כיצד לעבור במהירות בין שולחנות עבודה וירטואליים ב- Windows 10

שולחנות עבודה וירטואליים הם דרך שימושית להלהטט עם מספר מקומות עבודה ב- Windows 10. ישנן מספר דרכים לעבור במהירות בין שולחנות עבודה וירטואליים, כולל כמה קיצורי מקשים פחות מוכרים - אנו נסקור את כולם בהמשך.

קיצורי מקשים למעבר בין שולחנות עבודה וירטואליים

כדי לעבור במהירות בין מחשבים שולחניים וירטואליים ב- Windows 10 באמצעות קיצור מקשים, לחץ על Windows + Ctrl + חץ שמאלה כדי לעבור לשולחן עבודה נמוך יותר או Windows + Ctrl + חץ ימינה עבור מספר גבוה יותר. אם קיים שולחן עבודה וירטואלי ב"כיוון "בו אתה מציין באמצעות מקשי החצים, סביבת העבודה תעבור אליו מייד.

כדי לראות במהירות את שולחנות העבודה הווירטואליים שיש לך, לחץ על Windows + Tab. לאחר מכן תראה מסך שנקרא "תצוגת משימות", המפרט את שולחנות העבודה הווירטואליים הזמינים עם תמונות ממוזערות של כל אחד מהם.

כדי להשתמש במקלדת כדי לעבור בין שולחנות עבודה וירטואליים במסך זה, לחץ על Tab עד שאחת מהתמונות הממוזערות בשורה העליונה מודגשת. לאחר מכן, נווט ביניהם על ידי לחיצה על מקשי החצים, ואחריו Enter. תצוגת המשימות תיסגר ותראה את שולחן העבודה שבחרת.

אם ברצונך להוסיף שולחן עבודה וירטואלי חדש באמצעות המקלדת, לחץ על Windows + Ctrl + D, או פשוט לחץ על Windows + Tab כדי לפתוח את תצוגת המשימות שוב. השתמש בטאב ובמקשי החצים, בחר "שולחן עבודה חדש", ואז לחץ על Enter.

שולחן עבודה וירטואלי חדש יופיע. כשתסיים לנהל את שולחנות העבודה שלך, בחר אחד ולחץ על Enter, או פשוט הקש על Escape כדי לחזור לשולחן העבודה שלך.

שימוש בשורת המשימות למעבר בין שולחנות עבודה וירטואליים

אם ברצונך לעבור במהירות בין שולחנות עבודה וירטואליים דרך שורת המשימות, לחץ על כפתור תצוגת המשימות או לחץ על Windows + Tab.

לאחר מכן לחץ או הקש על שולחן העבודה שאליו ברצונך לעבור.

אם אינך רואה את כפתור תצוגת המשימות בשורת המשימות, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שורת המשימות ולאחר מכן לחץ על "הצג לחצן תצוגת המשימות"; כעת עליו להיות סימן ביקורת לידו.

ברגע שהוא נראה, אתה יכול ללחוץ על "תצוגת המשימות" בכל עת כדי לנהל את שולחנות העבודה הווירטואליים שלך, וזה בהחלט שימושי!

קיצורי דרך למשטח ההחלפה למעבר בין שולחנות עבודה וירטואליים

כברירת מחדל, Windows 10 שומר מספר מחוות לוח מגע בעל ארבע אצבעות למעבר בין שולחנות עבודה וירטואליים. כדי להשתמש בהם, הנח ארבע אצבעות על משטח העקיבה שלך בו זמנית והחלק אותן לכיוון מסוים. הנה מה שהם עושים:

  • החלקה ארבע אצבעות כלפי מעלה: פתח את תצוגת המשימות (זהה ללחיצה על Windows + Tab).
  • החלקה שמאלה באצבעות: עבור לשולחן עבודה וירטואלי נמוך יותר.
  • החלקה ארבע אצבעות ימינה: עבור לשולחן עבודה וירטואלי עם מספר גבוה יותר.
  • החלקה ארבע אצבעות כלפי מטה: הצג את שולחן העבודה הנוכחי.

אם מחוות אלה אינן עובדות, יתכן שתשבית אותן בהגדרות. כדי להפעיל אותם, לחץ על כפתור Windows בשורת המשימות ואז בחר בסמל גלגל השיניים כדי לפתוח את תפריט "הגדרות". לאחר מכן נווט אל מכשירים> לוח מגע. גלול מטה עד שתראה אפשרויות ל'מחוות בעלות ארבע אצבעות '.

בתפריט הנפתח "Swipes" בחר "החלף שולחנות עבודה והצג שולחן עבודה".

לחלופין, תוכל גם להקצות פונקציות אלה למחוות בעלות שלוש אצבעות באותו מסך הגדרות לוח המגע.

לאחר מכן, סגור את חלון ההגדרות. אם המכשיר שלך תומך בתנועות משטח מגע רב מגע, אתה יכול עכשיו להשתמש בתנועות החלקה אלה כדי לשלוט על שולחנות עבודה וירטואליים.