איך להזרים דוקטור מי בלי כבלים

דוקטור הו הוא תוכנית פופולרית להפליא בכל רחבי העולם, ובכל זאת קשה לצפות מחדש בפרקים ישנים. בין אם אתה רוצה להזרים אותו בשידור חי או לצפות בקלאסיקות, זה המקום שבו אתה יכול לתפוס את כולם.

פרקים חיים

ערוץ BBC אמריקה מדשדש בהרבה פרקים ישנים יותר של העונות האחרונות של דוקטור הו . זה גם המקום היחיד ללכת לצפות בו בפרקים האחרונים כשהם משודרים. אלה שירותי הזרמת שבהם אתה יכול להשתמש כדי לראות כל פרק בעונה החדשה ביותר.

SlingTV

ל- SlingTV שתי אפשרויות המאפשרות להזרים את BBC אמריקה במחיר נמוך למדי. אתה יכול לרכוש את האופציה Sling Blue תמורת 20 $ לחודש הראשון ואז 30 $ לחודש לאחר מכן. יש גם אפשרות קלע כתום וכחול שהיא 35 $ לחודש הראשון, ואז היא עולה ל 45 $ בחודש בכל חודש לאחר מכן.

פילון

פילון היא אפשרות זולה נוספת שנותנת לך את היכולת ליהנות מכל מה שיש ב- BBC אמריקה. תמורת 20 דולר לחודש תקבלו גישה לכ- 60 ערוצים כדי שתוכלו לתפוס את כל התוכניות הדרושות לכם. אתה יכול לבדוק את השירות הזה עם תקופת ניסיון בחינם למשך שבעה ימים כדי להבטיח שאתה נהנה מכל מה שהוא מציע.

fuboTV

fuboTV היא האופציה היקרה ביותר, אך יש לה הרבה ערוצים לבחירה. עם יותר מ -100 ערוצים לבחירה, תשלם 55 $ לחודש עבור שירות זה. יש גם שבעה ימי ניסיון לשירות הזרמת, אז אתה לא צריך לוותר על נתח השינוי הזה מיד.

YouTube TV

אם אתה רוצה מגוון גדול של ערוצים עם ערוצים מתקדמים כלולים, YouTube TV עשוי להיות זה בשבילך. שירות זה מציע 70 ערוצים ומעלה, כולל ספורט מקומי וחדשות במחיר של 50 דולר לחודש. יש שירות של חמישה ימים גם עבור שירות זה, אז אל תהסס לנסות אותו לפני שאתה קונה אותו.

מי מודרני וקלאסי

נסה להתעדכן בפרקים ישנים יותר של דוקטור הו על ידי סטרימינג בעונות האחרונות של התוכנית. אמנם אתה צריך לרכוש אותם, אבל זו לא הוצאה עצומה. באתרי האינטרנט השונים הללו הפרקים זמינים עבורך, כך שתוכל ליהנות מהם בימים הבאים.

אמזון פריים וידיאו

אמזון פריים וידיאו הוא ביתם של טונות של עונות של תוכנית אהובה זו, אותה תוכלו לקנות בפרק או בעונה בכל פעם. תמורת 2 דולר לפרק או 15 דולר לעונה, תוכלו להחזיק את כל העונות בספרייה שתוכלו לצפות בהן בכל עת שתרצו.

גוגל פליי

לא מעט פרקים ישנים יותר זמינים בגוגל פליי המאפשרים לכם לראות כיצד התחילה התוכנית. אתה יכול להוציא 2 $ פרק או 7 $ לעונה עבור התוכניות הישנות יותר. אלה נהדרים לראות כיצד קיבלנו את לורד הזמן שאנחנו מכירים ואוהבים היום.

iTunes

אם יש לך רופא קלאסי ספציפי שאתה מכיר ואוהב, ל- iTunes יש את הפרקים הטובים ביותר עבור רוב הרופאים. עם אוספים של טום בייקר, וויליאם הרטנל ופיטר דייוויסון, כמו גם רבים אחרים, תוכלו להשיג כל עונה בסביבות 10 דולר לכל אחד.

עם כל הדרכים השונות ליהנות מהמופע המדהים הזה, תוכלו להתעדכן בכל פרק וכל רגש. אתה תצחק, תבכה וכל מה שביניהם עם כל דוקטור שמוצג אפילו בטלוויזיה. אלונסי!