כיצד להוריד קבצים באמצעות Safari במכשיר ה- iPhone או ה- iPad שלך

בעבודה או בחיים האישיים שלך, לפעמים תצטרך להוריד קובץ ב- iPhone או ב- iPad שלך. באמצעות התכונה החדשה שהוצגה ב- iOS 13 וב- iPadOS 13, כעת אתה יכול לעשות זאת ישירות ב- Safari. אין צורך באפליקציה של צד שלישי!

כיצד להוריד קבצים באמצעות Safari

מנהל ההורדות של ספארי הוא תכונה חדשה נסתרת בעדכוני iOS 13 ו- iPadOS 13. אם אתה מסתובב ביום שלך, גולש באינטרנט, כנראה שלא תהיה מודע לתכונה. במקום זאת, זה עולה כאשר אתה מקיש על קישור להורדה.

עבור לדף אינטרנט ומצא את הקישור לקובץ שברצונך להוריד. כשתבחר אותו, תופיע חלון קופץ עם שם הקובץ השואל אם ברצונך להוריד אותו. הקש על כפתור "הורד".

ההורדה תתחיל ותראה כפתור "הורדות" חדש ליד שורת הכתובת בחלק העליון של הדפדפן. הקש על הלחצן כדי לחשוף את כל ההורדות הנוכחיות. מכאן תוכלו לעקוב אחר התקדמות הורדות מרובות.

אם ברצונך לעצור הורדה בכל עת, פשוט הקש על כפתור "X".

לאחר סיום ההורדה, הקש על הקובץ כדי להציג אותו בתצוגה מקדימה. אם הורדת קובץ מדיה, תמונה או קובץ PDF, תוכל לראות אותו בחלון התצוגה המקדימה.

לאחר מכן תוכל לשתף את הקובץ לכל אפליקציה. הקש על כפתור "שתף" מהפינה השמאלית התחתונה.

לחץ על סמל "חיפוש" לצד שם הקובץ בקטע הורדות כדי לפתוח את הקובץ.

לאחר שתפתח את הקובץ באפליקציית Files, תוכל להקיש והחזק את הקובץ כדי לחשוף את התפריט.

מכאן, הקש על "מחק" כדי למחוק את הקובץ.

כיצד לשנות את מיקום ההורדה המוגדר כברירת מחדל

כברירת מחדל, הקבצים שהורדו נשמרים בתיקיית ההורדות בכונן iCloud באפליקציית Files. זו אפשרות נהדרת אם יש לך תוכנית אחסון בתשלום ב- iCloud מכיוון שהיא מאפשרת לסנכרן באופן מיידי את הקבצים שהורדת בכל המכשירים שלך.

אבל אם אתה ברמה של 5GB בחינם, ייתכן שלא יהיה לך מקום לאחסון קבצים גדולים.

למרבה המזל, אתה יכול לשנות את מיקום ברירת המחדל לאחסון מקומי. פתח את אפליקציית "הגדרות" ועבור אל Safari> הורדות. אם אינך מוצא את הדפדפן בטלפון שלך, נסה להשתמש בחיפוש הזרקורים של אפל כדי לאתר אותו.

כאן, העבר את הבחירה ל"אייפון שלי "או" באייפד שלי "בהתאם למכשיר שלך.

כברירת מחדל, Safari יבחר בתיקיית "הורדות". אתה יכול לשנות זאת על ידי הקשה על האפשרות "אחר" כדי לבחור תיקיה כלשהי מהאחסון המקומי (או מאפשרות אחסון בענן).

חלופה למשתמשי iOS 12: מסמכים 5 מאת Readdle

מנהל ההורדות החדש ב- Safari הוא בלעדי ל- iOS 13, iPadOS 13 ומעלה. אם לא עדכנת למערכת ההפעלה העדכנית ביותר (שעליך לעשות), או אם אתה במצב שלא תוכל לעדכן, הנה דרך לעקיפת הבעיה עבורך.

נסה להשתמש באפליקציית Documents 5 בחינם מאת Readdle. זוהי דפדפן All-in-One ואפליקציית מנהל קבצים.

פתח את אפליקציית Documents 5 והקש על כפתור "הדפדפן" בפינה השמאלית התחתונה כדי לעבור למצב הדפדפן.

כעת נווט אל הדף עם קישור ההורדה והקש עליו. מהמסך הבא בחר בתיקיה שאליה תרצה להוריד את הקובץ והקש על "בוצע".

ההורדה תתחיל כעת. אתה יכול להקיש על הכרטיסייה "הורדות" כדי להציג את כל ההורדות.

הקש על כפתור "קבצים" מהפינה השמאלית התחתונה כדי לעבור למנהל הקבצים. מכאן, הקש על התיקיה "הורדות" כדי לראות את הקובץ שהורדת. אתה יכול להקיש על ההורדה כדי להציג אותה בתצוגה מקדימה באפליקציה. הקש על כפתור "תפריט" כדי להציג אפשרויות לפתיחת הקובץ באפליקציה אחרת.

מנהל ההורדות של ספארי הוא רק אחת מהתכונות החדשות הרבות ב- iOS 13. עיין ברשימת התכונות הטובות ביותר של iOS 13 למידע נוסף.

קשורים: התכונות החדשות הטובות ביותר ב- iOS 13, זמינות כעת