כיצד להסיר שירים כפולים מ- iTunes

אם אתה מבצע הרבה הורדות מחוץ לחנות iTunes, שירים בספרייה שלך יכולים להתערער ולהשאיר אותך עם אלבומים כפולים. אם תרצה לדעת אם הורדת משהו פעמיים, קל לדעת ב- iTunes.

הצג פריטים כפולים ב- iTunes

פתח את iTunes מהתיקייה או מתיקיית היישומים שלך. מתפריט קובץ בשורת התפריטים העליונה, העבר את העכבר מעל "ספרייה" ובחר "הצג פריטים כפולים" מהתפריט הנפתח.

פעולה זו תציג רשימה של פריטים המשתפים את אותו שם ואמן, כך ששני שירים עם אותו שם של אנשים שונים לא יופיעו כאן.

האלבום, האורך והתוכן יכולים להיות שונים, מה שעלול להוביל לבלבול מסוים. לא כל דבר ברשימה זו הוא עבריין, אז אתה לא צריך פשוט ללכת למחוק הכל.

לדוגמה, אוסף ואלבומי "מיטב המיטב" שמאצרים שירים מאותו אמן יופיעו כאן אם יש לך גם את העותק המקורי. אם אמן מוציא גרסה מעודכנת של שיר באלבום מאוחר יותר, הוא מופיע גם כאן, בהנחה שיש לו אותו שם. מהדורות "פרימיום" של אלבומים הכוללים שירים נוספים יופיעו גם כאן אם יש לך שתי הגרסאות. בשני המקרים, כדאי לשמור על כמה מהשירים שטענות iTunes הן כפילויות, אז בדוק שוב לפני שתמחק משהו.

עם זאת, לעולם אינך רוצה לבחור הכל ולמחוק מכיוון שרשימה זו מציגה את שני העותקים של השיר. יהיה עליך להחזיק את Command לחוץ כדי לבחור מספר פריטים וללחוץ ידנית על כל שיר שתרצה להיפטר ממנו.

זה מעצבן, אבל אין דרך מהירה יותר שמתחשבת בכל הסיבות האפשריות לכך שיהיו לך כפילויות. לאחר שבחרת הכל, תוכל ללחוץ לחיצה ימנית ולבחור באפשרות "מחק מהספרייה" כדי להסיר את הפריטים שבחרת.

בחלק העליון של המסך, אתה יכול לשנות את מצב התצוגה ל"אותו אלבום ", שמצמצם אותו הרבה יותר ופותר את רוב הבעיות באלבומים נפרדים.

פריטים ברשימה זו הם ככל הנראה בעיות ייבוא, ובדרך כלל ניתן להסיר את רוב הכפילויות ללא כל חשש.

עריכה בכמות גדולה

אם תרצה לשמור על השירים הכפולים, אך לשנות את האלבום שהם כלולים בו, אתה יכול לעשות זאת בעריכה בכמות גדולה. בחר מספר שירים שברצונך לערוך באמצעות לחיצה על Command +, ואז לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הפריטים שנבחרו ולחץ על "קבל מידע" בתפריט ההקשר.

פעולה זו תביא הודעה שתודיע לך שאתה מנסה לערוך מספר פריטים. אתה יכול ללחוץ על "אל תשאל אותי שוב" כדי להסתיר זאת בעתיד.

לחץ על "ערוך פריטים" כדי להמשיך למסך המידע. מכאן תוכלו לבצע שינויים בכל אחת מהתיבות הללו, והן יוחלו על כל שיר שבחרתם. אם תשנה את האלבום, השירים ימוינו לאלבום חדש, אם כי ייתכן שיהיה עליך להוסיף את תמונת האלבום חזרה תחת "יצירות אמנות".

היזהר בעת שינוי מידע כאן מכיוון שקשה למיין הכל למקומו אם אתה משבש משהו. דבר מעצבן אחד הוא מספרי הרצועות, שלא תוכלו לערוך בכמויות גדולות. אם מספרי הרצועות שלך אינם במקום, תצטרך לערוך אותם אחד-אחד באופן ידני, מה שיכול לקחת זמן מה.