כיצד להשיג את יישומון מזג האוויר ושעון HTC ב- Android

מערכת ההפעלה אנדרואיד ייצרה כמה עיצובים איקוניים. אחד הבולטים בימי אנדרואיד המוקדמים היה יישומון ה- HTC Sense Weather & Clock. אם אתה זוכר את היישומון הקלאסי הזה בחיבה, אתה יכול להשתמש בו עוד היום בסמארטפון אנדרואיד שלך.

לא תצטרך טלפון HTC כדי להשתמש ביישומונים אלה. מפתחי צד שלישי שיצרו מחדש את יישומון ה- Weather & Clock של HTC לשימוש כל אחד. כל שעליך לעשות הוא להוריד אותם מחנות Google Play.

Sense Flip Clock & Weather

היישומון הראשון שננסה נקרא "שעון הפוך ומזג אוויר". זו מעוצבת על פי הגרסאות המוקדמות של היישומון HTC Sense. התקן את האפליקציה במכשיר ה- Android שלך מחנות Play ופתח אותה כדי להתחיל.

ראשית, יהיה עליך להעניק למיקום האפליקציה הרשאה להציג את מזג האוויר. הקש על 'אישור'.

תן לאפליקציה את ההרשאה המועדפת עליך להמשיך. אם אתה רוצה שהווידג'ט יציג תמיד את מזג האוויר המדויק ביותר, עליך להיכנס לתפריט ההגדרות שלך ולהעניק לאפליקציה הרשאה לגשת למיקום שלך כל הזמן.

כעת תראה ממשק אפליקציות מזג אוויר די אופייני, אבל מה שאנחנו רודפים אחרינו הוא הווידג'ט. עבור למסך הבית של הטלפון או הטאבלט והקש והחזק במקום ריק כדי להעלות את התפריט.

בהתאם למפעיל מסך הבית שבו אתה משתמש, התפריט עשוי להיראות שונה. חפש את "הוסף יישומונים" או "יישומונים" ובחר בהם.

גלול ברשימת הווידג'טים ואתר את "שעון הפוך ומזג אוויר לחוש". ישנם מספר גדלי יישומונים שונים לבחירה. הקש והחזק את זה שבו ברצונך להשתמש.

גרור את הווידג'ט למקום הרצוי במסך הבית ושחרר כדי להפיל אותו למקומו.

Sense V2 Flip Clock & Weather

היישומון הבא שננסה נקרא "Sense V2 Flip Clock & Weather". זו מעוצבת על פי הגרסאות המאוחרות יותר של היישומון HTC Sense. זה נראה קצת יותר מודרני.

התקן את האפליקציה מחנות Google Play ופתח אותה כדי להתחיל.

כמו היישומון הקודם, עלינו לתת לו גישה למיקום כדי להציג את מזג האוויר. הקש על "אישור" כדי להמשיך.

בחר את הרשאת הגישה המועדפת עליך למיקום.

בצע את השלבים מהווידג'ט הקודם כדי לעבור למסך הבית, פתח את תפריט "ווידג'ט", מצא את "Sense V2 Flip Clock & Weather" ושחרר אותו על מסך הבית של הטלפון החכם או הטאבלט.

זה כל מה שיש בזה! עכשיו יש לך קצת נוסטלגיה אנדרואיד קלאסית על מסך הבית שלך.