כיצד להשיג את התמונות היומיות של בינג כטפט שלך ב- Windows 10

מיקרוסופט מציעה כעת דרך רשמית להגדיר את תמונות דף הבית היפה של בינג כרקע שולחן העבודה שלך. מדי יום ביומו, הכלי תופס אוטומטית תמונה מבינג ברזולוציה גבוהה ותגדיר אותה כטפט שולחן העבודה שלך.

כדי לקבל טפטים מדף הבית של בינג בכל יום, תצטרך להוריד את היישום הרשמי של טפט בינג מהאתר של מיקרוסופט.

הפעל את היישום שהורדת כדי להתקין אותו, והקפד לבטל את הסימון של "הגדר את בינג כדף הבית שלי" ואת "הגדר את בינג כספק החיפוש המוגדר כברירת מחדל שלי" אם אינך רוצה להגדיר את בינג כדף הבית החדש שלך ומנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל ב- Chrome Firefox ו- Edge.

אפליקציית Bing Wallpaper תתקין את עצמה ותביא אוטומטית ותגדיר טפט שולחן עבודה חדש עבורך. תראה תמונה כלשהי שתופיע בדף הבית של בינג היום.

היישום יופעל כאשר תפעיל את המחשב ותוריד ותגדיר באופן אוטומטי תמונת טפט שולחן עבודה חדשה מדי יום.

כדי לשנות את הטפט שלך, מצא את סמל ה- Bing באזור ההודעות שלך (מגש המערכת), לחץ עליו והשתמש באפשרויות "שנה טפט". אתה יכול לעבור במהירות בין כמה רקעים זמינים.

אתה יכול גם ללחוץ על סמל זה כדי לראות הסבר למה התצלום - למשל, הוא יגיד לך איזה סוג חיה מדובר או היכן צולם נוף.

אנשים השתמשו בכלים שונים של צד שלישי כדי להגדיר תמונות בינג כרקעים לשולחן העבודה במשך שנים - אפילו בלינוקס! עכשיו, סוף סוף, יש כלי רשמי, נתמך וקל לשימוש שעושה את זה בשבילך ב- Windows 10.

אם אתה אוהב את הכלי Bing Wallpaper, אתה יכול גם לקבל תמונות חדשות על מסך הנעילה שלך כל יום על ידי השארת התכונה הכלולה של Windows 10 זרקור מופעלת. המלצנו בעבר להשבית את Spotlight כדי להיפטר מפרסום, אך מיקרוסופט לא השתמשה ב- Windows Spotlight כדי לדחוף פרסומות כבר זמן רב.