יכול לנגן את כל מה שאתה רוצה כל עוד יש לך מנוי פעיל. אין תשלום נוסף, ונינטנדו מוסיפה באופן קבוע משחקים חדשים.

פתח את ה- eShop של Nintendo במתג שלך כדי להירשם לניסיון בחינם למשך 7 ימים.

הבן את חשבונות המשתמשים הרבים של נינטנדו

קשורים: חשבון נינטנדו לעומת מזהה משתמש לעומת מזהה רשת: כל החשבונות המבלבלים של נינטנדו, הסבירו

לנינטנדו יש כמה סוגי חשבונות מקוונים שונים, כך שזה יכול להיות מעט מבלבל. המתג של נינטנדו משתמש כעת ב"חשבון נינטנדו ", השונה מ-" מזהה הרשת של נינטנדו "הישן המשמש ב- Nintendo Wii ו- 3DS. לחשבון נינטנדו זה יש "מזהה משתמש של חשבון נינטנדו", שהוא שם ייחודי שמזהה את החשבון באופן מקוון. עם זאת, תוכלו לקשר את מזהה הרשת הישן של נינטנדו לחשבון הנינטנדו החדש.

החלט אם לקנות משחקים פיזיים או דיגיטליים

קשורים: האם עליך לקנות משחקי מתגים פיזיים או דיגיטליים?

מתג Nintendo מציע גם משחקים דיגיטליים שאתה יכול להוריד וגם משחקים פיזיים על מחסניות. משחקים דיגיטליים נוחים - אתה יכול לקנות אותם מהבית, להוריד אותם באופן מיידי ולשחק מיד. אתה יכול לשחק בהם מבלי להחליף מחסניות ותמיד תהיה איתך, מה שהופך את מתג Nintendo שלך לנייד יותר.

אבל יש משחקים דיגיטליים כמה חסרונות גדולים. אינך יכול לשתף משחקים דיגיטליים עם חבריך או משפחתך - אלא אם כן אתה משאיל להם את הקונסולה שלך - ואינך יכול למכור אותם לאחר מכן. משחקים פיזיים נוטים להימכר לעתים קרובות יותר גם במחירים נמוכים יותר.

זה תלוי בך מה אתה מעדיף, ותוכל לערבב ולהתאים משחקים פיזיים או דיגיטליים - אך הקפד לשקול מה אתה מעדיף לפני שתתחיל לבזבז את כספיך הרווחים על משחקים.

קבל את האביזרים הטובים ביותר

קשורים: אביזרי המתג של נינטנדו שתצטרך למעשה

יש לא מעט אביזרים שתרצה למתג שלך. בפרט, תרצה כרטיס מיקרו SD מרווח אם אתה מתכנן לקנות משחקים כלשהם באופן דיגיטלי. המתג של נינטנדו מגיע רק עם 32GB של שטח אחסון פנימי. הגרסה הדיגיטלית של אגדת זלדה: נשימה של הטבע תשתמש בכמעט מחצית מזה בפני עצמה, וכמה משחקים גדולים אפילו מ -32 GB! אז תצטרך כרטיס SD כדי להחזיק אותם.

זה חל רק אם אתה קונה את המשחקים האלה בצורה דיגיטלית. אם אתה קונה משחקים פיזיים, אתה יכול להכניס מחסנית משחק פיזית ולשחק בה ללא כל התקנה - בדיוק כמו בימים ההם.

בקר Pro מועיל גם למשחקים שבהם אינך רוצה להשתמש ב- Joy-Cons, ונרתיק נשיאה חיוני אם המתג שלך יעזוב את הבית שלך.

שחק משחקים מרובי משתתפים

קשורים: משחקי המעבר הטובים ביותר לשחק עם חברים ובני משפחה

כמו הקונסולות הקודמות של נינטנדו (ובניגוד לפלייסטיישן 4 ו- Xbox One), גם למתג הנינטנדו יש דגש חזק על מולטיפלייר מקומי. יש הרבה משחקים מרובי משתתפים נהדרים עבור מתג Nintendo, כך שתוכל לשחק משחקים עם המשפחה והחברים שלך באותו חדר.

ה- Joy-Cons במתג Nintendo יכולות לשמש יחד כזוג, או להפריד אותן ולהשתמש בהן כשני בקרים קטנים זעירים. זה מאפשר לך לשחק ב- Mario Kart 8 Deluxe ומשחקים מרובי משתתפים נהדרים אחרים בלי לקנות יותר בקרים - אם כי אתה יכול לקנות יותר בקרים, אם תרצה. ייתכן שיהיה עליך לשנות את תצורת הבקר שלך כדי שהמתג שלך יתייחס לאותם ג'וי חסרונות כבקרים נפרדים.

בחלק מהמשחקים יש מצבים מרובי משתתפים מתקדמים יותר. מריו קארט 8 דלוקס מציע "משחק אלחוטי", המאפשר למתגים מרובים של נינטנדו באותו חדר לשחק יחד. הוא מציע גם מרובי משתתפים מקוונים.

הפעל את HDMI-CEC בטלוויזיה שלך לקסמי החלפת קלט

קשורים: כיצד להפעיל HDMI-CEC בטלוויזיה שלך, ומדוע כדאי לך

המתג של נינטנדו יכול להחליף את הטלוויזיה באופן אוטומטי לכניסת המתג כאשר אתה מפעיל אותה, או אפילו להחליף את הטלוויזיה באופן אוטומטי לכניסת המתג כאשר אתה מציב את המתג שלך ברציף. לחלופין, אם הטלוויזיה שלך כבויה, הפעלת המתג או הנחתו במעגן תפעיל באופן אוטומטי את הטלוויזיה שלך. זה הופך את חווית השימוש בקונסולה להרבה יותר חלקה.

עם זאת, הדבר מחייב שתפעיל HDMI-CEC בטלוויזיה שלך. אם המתג שלך כבר מחליף כניסות באופן אוטומטי, HDMI-CEC כבר מופעל. אם לא, יהיה עליך להפעיל אותו. תכונה זו מושבתת כברירת מחדל בטלוויזיות רבות, משום מה.

תוכלו למצוא תכונה זו בתפריט ההתקנה של הטלוויזיה שלכם, אך היא כנראה נקראת משהו שאינו HDMI-CEC.

לחלופין, אם אתה בכלל לא אוהב את התכונה הזו, אתה יכול להשבית את הפעלת הקלט על המתג שלך.

שנה את האזור לשחק במשחקים ממדינות אחרות

קשורים: כיצד לשנות את האזור במתג הנינטנדו שלך (ולשחק משחקים ממדינות אחרות)

המתג של נינטנדו כבר לא נעול אזור, כמו שקונסולות הנינטנדו הקודמות היו. אם רכשתם מתג של נינטנדו בארה"ב, תוכלו לקנות מחסניות משחק פיזיות מיפן או מאירופה ולנגן אותן כרגיל.

עם זאת, ישנם עדיין כמה הבדלים אזוריים. לאזורים שונים יש חנויות מקוונות משלהם. לדוגמא, חלק מהמשחקים שוחררו רק ביפן, ולעולם לא יגיעו לארצות הברית. אתה יכול להחליף את אזור הקונסולה שלך ולגשת ל- eShop עבור אותה מדינה, ומאפשר לך לקנות ולשחק את המשחקים הזרים שאחרת לא היו נגישים.

הגדר בקרת הורים

קשורים: כיצד להגדיר בקרת הורים במתג נינטנדו

מתג Nintendo מציע בקרת הורים, המאפשרת לך לקבוע מגבלות זמן לילדיך, לפקח על פעילותם מרחוק ואפילו להשבית את הגישה למסוף לחלוטין. זה יכול כמובן להגביל משחקים גם לפי דירוג גיל.

כדי להשתמש בכל התכונות הללו, יהיה עליך להתקין את אפליקציית בקרת ההורים של נינטנדו בטלפון iPhone או Android שלך ולחבר אותה למסוף ה- Switch שלך. לאחר מכן תוכל לנהל הכל מהטלפון שלך.

לפנות מקום

קשורים: כיצד לפנות מקום באחסון הפנימי של מתג Nintendo שלך

לאחר התקנת מספר משחקים, שטח 32 GB זה יכול להתמלא במהירות. גם אם אינך משחק משחקים דיגיטליים, משחקים פיזיים שאתה משחק יורידו את נתוני התיקון שלהם ואת ה- DLC לאחסון המתג שלך.

אם אין לך כרטיס מיקרו SD, כנראה שתצטרך לפנות מקום במתג שלך בשלב כלשהו. (אבל ברצינות, אתה כנראה צריך לקבל כרטיס מיקרו SD!)

שמור על זה מבריק וחדש

קשורים: כיצד לנקות את מתג Nintendo שלך

מתג Nintendo שלך מבריק וחדש, אך סביר להניח שהוא יתלכלך לאורך זמן אם תשתף אותו עם אנשים אחרים או פשוט תשתמש במסך המגע. אתה יכול לנקות את המסך של מתג Nintendo שלך עם מטלית מיקרופייבר בלבד, וצמר גפן פשוט יכול להוציא כל מטען מאזורים שקשה להגיע אליהם. הימנע ממוצרי ניקוי קשים, אחרת אתה עלול לגרום נזק למסך.