כיצד לשלוח קובצי GIF בוואטסאפ

למרות שלקח כמה שנים, WhatsApp מאפשרת כעת למשתמשים לחפש ולשלוח קובצי GIF מתוך האפליקציה. כך תעשה זאת.

פתח את צ'אט ה- WhatsApp שלך עם האדם שאליו אתה רוצה לשלוח קובץ GIF, והקש על סמל + בפינה השמאלית התחתונה. לאחר מכן בחר בספריית תמונות ווידאו.

אם ה- GIF שברצונך לשלוח כבר שמור בטלפון שלך, אתה יכול לבחור אותו מכאן ולדלג על השלב הבא. אתה יכול גם להפוך כל סרטונים שתרצה לשלוח ל- GIF. בחר את הסרטון שברצונך לשלוח מהטלפון שלך ואז, בעורך, הקש על המתג הכחול בפינה השמאלית העליונה.

 

אם ברצונך לחפש קובץ GIF באינטרנט במקום זה, הקש על כפתור ה- GIF בפינה השמאלית התחתונה.

וואטסאפ משתמשת במקלדת ה- GIF של Tenor כמקור שלה, כך שיש מיליוני אפשרויות. השתמש בסרגל החיפוש בחלק העליון כדי להזין באיזה רגש, תוכנית טלוויזיה או מונח אחר ברצונך להשתמש.

בחר את ה- GIF שברצונך לשלוח והוא ייפתח בעורך. בעזרת הכלים בחלק העליון תוכלו לקצץ, לחתוך, להוסיף אימוג'ים, להוסיף טקסט או לצייר מעל ה- GIF. אתה יכול גם להוסיף כיתוב.

לאחר שתסיים, הקש על סמל השליחה כדי להעביר הודעה ל- GIF לחבר שלך.

אם מישהו שולח לך קובץ GIF, או שאתה באמת אוהב את זה ששלחת זה עתה, אתה יכול גם לשמור אותו למועד מאוחר יותר. הקש והחזק על כל קובץ GIF ב- WhatsApp והקש על סמל הכוכב. כעת הוא יופיע בכרטיסייה המסומנים בכוכב כשאתה מחפש קובץ GIF.

למרות היותם פורמט תמונה נורא לחלוטין, קובצי GIF השתלטו על העולם מכיוון שהם כל כך מהנים לשימוש. סוף סוף ווטסאפ נפלה בקסם שלהם.