כיצד להוסיף Wi-Fi למחשב שולחני

Wi-Fi הופך נפוץ יותר במחשבים שולחניים, אך לא בכל מחשבי שולחן העבודה יש ​​את זה. הוסף Wi-Fi ותוכל להתחבר לאינטרנט באופן אלחוטי ולארח נקודות חמות Wi-Fi עבור המכשירים האחרים שלך.

זהו תהליך פשוט וזול. קנו את המתאם הקטן הנכון ותוכלו אפילו לקחת אותו איתכם, תוך הוספת Wi-Fi במהירות לכל שולחן עבודה שנתקלתם בו על ידי חיבור מכשיר זעיר ליציאת ה- USB שלו.

למה אולי תרצו לעשות זאת

אם אתה מרוצה מחיבור ה- Ethernet הנוכחי שלך, אין צורך לזרוק את הכבלים וללכת אלחוטי. כבלי אתרנט ישנים וטובים עדיין שימושיים, מציעים מהירויות מהירות יותר, חביון נמוך יותר וחיבורים אמינים יותר מ- Wi-Fi.

מהיתרונות של Wi-Fi קשה להתעלם, אפילו במחשב שולחני. באמצעות Wi-Fi, אתה יכול למקם את המחשב השולחני שלך בכל מקום בבית או במשרד, כל עוד יש שקע חשמל בקרבת מקום. לאחר מכן תוכל לחבר אותו לנתב שלך מבלי להפעיל כבל אתרנט. הוספת Wi-Fi למחשב השולחני שלך יכולה להיות שימושית גם אם יש לו כבר חיבור אתרנט. באמצעות Wi-Fi, אתה יכול לארח נקודה חמה של Wi-Fi במחשב האישי שלך, ומאפשר להתקנים אחרים להתחבר דרך חיבור האינטרנט שלו.

קשורים: כיצד להפוך את מחשב Windows שלך למוקד Wi-Fi

השיטה הקלה: מתאם USB ל- Wi-Fi

קשורים: כיצד להוסיף Bluetooth למחשב שלך

בדיוק כמו שתוכל להוסיף Bluetooth למחשב ישן פשוט על ידי חיבור של דונגל Bluetooth קטן ליציאת ה- USB שלו, אתה יכול להוסיף Wi-Fi למחשב על ידי חיבור דונגל זעיר ליציאת USB. זו אפשרות קלה וזולה.

קשורים: כיצד להתקין Wi-Fi ב- Raspberry Pi שלך באמצעות שורת הפקודה

אתה יכול לרכוש מתאם USB ל- Wi-Fi במחיר של עד $ 10 בלבד באמזון. זו דרך פשוטה להוסיף Wi-Fi לכל מחשב. אתה יכול להשאיר את המכשיר ביציאת USB רזרבית ולשכוח שהוא שם או לקחת אותו איתך כדי שתוכל להוסיף Wi-Fi לכל מחשב שולחני שתיתקל בו. זוהי גם דרך נהדרת להוסיף Wi-Fi ל- Raspberry Pi.

התקן כרטיס Wi-Fi פנימי

אתה יכול גם להוסיף כרטיס Wi-Fi למחשב השולחני שלך. זה כרוך בפתיחת המחשב האישי שלך, ואז התקנת כרטיס Wi-Fi פנימי ייעודי בחריץ PCI Express, חריץ PCI Express Mini או משהו דומה. בהנחה שהמחשב האישי שלך נועד לפתיחה בקלות ויש לו חריץ רזרבי לכרטיס הרחבה, זה אמור לעבוד טוב.

היתרון בשימוש בכרטיס Wi-Fi פנימי ייעודי הוא בכך שהוא עשוי לקבל קליטה טובה יותר מאשר מעט דונגל USB - בעיקר בגלל שהגרסה הפנימית יכולה לכלול אנטנה גדולה יותר שמבצבצת מגב המחשב האישי שלך.

צפו לשלם בין $ 15 ל $ 35 עבור כרטיס Wi-Fi פנימי באמזון. לפני שאתה רוכש כזה, וודא שבמחשב שלך יש חריץ פנוי מהסוג המתאים ושנוח לך להתקין אותו לבד. בהנחה שאתה יכול לפתוח את המחשב שלך בקלות, זה צריך להיות רק עניין של כיבויו, פתיחת המארז, חיבור הכרטיס לחריץ (ואבטחתו באמצעות בורג, סגירת המארז ואתחולו.

לאחר שתסיים, המחשב שלך יוכל להתחבר ל- Wi-Fi בדיוק כמו המחשב הנייד הממוצע שלך. יתכן שתצטרך להתקין תחילה את מנהלי ההתקנים שהגיעו עם חומרת ה- Wi-Fi שלך.

קרדיט תמונה: miniyo73 בפליקר, קלייב דארה בפליקר, בסטיאן בפליקר